Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2019
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.578x, což odpovídá cca 186.695-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Řežba v ČT: Ohrožujete miliardy! nadává Babišova žena. Nejsem expert, ale vy jste jak orloj, řekl Stanjura. A co řvaní na Kalouska? padlo pak
Včera se na Václavském náměstí opět demonstrovalo za odstoupení premiéra Babiše. A k tématu střetu zájmů si ČT pozvala Kláru Dostálovou, ministryni pro místní rozvoj za ANO, Zbyňka Stanjuru, předsedu poslaneckého klubu ODS, a Jakuba Michálka, předsedu poslaneckého klubu Pirátů. Diskuze byla živá. Dostálová vyčetla opozici, že schválila lex Babiš, a teď je stále nespokojená. A dodala, že podmínky pro dotace schvalovala vláda ODS. Stanjura se zase trefoval, že úředníci ještě nezačali sestavovat odpověď, ale ministři se ve Sněmovně střídali jak na orloji a měli všichni jasno. Michálek operoval s toasty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 08:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2019

Související články

Wolf (KDU-ČSL): Rekonstrukcí zachováme orloj pro budoucí generace
Staroměstský orloj se na několik měsíců zastaví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
„Sorry jako, ale nebudu mluvit do zdi!“ burácel ve sněmovně Kalousek, když Babiš chyběl. Ministr ale odpoledne dorazil a začala neskutečná řežba
Ministr financí a šéf ANO Andrej Babiš dnes přišel do Sněmovny po 16. hodině a hned se začaly dít věci! Hned jak to bylo možné, tak to totiž za debatním pultíkem pěkně nandal předsedovi TOP 09 Miroslavu Kalouskovi. A to nejen za to, jak jej Kalousek předtím za pomocí parafrází zesměšňoval. „Vy mi nebude říkat, že já tady dělám nějaké daňové podvody! Vždyť jste kdysi nepoužíval ani platební kartu, tak kde jste bral peníze?“ pustil se zhurta do Kalouska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2017 v 19:35, zobrazit podobné
František Dostál: Orloj nějaký čas ho nebude ukazovat
Pražský orloj se načas zastaví a lešení dokonce pohltí věž Staroměstské radnice. Orloji se prý mají navrátit i některé jeho původní části.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Wolf (KDU-ČSL): Digitální orloj už nezdobí Staroměstskou radnici
Stovky tisíc lidí z Čech i ze zahraničí si prohlédly na Staroměstském náměstí v Praze digitální orloj, který zajistila společnost BigMedia. Ten však byl kvůli pokračujícím opravám věže v druhém srpnovém týdnu sundán. Díky svému technickému řešení nahrazoval posledních pět měsíců původní orloj, který prochází náročnou rekonstrukcí. Ta by měla skončit v září tohoto roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Svobodní: Andrej Babiš útočí na soukromé školství
Andrej Babiš prohlásil, že jeho vláda by se měla podívat na financování soukromých a církevních škol. Doslova řekl: "Taky jsem jenom konstatoval, protože já nejsem expert na školství, že jsme jediná země na světě, která financuje soukromé školky, školy, gymnázia a církevní školy. To nás stojí šest a půl miliardy."
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Migrant ohrabával, žena mu zlomila nos. Zdechovský ji chválil a našli se dobráci, kteří... Europoslanec vám poví sám
Napsal jsem, že žena má právo se bránit agresorovi, a už na mě přišly udavačské e-maily do Bruselu, že nejsem loajální k EU, posteskl si europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Zoo Liberec: Ptačí orloj
Liberecká zoo si pro návštěvníky připravila novou atrakci – Ptačí orloj. Ten je umístěný v nejstarším domku v areálu zoo, v cukrárně U čápa ve spodní části zoo. Novinka se návštěvníkům poprvé představila již začátkem října v rámci oslav Světového dne zvířat, ale až nyní byl zahájen jeho pravidelný provoz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Jste zbabělci, nadává Pavel Šafr novinářům. Prý šetří Babiše
Šéfredaktor serveru Forum24.cz Pavel Šafr se rozepsal o tom, jak obecní úřad Černošice rozhodl, že předseda vlády Andrej Babiš (ANO) má konflikt zájmů. „My se už ani nedivíme, když to hned náš premiér shazuje a bagatelizuje, protože prý jde jen o rozhodnutí na úrovni obce,“ poznamenal Šafr, jenž tak de facto reagoval na Babišova slova, že Černošice by se měly zajímat spíše o úklid sněhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Sněmovna grilovala Faltýnka: Jste pro srandu králíkům, posmíval se Pirát. Pohádky ovčí babičky, přidal se Stanjura
Předseda poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek dnes ve Sněmovně zákonodárcům vysvětloval podezření z ovlivňování tendru na výběr dálničního mýta. Faltýnek řekl, že se za své jednání nestydí a vše dělal jen ve prospěch daňových poplatníků: „Když se na to podívám zpětně, všechno se mi povedlo, ušetřili jsme oproti původní smlouvě 1,5 miliardy korun a na příštích deset let máme úsporu aspoň deset miliard korun,“ chlubil se, načež si vyslechl smích některých poslanců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Expert od Kalouska a Dlouhého se pustil do vlády: Vytvářet dluhy za konjunktury rozhodně není správné
Do studia Českého rozhlasu dorazil Ladislav Minčič. Muž, který pracoval mnoho let na Ministerstvu financí, i v časech ministra Kalouska. Na vlnách veřejnoprávního rozhlasu promluvil o stavu české ekonomiky. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist