MSp: Propojení Centrálního registru oznámení s katastrem usnadní vyplňování majetkového oznámení
V souvislosti s novelou zákona o střetu zájmů došlo s účinností od 1. 6. 2019 k propojení Centrálního registru oznámení s katastrem nemovitostí, které by mělo veřejným funkcionářům usnadnit vyplňování vstupního oznámení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 22:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 03. 06. 2019

Související články

Ministerstvo spravedlnosti: Nová metodika usnadní podání do centrálního registru oznámení
Ministerstvo spravedlnosti vytvořilo novou metodiku, která usnadní veřejným funkcionářům vkládání do centrálního registru oznámení. Ministerstvo tak reagovalo na četné požadavky veřejných funkcionářů, kteří se dotazovali na způsob podávání oznámení, délku lhůt pro plnění oznamovací povinnosti nebo rozsah oznamovaných skutečností v jednotlivých typech oznámení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Ministerstvo spravedlnosti spouští Centrální registr oznámení
V souvislosti s nabytím účinnosti části novely zákona o střetu zájmů zahajuje Ministerstvo spravedlnosti od 1. září oficiální provoz Centrálního registru oznámení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
25 pozemků, 2 byty, 4 nemovitosti v cizině. To loni přiznal do registru Andrej Babiš. Dále: Pojištění za 102 milionů, na účtě 43 milionů...
Předsedové politických stran uvedli po vstupu do Poslanecké sněmovny do Centrálního registru oznámení také nabytí pozemků a nemovitostí u nás i v zahraničí (šéf hnutí ANO Andrej Babiš). Do umění investoval nemalou částku šéf hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura. Údaje předsedy KDU-ČSL jsou dohledatelné na požádání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2018 v 19:35, zobrazit podobné
ÚZSVM vyhlásil veřejné zakázky na zajištění softwarové podpory svých agend
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) zahájil dvě transparentní otevřená zadávací řízení ke dvěma veřejným zakázkám na zajištění majetkového a ekonomického modulu a zajištění modulu Centrálního registru administrativních budov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.7.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Hrad: Policie řeší trestní oznámení na redaktora MF DNES
Trestní oznámení bylo postoupeno k dalšímu opatření
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Anonym v akci. Na Babiše přišlo trestní oznámení týkající se velké kauzy mimo naši republiku
Na pražskou policii a státní zastupitelství dorazilo v létě další trestní oznámení na premiéra Andreje Babiše (ANO 2011). Trestní oznámení není podle informací ParlamentníchListů.cz podepsáno. Podobným způsobem byla oznámena i takzvaná kauza Čapí hnízdo, ve které policie vyšetřuje možné zneužití státních i evropských dotací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Babiš prý čelí trestnímu oznámení kvůli nákupu dluhopisů
Vicepremiér Andrej Babiš (ANO) čelí trestnímu oznámení kvůli tomu, že před více než čtyřmi lety odkoupil dluhopisy své společnosti Agrofert. Autor oznámení, které je podepsané německy znějícím jménem, v jeho postupu spatřuje krácení daně a porušení povinnosti při správě cizího majetku, píše Echo24. Nákup dluhopisů, díky kterým si Babiš podle serveru přijde ročně na zhruba 90 milionů korun, prošetří policie. Babiš ČTK napsal, že se vše odehrálo v souladu se zákonem a trestní oznámení považuje za účelový politický útok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Senátor Láska podal kvůli tlakům na justici oznámení na Mynáře
Senátor Václav Láska (SEN 21) dnes podal trestní oznámení na hradního kancléře Vratislava Mynáře. Podle politika se Mynář opakovaně dopustil trestného činu zasahování do nezávislosti soudu. Láska, který v oznámení vychází z aktuálních článků a rozhovorů se soudci v médiích, informoval o svém postupu v tiskové zprávě. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Sládek (SPR-RSČ): Oznámení předsednictva
Oznámení předsednictva Sdružení pro republiku – Republikánské strany Československa Miroslava Sládka ke kontrole voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Sdružení místních samospráv: Blíží se termín podání oznámení o majetku
Konec června je termínem pro podání průběžných oznámení, v nichž politici informují o svých majetkových poměrech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2019 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist