Rozvoral (SPD): Odsoudili jsme fyzické útoky na člena RRTV Ladislava Jakla
Včera jsme v Poslanecké sněmovně projednávali na návrh poslanců SPD dvojité fyzické napadení člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Ladislava Jakla na základě jeho politického názoru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 15:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2019

Související články

Poslanci odsoudili opakované útoky na Jakla jako ohrožení svobody
Sněmovna odsoudila opakovaný útok na člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Ladislava Jakla jako nepřijatelné ohrožení demokracie a svobody v ČR. Rozhodla o tom dnes na návrh předsedy SPD Tomia Okamury. Před týdnem po prvním útoku na Jakla přijala podobné stanovisko, v němž odmítla vyvolávání nenávisti k lidem na základě jejich politického názoru. Jakl je názorově spřízněný s SPD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Zmlácení Jakla: Darebáci, co politicky školíte mládež! zuří Klaus ml. Ozbrojte se, padlo. Idiot Jakl, napsal novinář
Jak jsme vás již informovali, v sobotu došlo v metru k napadení člena RRTV Ladislava Jakla. Reakce už se množí a také i srovnání s útokem na Dominika Feriho z TOP 09. Kdo za to může? Podle Václava Klause mladšího je to „tisk, média a darebáci, kteří posílají politické školitele mládeži do škol“. A jak vypadalo odsouzení od jednoho novináře? „Člověk, který v metru napadl Ladislava Jakla, je větší idiot než Ladislav Jakl.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
CZ IPI: Odsuzujeme fyzický útok na Ladislava Jakla
Český národní výbor Mezinárodního tiskového institutu (CZ IPI) odsuzuje fyzické napadení Ladislava Jakla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Rozbuška ve vládní koalici: Porušená dohoda. Jakl neměl být ve finále tajné volby do RRTV zvolen
Výsledek tajné volby ke jmenování nového člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) působí jako rozbuška, všímá si redaktor Lidových novin Tomáš Tománek. Zvolení Ladislava Jakla do RRTV podle něj narušuje vládní spojenectví ČSSD a hnutí ANO. Socialisty rozezlilo tak, že to vnímají jako porušení dohody v rámci koalice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Po druhém zmlácení Ladislava Jakla během týdne se ucho utrhlo: Takhle začíná občanská válka. Svoloč od filmu. Nejdříve lhali, teď už normálně řežou
„Takhle začíná občanská válka. Jako teror fašistů. Sluníčkáři všech zemí, vyližte si pr…“ I takto drsné reakce vyvolalo během jediného týdne již druhé fyzické napadení Klausova extajemníka Ladislava Jakla. ParlamentníListy.cz přinášejí reakce, které se ve veřejném prostoru objevily.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Kalousek: Útok na Ladislava Jakla pokládám za odporný, zbabělý a nepřijatelný
Komentář na facebookovém profilu k napadení Ladislava Jakla v pražském metru
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Sranda pokračuje: Ladislav Jakl zvolen do RRTV
Ke jmenování do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) dnes Sněmovna navrhla tajemníka bývalého prezidenta Václava Klause Ladislava Jakla, kterého nominovalo hnutí SPD. Do Rady Českého rozhlasu poslanci zvolili textaře Jana Krůtu. Obě rady tak budou kompletní. Napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Média se chovají jako dobytek. Začalo to kolem krize v ČT. Petr Žantovský ke kauze Jakl a „atentátu“ na Feriho
TÝDEN V MÉDIÍCH Za výrazné varování před dalším vývojem ve společnosti považuje Petr Žantovský opakované napadení člena RRTV Ladislava Jakla. Zná se s ním pětadvacet let, a když se s ním bavil o prvním útoku z pražského metra, zjistil, že tu událost vůbec nechtěl medializovat. Netoužil z ní vytřískat svatozář hrdiny jako poslanec Dominik Feri, na něhož před časem zaútočili dva přiopilí muži na Moravě. Podle mediálního analytika souvisí tyto útoky se zhrubnutím společnosti, k jejímuž rozvratu přispívají také veřejnoprávní média. Počátek nynějšího neutěšeného stavu spatřuje v televizní krizi z roku 2000.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Kalouskova fanynka se vyřádila na Jaklovi: Prapodivné názory, kremelské agitky, dezinformačky. A tento člověk má hlídat seriozní média?
Nechtěli jsme čerta, dostali jsme vrchního čerta, obrazně řečeno. Nějak takto hodnotí zvolení Ladislava Jakla do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) server Forum24.cz Pavla Šafra. Připomíná, že Jakl publikuje své texty na serverech, před nimiž varuje Bezpečnostní informační služba (BIS).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Sněmovna odsoudila vyvolávání nenávisti. Jde o Feriho i Jakla
Poslanecká sněmovna vydala usnesení, ve kterém odsuzuje vyvolávání nenávisti k lidem na základě jejich politického názoru. Učinila tak dnes v reakci na nedávné útoky na poslance TOP 09 Dominika Feriho a na Ladislava Jakla, bývalého tajemníka exprezidenta Václava Klause.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist