Vlhké sny českých liberálů. Soukup s Ovčáčkem rozebírali jejich temnou a negativní mysl
Tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček byl hostem v pondělním pořadu Moje zprávy na TV Barrandov, kde s majitelem a generálním ředitelem televize Jaromírem Soukupem okomentovali například návštěvu slovenského prezidenta Andreje Kisky, útoky na politiky, trestní stíhání na objednávku v podání šéfky justice Marie Benešové, aktuální demonstrace, a nechyběla ani kritika některých českých médií a novinářů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 22:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 03. 06. 2019

Související články

Poslanec Soukup promlouvá o Afghánci, který měl znásilnit zdravotní sestru
Z PROFILŮ Poslanec Zdeněk Soukup usedl k počítači a odpověděl čtenářům serveru ParlamentníListy.cz na jejich dotazy. Popsal, jak se snaží bojovat za to, aby se děti na českých školách učily pravdu o islámu. Prozradil také, jak je na tom Afghánec, který se údajně pokusil znásilnit českou zdravotní sestru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Ruský špion v tramvaji. Politik Václav Moravec, tvrdohlavý Pospíšil. A Respekt jako Gustáv Husák... Soukup ohlásil vstup do politiky a pak se s Ovčáčkem totálně odvázali
Jaromír Soukup, generální ředitel TV Barrandov, pozval do vysílání hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka. A hned zkraje ho požádal, aby chodil do televize pravidelně. Mluvčí prezidenta Zemana přislíbil, že se pokusí přijít jednou za měsíc. A pak spustil slovní kanonádu, které padli za oběť Česká televize, Respekt, Piráti, Václav Moravec i neúspěšní prezidentští kandidáti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Prasárna, kšeft exekutorů! Soukup láteřil nad zničenými životy
Včerejší vydání pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa se neslo v duchu „oblepování republiky podle českých exekutorů“. Exekuce Soukup označil za jednu z největších „polistopadových prasáren“. Došlo i na bizarní příběhy, třeba o ženě, jež ukradla VIP kondomy a lubrikační gely v hodnotě šesti tisíc korun. „Holka podle mě měla perný víkend,“ okomentoval případ Soukup. A „perný víkend“ zřejmě neměla jako jediná. Na závěr totiž Soukup zmínil i demonstrace studentů za lepší klima, u nichž poukázal na jejich konání v pátek místo školy a tázal se, proč se většina z protestujících studentů nezapojila i do akce „Ukliďme Česko“ konané o víkendu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Až vám vypnou elektriku… Jaromír Soukup se vysmál mládeži
O víkendu Jaromír Soukup lehce zvolnil a zaměřil se pro změnu na stav české armády. Tepal ministra Metnara za to, že českých tanků je nejenom málo, ale jsou i zastaralé. A že na modernizaci nemáme? Československo před válkou prý vydávalo na zbrojení 12 až 16 %. A opřel se i do komunálních politiků. Šlo o dotace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Vlhké sny bruselské šlechty aneb když Tusk znásilňuje Lennona
Donald Tusk, předseda evropské rady, si na summitu EU pomohl slovy Johna Lennona. Vzhledem k nevalné úrovni politiků EU a jejich socialistickému smýšlení si nejsem jistý, zda neměl na mysli nebo na srdci spíše Lenina.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.6.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Soukup shodil rukavice: „Antibabiš“ Minář? Najděte si, kdo to celé platí
Již několik týdnů se v desítkách českých a moravských měst protestuje proti předsedovi vlády Andreji Babišovi (ANO) a ministryni spravedlnosti za jeho hnutí Marii Benešové. Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup se nad tím, co se děje v ulicích, zamyslel a všem občanům České republiky si dovolil zaslat výzvu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Skvělá Merkelová... Plesl se vysmál Šonkovi a dalším, kterým jde jejich kancléřka nejspíše od válu
Ve Spolkové republice Německo selhala jednání o koalici CDU/CSU, liberálů z FDP a Zelených. Podle tradičních barev těchto stran se této koalici říká Jamajka. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl si všímá, že z některých českých médií zaznívá podpora dosavadní kancléřce a šéfce CDU Angele Merkelové. Průzkumy přitom podle německých médií ukazují, že si většina Němců přeje předčasné volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Soukup zesměšnil Noru Fridrichovou: Představil si ji v šílené situaci
Jaromír Soukup opět odstartoval nový pořad. Jmenuje se Politický kabaret a neprovází jím nikdo jiný než on sám. Jako obyčejně se Jaromír Soukup věnoval ČT, tentokrát navrhoval, jak by kanál měl uzpůsobit své pořady, aby v nich byl správně vyobrazen. Většinu má moderovat Nora Fridrichová. A pak přešel ke glosování politiky. ČSSD opět dostala naloženo, ale Soukup nezapomínal ani na staré struktury ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Soukup (ANO): Můj osobní postoj ke zbraním je hodně negativní
Projev na 59. schůzi sněmovny 28. června 2017 k Návrhu poslanců Romana Váni, Milana Chovance, Igora Jakubčíka, Zuzky Bebarové Rujbrové, Bronislava Schwarze a dalších na vydání ústavního zákona, kterým se mění ústavní zákon o bezpečnosti České republiky:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Soukup v TV drtil Slonkovou. Dalšímu novináři předhodil „chlast“
Jaromír Soukup se před kamerami nezdráhal použít slovo „bordel“. Kvůli Sabině Slonkové. A to zdaleka nebyl konec. Soukup se vytasil i se slovem „cvok“. A ukázal fotku Pavla Šafra ze serveru Forum24.cz. Došlo i na Českou televizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist