Soros? Trump? Erik Best rozebírá, kdo dnes stojí za demonstracemi proti Babišovi
Americký novinář Erik Best se zamyslel nad tím, zda jsou současné demonstrace proti českému premiérovi Andreji Babišovi, kde se volá po jeho demisi, podporovány z Washingtonu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 20:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2019

Související články

George Soros chce možná zabránit vládě Andreje Babiše. Erik Best vidí zlou souvislost
Miliardář George Soros má podle všeho obavy o osud Evropské unie. Prý ji ohrožují odstředivé tendence. Střední Evropa se často staví na odpor, jih Evropy zase ohrožuje nezaměstnanost. Fakt, že se Střední Evropa „staví na zadní" dokládá Soros tvrzením, že Česká v tuto chvíli odmítá euro. Americký novinář Erik Best si klade otázku, co tímto tvrzením, minimálně polopravdou Soros vlastně sleduje. Snaží se snad o ovlivnění voleb v Česku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
A je to venku: George Soros podporuje 50 neziskovek, které pochodují proti Trumpovi. Jeden případ je obzvlášť otřesný
Americký miliardář George Soros je napojen na více než 50 organizací, které se zúčastnily ženského pochodu na Washington, stojí na webu New York Times.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Nejen Čvančarová. Proti Babišovi vystoupil i katolický kněz Vácha
V souvislosti s demonstracemi proti premiéru Andreji Babišovi (ANO) se hovoří také o introvertech. Nejen, že o nich přímo na Václavském náměstí promluvila herečka Jitka Čvančarová, na blogu serveru Aktuálně.cz podobně psal i katolický kněz Marek Orko Vácha.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Erik Best a Milion chvilek: Čapí hnízdo? O to nejde. Pravdu hledejte jinde
Jaké dopady mohou mít protivládní protesty, které vyvrcholily zhruba čtvrtmilionovou demonstrací na Letné? Politický analytik a znalec českého politického a byznysového zákulisí Erik Best má za to, že atmosféra vyvolaná obřími demonstracemi může spíš než na hnutí ANO tlačit na koaliční ČSSD, aby vládu opustila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Erik Best poskytl nejen Babišovi návod, jak číst zprávu OLAFu
Kolem zprávy Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF) je stále velmi živo. Úřad by měl konečně říci, jak se dívá na přidělení evropské dotace pro firmu Čapí hnízdo z holdingu Agrofert. K případu se vyjádřil i americký novinář žijící v Česku Erik Best.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Vrazí Donald Trump klín mezi Zemana a Babiše? Takto to vidí Erik Best
Americký novinář Erik Best žijící v Česku se rozhovořil o tom, zda americký prezident Donald Trump rozkmotří prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Nedělní volby ve Švédsku možná ovlivní imigrace v Evropě
Koncem týdne zažije Švédsko nejdramatičtější volební boj ve své histroii. 7 proimigračních parlamentních politickcýh stran stojí proti jedné, jejíž preference rostou, ale mnozí mají obavy z manipulace voleb. Za vším stojí údajně miliardář Soros.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Informovaný Erik Best na Primě: Možná už se v Praze chystá koalice proti Babišovi
Hosty první povolební Partie byli ekonomka Markéta Šichtařová, politolog Jan Kubáček a Jan Zajíc, ředitel výzkumného centra SANEP. Shodli se na tom, že český volič byl poněkud zmaten, protože ho čeští politici nedokázali zaujmout. Český volič je prý nešťastný a má strach, že se jeho děti budou mít hůř, než se má on sám. Šichtařová ve vysílání vyčinila České televizi. Erik Best prozradil, jaká asi vznikne koalice a jak prezident Miloš Zeman pomůže Andreji Babišovi (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Erik Best napsal, kdo by mohl stát za anonymní skupinou Šuman
Nad tím, kdo stojí za anonymní skupinou Šuman, jež na svém twitterovém účtu zveřejnila nahrávky reportéra MF Dnes Marka Přibila s šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem, se zamyslel americký novinář Erik Best na svém webu FSfinalword.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Toto způsobil George Soros, přiznalo vysílání ČT. A Erik Best varuje...
Erik Best, známý americký novinář žijící v Praze, se ve svém posledním slově věnuje Maďarsku a Georgi Sorosovi a jeho vztahu s americkou vládou. Klade si důležitou otázku: Co znamená zapojení George Sorose do převratů na Ukrajině a v Gruzii? A proč mu to americká vláda dovolí?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist