Stojíte pevně za Babišem i přes jeho problémy? ptá se opozice Hamáčka a Okamury
"ČSSD, SPD a KSČM přebírají plnou politickou zodpovědnost za střet zájmů Andreje Babiše a finanční škody," tvrdí šéf ODS Fiala.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 5.6.2019 v 17:36, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2019

Související články

Stojíte za SPD Tomio Okamury? Vlivný podnikatel Hrdlička promluvil z novin
Český podnikatel Tomáš Hrdlička se v rozhovoru pro Lidové noviny vyjádřil mimo jiné k tomu, zda stojí za kampaní SPD Tomio Okamury. A neopomněl okomentovat ani ostatní politické strany a situaci před volbami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Všichni poslanci ANO stojí za Babišem. A toto po jejich jednání řekl Faltýnek
Poslanecký klub ANO jednoznačně stojí za premiérem a předsedou ANO Andrejem Babišem. Novinářům to po dnešním zasedání klubu řekl jeho předseda a místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek. Žádný ze zákonodárců vládního hnutí v Poslanecké sněmovně podle něj nepodpoří návrh opozice na vyslovení nedůvěry vládě ANO a ČSSD. Jednání o nedůvěře, které vyvolala opozice, se podle Faltýnka uskuteční příští pátek od 9:00.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
ČSSD míří do opozice, zopakoval Zaorálek. Okamura mluvil o možné dohodě Zemana s Babišem
Místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek po dnešním jednání se zástupci hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury zopakoval, že sociální demokracie se chystá do opozice. Nepředpokládá, že by ČSSD tento postoj přehodnotila. S Okamurou a místopředsedou hnutí Radimem Fialou mluvili představitelé ČSSD hlavně o ustavení sněmovny. Konkrétní závěry schůzka neměla, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Soukup si pozval do show Hamáčka. Když došlo na Ťoka a mýto, šéf ČSSD přiznal, že má podezření
Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup ve čtvrtečním Duelu přivítal ministra vnitra Jana Hamáčka. Slyšel od něj, že má jako člen vlády pochybnosti o tom, jak postupuje jeho kolega a ministr dopravy Dan Ťok za hnutí ANO. Zato s premiérem Andreje Babišem prý nemá vůbec žádný problém a pracuje se mu s ním dobře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Hamáček bude s Babišem mluvit o výrocích premiérova syna
Předsedové vládních stran Andrej Babiš (ANO) a Jan Hamáček (ČSSD) se dnes sejdou kvůli výrokům Babišova syna Andreje ke kauze Čapí hnízdo. Opozice vyzvala Babiše k odstoupení z funkce premiéra, ČSSD zvažuje podle ministra vnitra Hamáčka různé varianty. Babišův syn tvrdí, že byl kvůli kauze Čapí hnízdo, v níž premiér i jeho dvě dospělé děti čelí obvinění z dotačního podvodu, držen v zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Schillerová zkritizovala zprávu NKÚ. Opozice chce novou schůzi, tentokrát s Babišem
Schillerová se také ohradila vůči výtkám opozice, že vláda rozpouští rezervy ve státním rozpočtu, pokládá to za demagogii.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 25.4.2019 v 15:36, zobrazit podobné
Malý truc opozice. Stanjura vzpomínal na Nečase, Jurečka zastavil Sněmovnu
„Chtěl bych mluvit ke kolegům ze sociální demokracie,“ řekl úvodem přededa poslaneckého klubu Zbyněk Stanjura. Reaguje na některá prohlášení místopředsedy ČSSD Jana Hamáčka. Opozice pak na několik minut přerušila jednání Sněmovny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Rady ministrů v Rakousku se místo Hamáčka zúčastní náměstek
Neformálního setkání Rady pro spravedlnost a vnitřní věci v Innsbrucku se tento týden místo ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) zúčastní jeho náměstek pro vnitřní věci Jiří Nováček. Na dotaz ČTK to dnes uvedla mluvčí ministerstva Marika Vitnerová. Hamáček, který byl zároveň pověřen vedením české diplomacie, bude spolu s premiérem Andrejem Babišem na summitu Severoatlantické aliance v Bruselu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Řeší tím jen svoje problémy, říká opozice o Babišově návrhu zdanit korunové dluhopisy
"Chci zdanit sám sebe," opakovaně uvádí Babiš ke svému návrhu. Jenomže nenachází oporu ani u svých koaličních partnerů, ani u opozice.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 14.3.2017 v 15:36, zobrazit podobné
Válčit s Babišem? Musíme ho obejmout tak pevně, až on vydechne, doporučuje ČSSD Zdeněk Škromach. A má ostrý vzkaz pro bývalé sobotkovské vedení
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Nemyslím si, že válčit a napadat Andreje Babiše je cestou k úspěchu. Spíše tak ještě více posilují jeho pozici. Andreje Babiše je třeba obejmout tak pevně, až vydechne,“ říká Zdeněk Škromach, sociální demokrat a bývalý ministr práce a sociálních věcí. Upozornil, že kdyby ČSSD nešla do vlády s hnutím ANO, dnes už by byla mediálně odepsaná a nikoho by nezajímala. Jaký recept má na návrat strany mezi nejsilnější politické strany, prozradil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist