Příště řeknou, že jich bylo půl milionu. Je to snaha zničit Zemana s Babišem, financovaná z ciziny. Jiří Ovčáček promlouvá k náměstí
ROZHOVOR “Demokraté se v roce 2019 tlaku ulice nebojí,” komentuje hradní mluvčí Jiří Ovčáček pro ParlamentníListy.cz největší demonstraci proti Andreji Babišovi. V reakci na návrh auditu Evropské komise k dotacím Agrofertu Zemanův mluvčí mluví o “hanopisech”, které někdo sepsal do Bruselu. “Biľak tleská v hrobě a soudruh Leonid Iljič Brežněv pozvedá radostně huňaté obočí,” konstatuje Ovčáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 14:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2019

Související články

Ovčáček už se neudržel: Snaha obvinit prezidenta ze zodpovědnosti za vraždu dvou mladých lidí. Kult nenávisti. Společnost rozděluje úzká skupina lidí!
Mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček se rozhodl zachovat se zase jednou politicky nekorektně a do svého politického občasníku vložil text, v němž konstatoval, že část oponentů Miloše Zemana šíří ve společnosti nenávist.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Ovčáček: Odchod? Reakce Němcové a dalších mi přišla prudká
Svou pravidelnou tiskovou konferenci uspořádal dnes hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Pohovořil mimo jiné o inauguraci hlavy státu, ale také o setkání prezidenta Miloše Zemana s premiérem v demisi Andrejem Babišem (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Vědí ti „socani“, co vlastně chtějí? ptá se Jiří Ovčáček
Mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček kroutí hlavou nad některými sociálními demokraty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Klement Gottwald? Ne, Petr Fiala. Jiří Ovčáček se rozjel u myšlenek na Václavák
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se na svém twitterovém profilu vyjádřil k aktuálním otázkám – projevu premiéra Andreje Babiše (ANO) ve Sněmovně a demonstracím, k nimž má dojít dnes večer na Václavském náměstí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 20:35, zobrazit podobné
FOTO Ovčáček byl se vzkazem od Zemana na utajované soukromé akci známého politka. Známe detaily
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se ve čtvrtek zúčastnil narozeninové oslavy Michala Haška. Její konání bylo, patrně i vzhledem k aktuálním politickým jednáním, utajeno. Jihomoravskému exhejtmanovi hradní mluvčí tlumočil pozdravy od prezidenta Zemana. Redakci PL nyní poskytl i snímek z oslavy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
FOTO Ovčáček byl se vzkazem od Zemana na utajované soukromé akci známého politika. Známe detaily
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se ve čtvrtek zúčastnil narozeninové oslavy Michala Haška. Její konání bylo, patrně i vzhledem k aktuálním politickým jednáním, utajeno. Jihomoravskému exhejtmanovi hradní mluvčí tlumočil pozdravy od prezidenta Zemana. Redakci PL nyní poskytl i snímek z oslavy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Jiří Pehe spekuluje: Pokud by Zeman náhodou umřel...
Politolog Jiří Pehe se vrátil k úmrtí lékaře prezidenta Miloše Zemana Petra Halaty v Číně. Prezidentská kancelář si vysloužila několik výtek, že se o osud lékaře mohla více zajímat. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček kritiku okamžitě odmítl a obvinil média, že úmrtí lékaře využila k dalšímu útoku na prezidenta. Pehe kontroval, že se příště může stát, že delegace zapomene v Číně samotného prezidenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Jiří Ovčáček před kamerou PL: Že jsou Drahošovi voliči pražská kavárna a měli by mlčet? V žádném případě
Mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček bude hostem pořadu Horké téma Radima Panenky na serveru ParlamentníListy.cz. Mimo jiné pohovoří o plánech prezidenta Miloše Zemana, ale i o pražské kavárně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Skřek z neandrtálské jeskyně. Jiří Ovčáček ostře odpálil útoky, linoucí se na prezidenta Zemana z Kyjeva
Za skřeky z neandertálské jeskyně označil mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček kritiku některých ukrajinských politiků. Podobné výroky podle něj nepatří do moderní Evropy. Ovčáček to uvedl na Twitteru. Ukrajinský premiér Volodymyr Hrojsman dnes českého prezidenta nepřímo označil za psychicky nemocného člověka kvůli návrhům na výměnu ukrajinského Krymu za ruskou finanční nebo surovinovou kompenzaci. Zemana kritizovali i další ukrajinští politici, připomněla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Ten váš čas už nebude dlouhý, křičel Kalousek za odcházejícím Babišem. Ovčáček z Hradu vzkázal něco o pudlících
Babiš má problém, hlásí server Forum24.cz Pavla Šafra. Žádný problém nemám, bránil se přímo ze Sněmovny Babiš. Bylo by podle něj dobré, aby média nelhala. Miroslav Kalousek (TOP 09) se do Babiše okamžitě pustil. A hradní mluvčí Jiří Ovčáček se předsedy vlády zastal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist