Aktivista Jakub Pitron: Babiš je nebezpečnější než Zeman! Díky, že to pochopil třeba Tomáš Klus
Aktivista Jakub Pitron se svými facebookovými příspěvky vrátil k demonstraci na Václavském náměstí, které se včera zúčastnilo více než 100 tisíc lidí. Vyjadřovali svůj nesouhlas s politikou Andreje Babiše (ANO) a ministryně spravedlnosti Marie Benešové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 11:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2019

Související články

Václav Klaus mladší nemá jen pokřivený ksicht, má pokřivený i pohled. Otravuje veřejný prostor, uvedl aktivista Jakub Pitron
Velmi kriticky se k expertovi na školství ODS Václavu Klausi mladšímu vyjádřil občanský aktivista Jakub Pitron na svém facebookovém profilu. Sdílel i názory dalších z časopisu Respekt, kteří se vyjádřili ke Klausovu pohledu na mladého aktivistu Jakuba Čecha. Toho Klaus mladší označil za udavače.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Mladej Klaus je zmetek. Léčí si komplexy z toho, jak se nepovedl jak on, tak jeho tatínek. Bude nás srát úplně stejně, přikuluje občan Jakub Pitron
Poté, co se občanský aktivista Jakub Pitron strefil na svém facebookovém profilu do experta na školství ODS Václava Klause mladšího, přišla mu řada reakcí. Jeho status totiž převzaly i ParlamentníListy.cz. Nyní se rozhodl svou reakci rozvinout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Máš pokřivený ksicht, spílá Václavu Klausovi mladšímu kritik. Teď mu poslal výhrůžný vzkaz, kterým mu dal na výběr
Občanský aktivista Jakub Pitron bude i nadále poukazovat na fyzický vzhled Václava Klause mladšího. A to do té doby, než Klaus mladší přestane dehonestovat mladého aktivistu Jakuba Čecha a zdravotně postižené. Pitron to naznačil na svém facebookovém profilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Aktivista po zavraždění novináře na Slovensku: I u nás je to jen otázka času. Mafiáni ovládají oba státy, jen Ficovi už přerostli přes hlavu
Ke kauze zavražděného slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně se na svém facebookovém profilu vyjádřil aktivista Jakub Pitron.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
„Hrdý havloid“ Tomáš Klus: Zeman a Babiš dělají politiku sprostou a arogantní. Špinaví lidé
Zpěvák Tomáš Klus poskytl obsáhlý rozhovor serveru Forum24.cz Pavla Šafra. Lidi ujistil, že svět vůbec není tak strašné místo, jak se říká. Vysvětlil, proč nemá rád Andreje Babiše (ANO), ani prezidenta Miloše Zemana a nakonec také prozradil, že komunismus je vlastně křesťanství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Dědo, babi, jde o 70 miliard! Babiš prý zvažuje radikální krok
Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) hledá úspory, kde to jde. Jak informuje server iHNed.cz, ve hře je i zrušení zdravotního pojištění dětí a seniorů z rozpočtu. Kvůli tomu by se mohly zvýšit odvody firem a zaměstnanců. Reaguje na to také aktivista Jakub Pitron.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
„Jdi do prdele, chcípni.“ Umělec Tomáš Klus se vyjadřuje k záchraně demokracie
Zpěvák Tomáš Klus je zděšen z toho, co se dnes děje v české společnosti. Je zděšen z toho, že šéf hnutí ANO Andrej Babiš spolupracuje v Poslanecké sněmovně s komunisty a s Tomiem Okamurou a jeho radikální SPD, přičemž se zdá, že to lidem nevadí. Andrej Babiš má velkou touhu po moci a to v situaci, kdy je společnost účelově rozdělována, aby se dala snáze ovládat. Přibývá útoků na veřejnoprávní média a novináře. Prosím, chraňme si je, žádá své spoluobčany Klus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Tomáš Klus: Já nejsem komik! Jsem havloid. Zeman, Filip a Okamura jsou zlo. Rychle to vyblejt
Do Prostoru X zamířil zpěvák a aktivista Tomáš Klus. Zadoufal, že bude mít ještě větší „koncert“ než na Letné. Sám se označil za havloida a Česko za zemi, která se zaprodala byznysu, ačkoliv si podle něj může dovolit nastolovat lidskoprávní témata. Za největší zlo označil Zemana, Filipa a Okamuru: „Voni budujou v lidech tohleto uvažování: Rychle to vyblejt na někoho.“ A bránil se, že teď není čas na to, aby šel do politiky. A bránil se, že není komik, když mu Čestmír Strakatý předhazoval ukrajinského prezidenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Tomáš Klus: Lidé jsou zmatení. Po Babišovi může přijít totalita
Písničkář Tomáš Klus ostře vystupuje proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO), účastnil se i pražské a brněnské demonstrace. V rozhovoru pro iROZHLAS.cz vyjádřil svou obavu z toho, že Babiš připravuje půdu pro větší hrůzu, než je sám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Tomáš Klus učinil provolání k českému národu
Zpěvák Tomáš Klus poděkoval na svém facebookovém profilu všem nelhostejným. Vyjádřil se tak k 21. srpnu a 50letému výročí okupace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist