Jiřina Novotná: Ivo Budil blábolí o milionchvilkařích a barevných revolucích
Žádné důkazy o tom, že by organizátoři včerejší pražské demonstrace proti Babišovi plánovali nedemokratické kroky, neexistují. Nechť premiéra prostě nahradí někdo jiný z ANO. Sorry jako.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 17:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2019

Související články

VIDEO Zeman s Ovčáčkem budou v prdeli...! těšil se slavný herec. Teď se znovu ozval. A také Jiřina Šiklová
Herec Oldřich Navrátil i socioložka Jiřina Šiklová vyjádřili svou podporu prezidentskému kandidátu Pavlu Fischerovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Je to špatné, Amerika mě zklamala. Primitivní, útočí na nejspodnější city, lamentovala Jiřína Šiklová nad Trumpem
Více než půl hodiny trvající rozhovor poskytla Českému rozhlasu socioložka a publicistka Jiřina Šiklová. Mimo jiné se v něm probíralo zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
„... anebo se poblijete.“ Jiřina Šiklová zhodnotila Babiše, řekla odvážnou věc o Putinovi
Socioložka Jiřina Šiklová se v rozhovoru pro Denník N rozpovídala o Andreji Babišovi a Miloši Zemanovi. Toho v minulosti celkem dobře pozvala a hodnotila jej prý pozitivněji, než Václava Klause. Dnes už ale podle ní zemi nic nepřináší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Babišovy bláboly a bůčková pomazánka s pivem. Nepředvedli nic, ale blábolí hůř než tradiční strany, účtuje Martin Fendrych
Prahu hnutí ANO nezvládlo, doprava se v hlavním městě zhoršila a zrovna tak i bydlení, říká komentátor Martin Fendrych. Co tedy ANO v Praze podle něj nabízí? Chleby s bůčkovou pomazánkou a piva, bláboly, nepravdy, omalovánky pro děti a cosi jako Babylonskou věž na Libeňském mostu. „Babiš a Stuchlík blábolí jak ‚tradiční politici‘,“ píše ve svém textu na serveru Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
A ono je to zakázané? Jiřina Bohdalová popuzeně reagovala na téma „Miloš Zeman“
Jaký je její vztah k současnému prezidentovi Miloši Zemanovi i proč za minulého režimu nepomlouvala v televizi Václava Havla, vysvětlila v rozhovoru pro dnešní přílohu Lidových novin Pátek herečka Jiřina Bohdalová. Ukázku z rozhovoru přinesl server Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Jiřína Šiklová vzpomínala na Jana Palacha. Chlape, ničemu jsi nepomohl, říkala si. Ale pak najednou...
Socioložka Jiřina Šiklová na serveru Novinky.cz zavzpomínala na Jana Palacha. Celá léta se jí prý zdálo, že byl čin tohoto studenta Filozofické fakulty Univerzity Karlovy zbytečný. Bohužel. Až najednou přišel leden roku 1989 a něco se změnilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Jiřina Šiklová opět promluvila: Zeman byl na tripu s LSD spokojen. Ale my ostatní jsme ho museli vytlačovat od jezera
Ve čtvtek 19 dubna. se v prostorách Továrny v pražských Holešovicích konala konference k příležitosti 75. narozenin LSD, kterou pořádala Česká psychedelická společnost. Akce se zúčastnila i významná česká socioložka Jiřina Šiklová – ta v minulosti LSD vyzkoušela na vlastní kůži, dokonce i spolu se současným prezidentem České republiky Milošem Zemanem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
IPR Praha: Architektonická soutěž na vstupní brány Výstaviště zná vítěze
Praha ve spolupráci se společností Rozvojové projekty Praha, a. s. vyhlásila architektonickou soutěž na úpravu vstupního prostoru do areálu Výstaviště. Soutěžilo se o návrh dvou nových vstupních bran, ale i řešení přilehlých veřejných prostranství. Vítězem se stal autorský tým ve složení Petr Sladký, Martina Novotná, Dominika Otevřelová, Jindra Novotná a Tomáš Křen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Babiši, tu slevu nechci! Emma Smetana objevila mládežnici, kterou asi nepochopíte
Tereza Novotná je prachatická studentka, která pořádá sbírku na Hospic sv. Jana Nepomuka Neumanna. Plánuje vybrat od studentů 150 tisíc. Sbírku pojmenovala „Jízdné pro hospic“. To, proč má sbírka takový úspěch a proč se vybralo přes sto tisíc korun, přisuzuje studentka tomu, že dává veřejnosti najevo nesouhlas se současným přerozdělováním daní. „Ti lidé to vnímají stejně, a proto na tu sbírku přispívají,“ řekla v rozhovoru pro DVTV Novotná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Sajrajt. Současná západní propaganda. Šalamounův exkrement. Falešný Halík. Chovancova totalita. Síly zla. Pseudohumanita. Rasismus barevných. A Trump s Le Penovou… Filozof hovoří
ROZHOVOR Vzteklé reakce amerických demokratů na Trumpa něco prozrazují o totalitní mentalitě těch, kteří si vsugerovali, že mají lidské právo vést lidstvo k šťastným zítřkům (do pekel) až navěky, myslí si klasický filozof Jiří Fuchs. „Když se ohradíte proti rasismu barevných, kriminalitě migrantů, nadřazování homosexuálů, absurditám genderového rovnostářství, či loupení dětí státní mocí a agresivitě státem podporovaných levicových bojůvek, budou korektoři křičet, že jste rasista, xenofobní kriminálník, homofob, zajatec patriarchálních stereotypů, autoritář a fašista,“ upozorňuje filozof.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist