Vlhké sny českých liberálů. Soukup s Ovčáčkem rozebírali jejich temnou a negativní mysl
Tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček byl hostem v pondělním pořadu Moje zprávy na TV Barrandov, kde s majitelem a generálním ředitelem televize Jaromírem Soukupem okomentovali například návštěvu slovenského prezidenta Andreje Kisky, útoky na politiky, trestní stíhání na objednávku v podání šéfky justice Marie Benešové, aktuální demonstrace, a nechyběla ani kritika některých českých médií a novinářů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 22:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 03. 06. 2019

Související články

Co si to Václav Moravec dovolil? Platíme ho všichni! Soukup se nad urážkou Zemana rozpálil doběla
Jaromír Soukup se rozpálil takřka doběla. Opět kvůli Václavu Moravcovi. Nelíbilo se mu, jak moderátor rozmlouval s premiérem Andrejem Babišem (ANO) a nešetřil ani prezidenta Miloše Zemana s jeho mluvčím Jiřím Ovčáčkem. Soukupa rozčílilo, že ani prezident, ani jeho mluvčí se nemohli bránit. V diskusi pod svým příspěvkem se však Soukup mimo jiné dočetl, že měl Moravec pravdu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Poslanec Soukup promlouvá o Afghánci, který měl znásilnit zdravotní sestru
Z PROFILŮ Poslanec Zdeněk Soukup usedl k počítači a odpověděl čtenářům serveru ParlamentníListy.cz na jejich dotazy. Popsal, jak se snaží bojovat za to, aby se děti na českých školách učily pravdu o islámu. Prozradil také, jak je na tom Afghánec, který se údajně pokusil znásilnit českou zdravotní sestru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Prasárna, kšeft exekutorů! Soukup láteřil nad zničenými životy
Včerejší vydání pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa se neslo v duchu „oblepování republiky podle českých exekutorů“. Exekuce Soukup označil za jednu z největších „polistopadových prasáren“. Došlo i na bizarní příběhy, třeba o ženě, jež ukradla VIP kondomy a lubrikační gely v hodnotě šesti tisíc korun. „Holka podle mě měla perný víkend,“ okomentoval případ Soukup. A „perný víkend“ zřejmě neměla jako jediná. Na závěr totiž Soukup zmínil i demonstrace studentů za lepší klima, u nichž poukázal na jejich konání v pátek místo školy a tázal se, proč se většina z protestujících studentů nezapojila i do akce „Ukliďme Česko“ konané o víkendu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Ruský špion v tramvaji. Politik Václav Moravec, tvrdohlavý Pospíšil. A Respekt jako Gustáv Husák... Soukup ohlásil vstup do politiky a pak se s Ovčáčkem totálně odvázali
Jaromír Soukup, generální ředitel TV Barrandov, pozval do vysílání hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka. A hned zkraje ho požádal, aby chodil do televize pravidelně. Mluvčí prezidenta Zemana přislíbil, že se pokusí přijít jednou za měsíc. A pak spustil slovní kanonádu, které padli za oběť Česká televize, Respekt, Piráti, Václav Moravec i neúspěšní prezidentští kandidáti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Až vám vypnou elektriku… Jaromír Soukup se vysmál mládeži
O víkendu Jaromír Soukup lehce zvolnil a zaměřil se pro změnu na stav české armády. Tepal ministra Metnara za to, že českých tanků je nejenom málo, ale jsou i zastaralé. A že na modernizaci nemáme? Československo před válkou prý vydávalo na zbrojení 12 až 16 %. A opřel se i do komunálních politiků. Šlo o dotace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Vlhké sny bruselské šlechty aneb když Tusk znásilňuje Lennona
Donald Tusk, předseda evropské rady, si na summitu EU pomohl slovy Johna Lennona. Vzhledem k nevalné úrovni politiků EU a jejich socialistickému smýšlení si nejsem jistý, zda neměl na mysli nebo na srdci spíše Lenina.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.6.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Skvělá Merkelová... Plesl se vysmál Šonkovi a dalším, kterým jde jejich kancléřka nejspíše od válu
Ve Spolkové republice Německo selhala jednání o koalici CDU/CSU, liberálů z FDP a Zelených. Podle tradičních barev těchto stran se této koalici říká Jamajka. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl si všímá, že z některých českých médií zaznívá podpora dosavadní kancléřce a šéfce CDU Angele Merkelové. Průzkumy přitom podle německých médií ukazují, že si většina Němců přeje předčasné volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Soukup shodil rukavice: „Antibabiš“ Minář? Najděte si, kdo to celé platí
Již několik týdnů se v desítkách českých a moravských měst protestuje proti předsedovi vlády Andreji Babišovi (ANO) a ministryni spravedlnosti za jeho hnutí Marii Benešové. Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup se nad tím, co se děje v ulicích, zamyslel a všem občanům České republiky si dovolil zaslat výzvu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Štěpit jádro? Lepší je otevřít mysl
Desítky českých generací mohou být svázány likvidací našich odpadů, pokud se nechtějí stát národem migrantů. Co kariér ministrů průmyslu už to stálo, aby přišli na to, jak postavit a zaplatit jadernou elektrárnu tak, aby to vypadalo, že si ji stavíme skoro sami a že je to skoro zadarmo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Soukup zesměšnil Noru Fridrichovou: Představil si ji v šílené situaci
Jaromír Soukup opět odstartoval nový pořad. Jmenuje se Politický kabaret a neprovází jím nikdo jiný než on sám. Jako obyčejně se Jaromír Soukup věnoval ČT, tentokrát navrhoval, jak by kanál měl uzpůsobit své pořady, aby v nich byl správně vyobrazen. Většinu má moderovat Nora Fridrichová. A pak přešel ke glosování politiky. ČSSD opět dostala naloženo, ale Soukup nezapomínal ani na staré struktury ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist