Němcová (ODS): Rusko si znovu ověřuje, kam až může zasahovat území jeho vlivu
Projev na 30. schůzi Poslanecké sněmovny 5. června 2019, vyjádření nesouhlasu s postupem ruské Dumy, která chce legitimizovat vstup armády SSSR na území Československa v srpnu 1968.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 19:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2019

Související články

2400 „veteránů“ ze Sýrie se vrátilo do Ruska. Za Petrohrad si Putin může sám, naznačuje expert z USA
V pondělí odpoledne si kvůli útoku na metro druhého největšího ruského města Petrohradu celé Rusko po čtyřech letech znovu připomnělo, jak vypadá velký teroristický útok na jeho území. Zůstalo po něm nejméně 11 mrtvých a 45 zraněných, z toho 13 z nich ve vážném stavu, píše server Aktuálně.cz, který spekuluje o tom, kdo za útokem stojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Sosáčkem sosáme. Zapátrali jsme v minulosti Autoklubu České republiky a jeho exprezidenta Ječmínka
Donedávna neomezená persona Autoklubu České republiky a jeho prezident Roman Ječmínek, na kterého před několika týdny prasklo, že si z této organizace, respektive státních příspěvků na její chod, vzniklých z daní všech občanů, udělal dojnou krávu a malou domů pro svou rodinu, k udržení a zvýšení svého vlivu neváhal zasahovat do politiky a navazovat úzké lobbistické styky s médii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: USA, Západ, Rusko a Izrael v Sýrii na pokraji velké války
Rusko v Sýrii dál odmítá zaujmout roli velmoci, a tak není ani s to zabránit vnějším silám – ať už je řeč o Západu nebo Izraeli – v útocích na území, na němž by právě Rusko mělo dominovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
USA chtějí potrestat Rusko za otravu Skripalových novými sankcemi. Je to drakonické, protestuje Moskva
Další sankce na Rusko. Spojené státy americké vedené Donaldem Trumpem se rozhodly uvalit další sankce na zemi, která podle nich může za otravu Sergeje Skripala a jeho dcery. Shledaly, že útok Novičokem Rusko skutečně spáchalo. Informovala o tom britská BBC.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Blbé zprávy pro Milion chvilek. A aktivista Peszynski má strach: Babiš se odvrátí od EU!
Premiér Andrej Babiš tvrdí, že desítky až stovky tisíc demonstrantů v ulicích českých a moravských měst věří lžím a navíc o něm údajně lžou, že je zloděj. Babiš si trvá na tom, že žádný zloděj není. A řada jeho voličů mu vyjadřuje znovu a znovu podporu. Jeho hnutí ANO se stále pohybuje mezi 20 a 30 procenty voličské podpory. To je koktejl faktů, ze kterých nám prý může být hodně špatně. Může to prý skončit třeba i odchodem Česka z EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Co chcete odzbrojovat, vždyť už tu skoro žádné zbraně nejsou! Vondra a někdejší bojovník proti americkému radaru se drsně pohádali v rádiu
Rusko je prý rozpínavé. Když se mu dá příležitost, ochotně zabere cizímu státu jeho území, pobaltské země s tím prý mají svou zkušenost. Někdejší disident a signatář Charty 77 Alexandr Vondra se o tom rozpovídal pro Český rozhlas Plus. Na přetřes přišlo Rusko v souvislosti s vysláním českých vojáků do Pobaltí. Rusko vždy využije příležitosti, zaznělo. Vondrovi ale zdatně oponoval někdejší mluvčí iniciativy Ne základnám Jan Májíček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: Rusko prodává Turecku S400. A co NATO?
Prodejem ruského protiraketového systému členskému státu NATO vstupují Severoatlantická aliance i Rusko na neznámé území.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Kobza (SPD): Boj(í)me se Ruska?
Rvou to do nás horem dolem: Rusko nás ohrožuje (čím?), Rusko ovlivňuje veřejné mínění (jak, když víme, o koho jde), Rusko ovlivňuje volby, Rusko nám vrátí komunisty, Rusko, Rusko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Státní veterinární správa: Rusko zrušilo zákaz dovozu české drůbeže a vajec
Čeští vývozci drůbeže a násadových vajec mohou znovu vyvážet své produkty do Ruska. Tamní dozorové orgány informovaly, že od 23. 10. 2017 ruší omezení, která zavedly od letošního února v souvislosti s výskytem vysocepatogenní ptačí chřipky na území ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Němcová: Já a prezidentka? Nevylučuji. Chci nadbíhat pravdě a lásce, pane Klausi
Miroslava Němcová promluvila v Prostoru X. Jednak o Václavu Klausovi mladším a jeho vyloučení, kde uvedla, že Klaus se rozešel s programem ODS a jeho názor už není v mantinelech strany. A také o prezidentu Zemanovi, který podle ní bude ještě bezohlednější v nadcházejícím období. A prý když v Poslanecké sněmovně mluví komunisté jazykem 50. let o restitucích, tak jí buší srdce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist