Řvou na náměstí? Na*raný Babiš hned po ránu vyhuboval ČT: Proč to tajíte? Řekněte to lidem!
Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že závěry auditu Evropské komise jsou nesmyslné a že by se Česká televize měla věnovat jiným věcem, které dle jeho slov způsobily tradiční politické strany. Poskytl rozhovor před odletem do Portsmouthu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 09:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2019

Související články

Stanjura (ODS): Když někdo rány rozdává, tak musí i nějakou ránu unést
Projev na 2. schůzi Poslanecké sněmovny dne 28. 11. 2017
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
„Sorry jako.“ Prezident Zeman na náměstí v Karviné reagoval na dotaz z publika. Ten se týkal jeho pravomocí
Prezident Miloš Zeman pokračuje ve své cestě po Moravskoslezském kraji. Ve středu odpoledne se zastavil na kus řeči v Karviné. O půl čtvrté hlavu státu uvítalo Masarykovo náměstí plné lidí. Nejprve lidem poděkoval. A pak rozehrál tradiční slovní koncert, v němž opět zasadil ránu novinářům. Ti si prý o sobě příliš mnoho myslí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Babiš dostal „čočku“. Jsme snad pijavice? Co řeknete tisícům nemocných dětí?
Na DVTV vyšel apel zakladatelky mateřských center Rut Kolínské. Obrací se v něm na Andreje Babiše a jeho ministryni financí Schillerovou. „Pane premiére Babiši a paní ministryně financí Schillerová, proč škrtáte v sociální oblasti?“ ptá se zostra. „Nebo snad souhlasíte s prezidentem Zemanem, že jsme pijavice? Co řeknete tisícům nemocných dětí?“ snaží se promluvit premiérovi do duše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Mariánský sloup znovu ozdobí Staroměstské náměstí
A to nenávistníkům navzdory. Nechápu, proč některým lidem vadí Mariánský sloup na pražském Staroměstském náměstí. Daleko horší je pamětní deska náboženskému fanatikovi Janu Želivskému na Staroměstské radnici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Co jste z toho udělali? Na*raný Babiš vynadal novinářům za Čapí hnízdo: 30 let po revoluci, Lex Babiš, ódéesák
Hned ráno Českem proletěla zpráva, že státní zástupce Jaroslav Šaroch zastavil stíhání osob v kauze firmy Čapí hnízdo. Toto rozhodnutí se týká i předsedy vlády Andreje Babiše. Ten se k celé kauze vyjádřil krátce po poledni. Od podlahy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Tak mi napište! Vytočený Babiš se vyjádřil k Letné: Vyhuboval diplomatům
Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupil na konferenci ekonomických diplomatů. Mimo jiné hovořil o rozhodování Evropské unie a obsazení jejích klíčových pozic, ale také o demonstraci na Letné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Blbosti, takzvaní sirotci. Na*raný Babiš profackoval novináře i Šojdrovou
Český premiér Andrej Babiš (ANO) předstoupil po jednání na summitu EU před novináře. A pořádně se rozohnil kvůli europoslankyni Michaele Šojdrové (KDU-ČSL) a 50 syrským sirotkům. Zuřivě přitom mával mapou, na které ukazoval, kde všude Česká republika pomáhá. Měl na ni zabarvený úctyhodný počet států. Proč vy o Česku šíříte ty lži, vypálil na novináře. A poslal Šojdrové výzvu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Na*raný Babiš otevřel časopis. Huboval. My to slyšeli. A teď se dějí věci
„Je ten typ člověka, který když je kvůli něčemu za slabocha, přijde domů a zmlátí psa nebo dítě,“ tvrdil o premiérovi Michal Šmarda v rozhovoru pro časopis Týden. Andrej Babiš se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz za tento výrok do Šmardy opřel. Je prý primitiv. A vyjádřil radost, že Šmarda ve vládě nesedí. „V pondělí ráno tehdy jsem řekl panu Hamáčkovi, že buď Šmarda odstoupí, nebo ho sejmu sám,“ sdělil premiér. A na internetu začala hned debata o mafiánském slovníku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Nové kolo vyjednávání o vládě?
A proč vlastně? Hned po volbách se Andrej Babiš vyjádřil, že by nejradši s ODS, vzápětí to ODS odmítla. Poctivá snaha jednat s dalšími stranami o vládní spolupráci měla podobný výsledek. Jen SPD by do toho šla. Vlastně proč ne?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.1.2018 v 11:40, zobrazit podobné
Myši, které řvou. Prezident se vyjádřil o Němcové a Starostech, kteří jej obviňují z velezrady
V pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov promluvil Miloš Zeman například o tom, jaké kroky očekává od Ruska v reakci na vyhoštění ruských diplomatů, nebo co říká na to, že je některými obviňován za velezradu, když pověřil Bezpečnostní informační službu (BIS) k pátrání po jedu novičok na českém území. „Ti, co mě obviňují z velezrady, jsou jen myši, které řvou,“ nebral si servítky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist