To bude křiku. Prezident Klaus mluvil o Rusku a varoval před předsudky
Jak informoval Institut Václava Klause, bývalý prezident se v první polovině června zúčastnil plavby kolem Velké Británie, kterou pořádala americká Hillsdale College, se kterou dlouhodobě spolupracuje. A v rámci této plavby přednesl projev, ve kterém se věnoval transformaci Ruska. Podle něj je dnešní Rusko nejsvobodnější, jaké kdy bylo. O nedostatku demokracie se podle Klause dá debatovat, ale nemělo by se o této zemi hovořit jako o říši zla. „Neměli bychom bojovat bitvy minulé. Skutečný boj v naší společnosti – v Americe i v Evropě – je mezi těmi, kdo chtějí svobodu a volný trh, a těmi, kdo nás chtějí ovládnout manipulací ismů,“ říká bývalý prezident.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 19:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2019

Související články

Václav Klaus st. vystoupil s výbušným projevem ve Vídni. Nejen o EU a Rusku
Bývalý český prezident Václav Klaus dnes ve Vídni varoval před štěpením na „Východ a Západ“ v rámci Evropy. Prohlásil to ve svém příspěvku na konferenci Com.Sult v prostorách rakouského ministerstva zahraničních věcí, uvedla agentura APA. Rakouská ministryně zahraničí Karin Kneisslová ve svém projevu vyjádřila přání, aby Evropa ve vztahu k Číně a USA posílila svoji „globální roli“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Nesmíme si nechat ukrást brexit, varuje Klaus
Druhý prezident České republiky Václav Klaus napsal pro MF DNES komentář k dění kolem odchodu Británie z EU. Varoval před tím, aby byl brexit „ukraden“. Nejdůležitější na britském vystoupení je podle něj signál vyslaný Evropské unii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
VIDEO Útok USA na Sýrii mě naprosto šokoval. Václav Klaus zásadně promluvil též o Sorosovi a „slabém Česku“
Bývalý prezident České republiky Václav Klaus ještě několik dní před vítězstvím Emmanuela Macrona ve francouzských prezidentských volbách varoval, že Francie učiní „již tradičně chybné rozhodnutí“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Klaus st. o Rusku. Líbit se to nebude vůbec nikomu
Druhý český prezident Václav Klaus přijal pozvání pohovořit na britské Hillsdale College o dnešním Rusku. Pohovořil o něm z pozice člověka, který „není žádným odborníkem na Rusko, ale – snad – expertem na přechod od komunismu ke kapitalismu“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2019 v 11:35, zobrazit podobné
To zase bude křiku. Poslanec Václav Klaus se vyjádřil k vyloučení Ruska z olympiády
Poslanec za ODS Václav Klaus mladší se pozastavil nad vyloučením Rusů z olympijských her. Jak uvedl pro server Reflex.cz, nesouhlasí s kolektivní vinou. Kromě této kauzy se zabýval také mediálními přestřelkami mezi členy ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Bude řev, nejspíš velký. Václav Klaus promluvil o dnešním Rusku
K 50letému výročí sovětské invaze do Československa se v pořadu Interview ČT24 rozhovořil exprezident Václav Klaus. „Dnešní Rusko není bývalý Sovětský svaz,“ hájil Ruskou federaci Klaus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Už Karel Čapek tušil nástup Trumpa a varoval před ním. Nevěříte? Jan Čulík o tom má celou přednášku
Šéfredaktor serveru Britské listy je přesvědčen, že už Karel Čapek varoval před nástupem člověka typu Donalda Trumpa do Bílého domu. A nejen před Trumpem. Stejně tak prý Čapek varoval před nenávistí vůči uprchlíkům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Zeman je zpět! Před lidmi se opět vysmál novinářům, mluvil o Rusku a ztepal EU
Prezident Miloš Zeman zahájil mezinárodní výstavu Země živitelka v Českých Budějovicích. Neodpustil si ani kritiku Evropské unie a slova vyslaná směrem k Ruské federaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Vám také vadí, když někdo umí nazvat undrhastrmany správným slovem? Mne ne.
To je zas křiku a vytřeštěných očí! Pan prezident Miloš Zeman prý mluvil v rozhlase sprostě! Jenomže to bylo výjimečně. A navíc to bylo mířeno na lidi, kteří se takto nazvat skutečně zaslouží. Na lidi, kterým říkám undrhastrmani.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 16.10.2018 v 12:40, zobrazit podobné
Klaus mluvil na kampani AfD. Radnice chtěla mítink zakázat, ale u soudu pohořela
Bývalý český prezident Václav Klaus hovořil na předvolebním mítinku protiimigrační a protiislámské Alternativy pro Německo (AfD) v bavorském Norimberku. Na akci, která se mále neuskutečnila, učinil pozoruhodné prohlášení k tématu globálního oteplování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist