Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.884x, což odpovídá cca 98.304-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
KONS: K (ne)projednávání Výročních zpráv České televize
Konzervativní strana na základě otevřených zdrojů konstatuje, že již delší dobu trvající odmítání projednání Výročních zpráv ČT Poslaneckou sněmovnou Parlamentu ČR ze strany poslanců ANO, SPD a KSČM považuje za alarmující.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 05:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 04. 06. 2019

Související články

Poslance čekají interpelace a výroční zprávy České televize
Poslance dnes zaměstnají zejména pravidelné interpelace na členy vlády. Po odkladech by také mohli pokračovat v projednávání výročních zpráv České televize za léta 2016 a 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Právo kritizovat Českou televizi má jak běžný občan, tak i prezident
Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek veřejně vyslovil přání, aby se změnilo vedení České televize, k čemuž by mohlo vést neschválení výročních zpráv o hospodaření veřejnoprávní televize Poslaneckou sněmovnou.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.6.2019 v 19:40, zobrazit podobné
Ředitel ČT vynadal poslancům
V Poslanecké sněmovně v současnosti čeká na projednání a schválení již pět výročních zpráv o činnosti a hospodaření České televize, což není normální. Sněmovna tak v podstatě nevykonává roli nejvyššího kontrolního orgánu ČT. V rozhovoru s ČTK to řekl generální ředitel České televize Petr Dvořák. Vyjádření zástupců sněmovního volebního výboru, který se zabývá médii, ČTK shání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Česká televize obstála dobře v náročné zkoušce, znělo na bilančním jednání poslanců. Miroslava Němcová si vzala na paškál rozhlas
Česká televize, Český rozhlas i obě veřejnoprávní rady si mohou po projednávání jejich výročních zpráv o činnosti i hospodaření za minulý rok mnout spokojeností ruce. Volební výbor svými usneseními doporučil Poslanecké sněmovně všechny čtyři schválit. Zatímco v případě veřejnoprávního rozhlasu probíhalo jednání ve střízlivém tónu, v případě televize nechali radní vzpomenout na svou často připomínanou přezdívku „kruhová obrana generálního ředitele“. Přítomní se dozvěděli, jak je Česká televize skvělá, což není jen dojem radních, ale potvrzují to průzkumy, neprosazuje žádný svůj názor, až zázračně snižuje rok od roku náklady přepočtené na hodinu výroby a přes neustále rostoucí nároky vše zvládá s takřka neměnným počtem zaměstnanců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Foldyna: ČT vyšetřují kvůli hospodaření! Takže žádám následující krok
ROZHOVOR V situaci, kdy hospodaření České televize vyšetřují orgány činné v trestním řízení, by neschválení jejích výročních zpráv Sněmovnou bylo rozumným krokem. Pokud by se totiž schválily a následně se ukázalo, že v souvislosti s hospodařením ČT k trestné činnosti docházelo, tak každý, kdo by hlasoval pro přijetí zpráv, by se závažným způsobem zpronevěřil své povinnosti poslance, kterou je starost o řádné nakládání s veřejnými prostředky. Tvrdí to poslanec Jaroslav Foldyna s tím, že trestní oznámení nemíří na ČT jako na instituci, ale jen na její nejvyšší management a členy jejích kontrolních orgánů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
České dráhy bodovaly v žebříčku Czech Top 100 hned několikrát
Ve středu 22. listopadu 2017 proběhlo vyhlášení cen již 24. ročníku soutěže nejlepších výročních zpráv a firemních časopisů, které každoročně pořádá sdružení CZECH TOP 100.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Ministr Staněk: Církve nedodržely ani to minimum, ke kterému se zavázaly, tedy zveřejnění svých výročních zpráv
Projev na 25. schůzi Poslanecké sněmovny 13. prosince 2018 ke změně návrhu o majetkovém vyrovnání s církvemi a náboženskými společnostmi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Primitivita zpráv České televize o Kerčském incidentu
V Událostech 27. 11. 2018 (ČT1) bylo zpravodajství o Kerčském incidentu. Zpravodaj České televize Miroslav Karas v reportáži o zadržení ukrajinských námořníků, kteří pronikli do ruských vod, uvedl, že je překvapivé rychlé jednání ruských soudů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Výroční zprávy o ČT. Co stojí za jejich neschválením? Tato slova padla přímo ze Sněmovny
TÉMA Jasno o tom, že ve Sněmovně nepodpoří výroční zprávy o České televizi, má poslanec Lubomír Volný. Zprávě o hospodaření vzhledem k informacím, které má k dispozici, totiž nedůvěřuje, a protože činnost ČT je pro něj prakticky protistátní a protinárodní, tak bude hlasovat i proti schválení této zprávy. Člen Volebního výboru za Pirátskou stranu Radek Holomčík nesouhlasí s kritikou, že Česká televize někomu vyloženě straní, tedy že systémově selhává. Petr Gazdík nepochybuje o potřebnosti existence veřejnoprávních médií, zvlášť v éře fake news a sdílení nesmyslů na sociálních sítích, neprojednávání výročních zpráv lze podle něj brát jako klacek vládní koalice na Českou televizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Hnisavý vřed v těle ČT. Nora Fridrichová a popletené bludy. Modlí se směrem k Bruselu a platíme jim to my všichni, nakládá Petr Štěpánek
ROZHOVOR „K čemu je nám Česká televize? Aby nám selektovala informace na ty, které smíme slyšet, a které ne? Aby nám vnucovala eurohujerskou a neomarxistickou propagandu? Aby za naše peníze krmila darmožrouty z neziskovek?“ ptá se hudebník a spisovatel Petr Štěpánek a zmiňuje například i pravdoláskovní hochy a děvčata. V rozhovoru se mimo jiné vyjádřil k postoji Andreje Babiše ohledně výročních zpráv ČT a prozradil také, jak to tehdy ve skutečnosti bylo s jeho vlastní kandidaturou do Rady pro televizní a rozhlasové vysílání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist