Hlaváček (TOP 09): Praha hostila setkání zástupců velkých českých měst
Setkání zástupců velkých českých měst iniciované 1. náměstkem primátora hl. m. Prahy a radním pro oblast územního rozvoje a územního plánu Petrem Hlaváčkem se dnes uskutečnilo v Rezidenci primátora.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 16:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2019

Související články

MŽP podporuje rozvojové aktivity českých firem v oblasti ochrany klimatu
Ministerstvo životního prostředí uspořádalo setkání zástupců Evropské banky pro obnovu a rozvoj (European Bank for Reconstruction and Development, EBRD) a českých firem. Na setkání 12. února se čeští podnikatelé dozvěděli, jak se mohou uplatnit v projektech podpořených Zeleným klimatickým fondem (GCF), konkrétně v rámci projektu „Zelených měst - Green Cities Facility ".
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Správa uprchlických zařízení: Setkání zástupců Ministerstva vnitra, měst a obcí
Správa uprchlických zařízení MV (SUZ) uspořádala již třetí setkání zástupců Ministerstva vnitra, měst a obcí, na jejichž území se nacházejí střediska SUZ MV.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Ministerstvo obrany: Praha hostila setkání aliančních odborníků na zdravotnictví
Ve dnech 9. až 13. října se v Praze setkali odborníci států NATO a dalších partnerských států, zabývajících se vědeckým výzkumem v oblasti zdravotnictví, ale také například v psychologii či sociologii se zaměřením na vojenskou problematiku. Jednání se zúčastnilo více jak 70 zástupců z 30 států.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Skončilo páté setkání českých škol v Itálii
Italská Boloňa hostila ve dnech 24. až 26. března 2017 tradiční setkání českých škol působících v Itálii. Setkání se zúčastnily české školy z Boloni, Florencie, Milána, Neapole a Říma, hosté z České republiky i zahraničí. Delegaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy vedla náměstkyně ministryně pro řízení sekce legislativy a strategie Dana Prudíková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Ředitel Správy uprchlických zařízení MV ocenil zástupce spolupracujících měst a obcí
Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra uspořádala 26. dubna již počtvrté setkání zástupců Ministerstva vnitra a měst a obcí, na jejichž území se nacházejí střediska SUZ MV. Ředitel SUZ MV Pavel Bacík na setkání ocenil představitele místních samospráv a poděkoval jim za vstřícnost a spolupráci při plnění úkolů SUZ MV spojených s naplňováním migrační a azylové politiky České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Primátor Staněk: Olomoucká radnice hostila setkání poslanců a senátorů
První setkání poslanců a senátorů za Olomoucký kraj pro volební období 2017-2021 hostila olomoucká radnice. Pozvání primátora Antonína Staňka k debatě o prioritách města a regionu přijali poslanci Ladislav Okleštěk, Milan Feranec, Zuzana Majerová Zahradníková, Marian Jurečka, Vojtěch Pikal, Alexander Černý a senátor Lumír Kantor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
MMR: Klíčoví aktéři regionálního rozvoje se setkali na Národní stálé konferenci
Více než sto zástupců regionů, měst, obcí a rezortů se setkalo ve dnech 14. a 15. března v Jindřichově Hradci. V pořadí již 9. zasedání Národní stálé konference představuje největší setkání zástupců státu a územních partnerů v ČR pro diskusi o evropských fondech, které je svou formou výjimečné i v evropském srovnání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Univerzita Karlova hostila rektory předních evropských vzdělávacích institucí
Více než 120 zástupců předních evropských vzdělávacích institucí hostila po dva dny Univerzita Karlova. Ti se do pražského Karolina sjeli na mezinárodní rektorskou konferenci, která se konala u příležitosti 100. výročí založení Československé republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
V Praze ANO nic moc. Ale v jiných velkých městech vyhrává
Ve velkých českých a moravských městech se stále sčítají hlasy. V Praze se zatím daří ODS, dobře si vede i koalice Jiřího Pospíšila (TOP 09) a voliči podle všeho dali důvěru i hnutí Praha sobě lidovce Jana Čižinského a Pirátům. Hnutí ANO je prozatím až páté, což pro premiéra Andreje Babiše znamená prohru. Zato v jiných velkých českých a moravských městech se hnutí ANO daří. V Ostravě je jasným vítězem hnutí ANO v čele s primátorem Tomášem Macurou. Dobře si vede i lídr hnutí ANO v Brně Petr Vokřál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Titul Nejtišší dopravce za rok 2018 na Letišti Václava Havla Praha získalo British Airways
V letošním ročníku soutěže Nejtišší dopravce, kterou pořádá Letiště Praha ve spolupráci s Městskou částí Praha 6, zvítězila britská letecká společnost British Airways (BA). Křišťálovou trofej vítězi předali předseda představenstva Letiště Praha Václav Řehoř a starosta Městské části Praha 6 Ondřej Kolář během setkání zástupců letiště se starosty okolních obcí a městských částí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist