Andrej Babiš vytáhl řetězovku. A vrchní elf se z toho může zbláznit
Premiér Andrej Babiš (ANO) i tuto neděli uveřejnil provolání k národu, které uvozuje již notoricky známým oslovením „čau lidi“. Mimo jiné v něm ocenil jeden z řetězových e-mailů, ve kterém se dočkal zastání. Bohumil Kartous, mluvčí tzv. českých elfů bojujících s internetovými trolly, se za to do předsedy vlády pustil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 16:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2019

Související články

Levicový deník vytáhl konkrétní příklad ze Slovenska, který má prý ukázat, jak Babiš zbohatl
Příběhem bratislavského podniku Istrochem se zabývá server DeníkReferendum.cz. Popisuje tak jeden z příkladů toho, jak český premiér Andrej Babiš (ANO) budoval své impérium. Server totiž získal unikátní dokumenty, díky nimž celou historii může představit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš přitvrdil a vytáhl na Kalouska jeho ,,nakradené" peníze v bankovkách. Zítra bude peklo
Andrej Babiš (ANO) se na 55. jednání Poslanecké sněmovny postavil k řečnickému pultíku a spustil. Miroslav Kalousek (TOP 09) si možná měl vzít neprůstřelnou vestu. Babiš do předsedy TOP 09 pálil hlava nehlava.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš jako příští prezident? Už se na to uzavírají sázky
Komentátorka serveru Echo24.cz Lenka Zlámalová se rozhovořila v pořadu Insider o tom, že premiér Andrej Babiš (ANO) v budoucnosti neusedne na Hradě. Dokonce se o to vsadila... Řeč byla také o vrchní státní zástupkyni Lence Bradáčové a o šéfovi odborů Josefu Středulovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Ostuda! Šílené. Končete. Advokát ke kauzám Babiš i Nagyová. A k Milionu chvilek. Zásadní tvrzení
ROZHOVOR Soudci i státní zástupci si nezávislost vykládají jen jako přímou dálnici, kde nejsou žádné mantinely a žádná odpovědnost. Zásah na Úřadu vlády v době, kdy byl premiérem Petr Nečas, je jedna z největších ostud české justice. Pro advokáta Jaroslava Ortmana je naprostou záhadou, že i přesto je Ivo Ištvan stále ještě vrchním státním zástupcem. Pokud se k soudu dostane kauza Čapí hnízdo a poté by byl Andrej Babiš osvobozen, pak by se musel poroučet celý systém státního zastupitelství od nejvyššího přes vrchní. O předsedovi spolku Milion chvilek si advokát myslí, že se musel zbláznit, když roztrhal Ústavu poté, co vykládá, že hájí právní stát a jde mu o obranu ústavnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Bohoušek. Andrej Babiš vytáhl na premiéra Sobotku něco zcela nevídaného
O svém vztahu k ČSSD i případném možném odvolání z vlády pohovořil pro časopis Týden ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. „Není důvod mě odvolat,“ tvrdí. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) si přitom s touto myšlenkou pohrává kvůli podle něj dostatečně nevysvětlené kauze korunových dluhopisů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Mě se nezbavíte! Andrej Babiš při své obhajobě vytáhl dokument, který jsme vám ukázali jako první, a začalo peklo
Poslanecká sněmovna ve středu dopoledne začala projednávat očekávaný bod své poslední schůze – žádost o vydání poslanců Babiše a Faltýnka. Předseda ANO Andrej Babiš vystoupil v rozpravě po navrhovatelích hned jako první a ujistil, že jej slova předkladatelů utvrdila v názoru, o co sněmovně jde. A následoval ohromující výklad v Babišově tradičním stylu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Šok na autogramiádě Andreje Babiše. Neznámý muž na něho vytáhl pistoli
REPORTÁŽ Pistoli vytáhl během setkání s občany v Jindřichově Hradci na Andreje Babiše neznámý mladík. Naštěstí šlo jen o vodní pistoli a Babiš tak dostal zásah pouze vodou, což mu ale v deštivém počasí příliš neublížilo. „Lekli jsme se, ale nakonec jsem se tomu zasmáli,“ řekl jeden z jihočeských kandidátů do Senátu za ANO Roman Kubíček. Andrej Babiš s lidmi nejen v Jindřichově Hradci, ale pak i v Táboře podiskutoval například o dálnici nebo i o zdravotnictví. Pro ParlamentníListy.cz se bývalý ministr financí vyjádřil k bouračce ministra Zaorálka i k šéfce kontrolního výboru Evropského parlamentu. „Ta paní nesnáší Českou republiku, nesnáší mě,“ řekl o Ingeborg Grässleové Babiš a označil ji za pokrytce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Babiš vytáhl nové řešení: Menšinová vláda s nestranickými odborníky
Tomio Okamura se svou SPD nebude součástí vlády, byť se o koaliční spolupráci opakovaně přihlásil. Budoucí premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš oznámil serveru iDnes.cz, že sestaví vládu menšinovou, ve které zasednou pouze členové hnutí ANO a několik odborníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Babiš má s dotacemi skutečně velký problém, tvrdí Respekt. A vytáhl důkaz
Český premiér Andrej Babiš (ANO) má prý opravdu velký problém. Týdeník Respekt má k dispozici text Evropské komise, kde se jasně mluví o střetu zájmů českého premiéra. Babiš má prý teď jen tři možnosti. Buď se jasně odstřihnout od Agrofertu, nebo nečerpat pro Agrofert dotace, nebo odejít z politiky. Jiné cesty prý není.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Na tohle jsem alergický. Prohlašuji na svou čest a zdraví mých dětí. Andrej Babiš vysvětloval udavačský web a velmi se přitom rozčílil
Na tohle jsem alergický! Já nelžu! Andrej Babiš (ANO) se velmi rozčílil, když mu server bulvárního deníku Blesk připomněl, jak to bylo s „udavačským webem“ k EET. Když ve středu dostal hodinu času v České televizi, tvrdil mimo jiné, že o anonymním webu na udávání k EET absolutně nic nevěděl, jenže server vytáhl jednu SMS zprávu starou pár týdnů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist