Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.288x, což odpovídá cca 223.742-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Tajná analýza, kterou nám ukázali poslanci ANO, měla odhalit příčinu neúspěchu ČSSD u eurovoleb. „Jenže oni i tak rostou," stojí v závěru
ParlamentníListy.cz v rámci debat o budoucnosti kabinetu Andreje Babiše měly možnost hovořit hned s několika poslanci ANO. Z nich byla cítit jak nejistota, tak odhodlanost. Jistým sekundárním efektem však bylo, že nám někteří z nich ukázali analýzu, která zachycuje možné voličské proměny v rámci eurovoleb. Důvodem zadání této práce, kterou naše redakce viděla, je situace v ČSSD z hlediska koaličního potenciálu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 16:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 04. 06. 2019

Související články

„To bylo jak Otázky Václava Moravce.“ Soukup trestá české novináře a politiky. Za volby
Politická analýza eurovoleb nemohla chybět ani na TV Barrandov. Dle Jaromíra Soukupa Andrej Babiš s přehledem volby vyhrál i přes demonstrace Milionu chvilek. Ale jeho projev po výhře prý státnický nebyl. Lidé podle něj ukázali, že už nechtějí sluníčkářskou liberální politiku a „bezedného alkoholika Junckera“. Zastal se lídra eurovoleb ČSSD, Pavla Poce, ale kampaň strany prý byla „jako Otázky Václava Moravce“. A vzpomenul i na to, jaká byla reakce médií, když měl ve studiu Marine Le Penovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Tohle asi neplánovali. Poslanci prý mohou útokem na Babiše podříznout spíše Sobotku
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) je na dovolené. Přesto se zapojil do slovní bitky, kterou svádí ministr financí Andrej Babiš (ANO) s poslanci dalších stran. Již nějaký čas se snaží vypořádat se svou dluhopisovou aférou a Sněmovna mu dala najevo, že se mu to zatím moc nedaří, poslanci dali Babišovi nůž na krk. Podle sociologa Jana Herzmanna by si však Sněmovna měla dát pozor, aby nepodřízla spíše premiéra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Byl prezident „mimo“?
Čtvrteční prohlášení hlavy státu, že naše tajná služba je k ničemu, protože před ruskými agenty jenom varuje a přitom není schopna jediného odhalit, když například vybírá „mrtvou schránku“ v parku, vyvolalo bouřlivé reakce.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.12.2018 v 20:40, zobrazit podobné
Sobotkův kabinet se má zabývat situací na olomouckém vrchním zastupitelství
Sněmovna vyzvala vládu, aby zvážila případná opatření v souvislosti s činností olomouckého vrchního státního zastupitelství (VSZ). Vláda by měla posoudit, zda postačuje kárná žaloba, kterou podal nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman, nebo zda nejsou potřeba další opatření včetně personálních změn. Vyplývá to ze závěru sněmovní komise ke sporné reformě policie, který dnes poslanci schválili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Tajná armáda, co měla zabít prezidenta Německa? Ne, to není vtip, podívejte
Bývalý člen speciálních jednotek v Německu prý budoval stínovou armádu. Ta měla mít za cíl odstranění nepohodlných politiků. Píše o tom server Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Veselý (ČSSD): Začněme třeba tím, že přestaneme prudit
O příčinách volebního neúspěchu, byť přesnější by zřejmě bylo slovo dekl, ČSSD bylo a zřejmě ještě bude napsáno mnoho. Po bitvě je každý generál. Proto se budu snažit své hodnocení jednoho ze střípků důvodu neúspěchu podávat jako možné téma do budoucna, které se však opírá o současnou zkušenost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Další regulace, další nařízení. Poslanci se rozčilovali nad schváleným antidiskriminačním zákonem
O novele antidiskriminačního zákona, kterou dnes schválili poslanci, hovořili v pořadu Události, komentáře ČT24 poslanci Lukáš Pleticha (ČSSD), Marek Benda (ODS) a Marek Černoch (nestraník za Úsvit).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Nedělní volby ve Švédsku možná ovlivní imigrace v Evropě
Koncem týdne zažije Švédsko nejdramatičtější volební boj ve své histroii. 7 proimigračních parlamentních politickcýh stran stojí proti jedné, jejíž preference rostou, ale mnozí mají obavy z manipulace voleb. Za vším stojí údajně miliardář Soros.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Chvojka: Poslanci ČSSD stojí za Hamáčkem, z vlády odejít nechtějí
Celý poslanecký klub ČSSD stojí za Janem Hamáčkem jako předsedou strany. Nikdo mu nevytkl jeho konání v rámci prázdninové vládní krize. Novinářům to po dnešním jednání klubu řekl jeho předseda Jan Chvojka. Žádný ze 13 přítomných poslanců podle něj nedal najevo, že by chtěl vystoupit z vlády. Dva poslanci byli omluveni. ČSSD podle Chvojky nebude blokovat projednání ústavní žaloby na prezidenta Miloše Zemana na půdě Sněmovny. O změně v čele sněmovního zahraničního výboru, který nebude po jmenování ministrem kultury moci vést současný předseda Lubomír Zaorálek, chce sociální demokracie rozhodnout zhruba do dvou týdnů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2019 v 16:35, zobrazit podobné
OVM : ANO oslabuje!
Otázky Václava Moravce zase jednou vypustily do světa průzkum volebních preferencí. Podle nich rostou ODS a ČSSD, poněkud se zapomnělo na Piráty- ti rostou ještě více. Hnutí ANO ztrácí voliče - skutečnost je jiná.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.4.2018 v 08:40, zobrazit podobné
TOPlist