Slavné New York Times referovaly o Václaváku. Jako zdroje měly Čvančarovou a vlajkou mávajícího Peszynského
Protestů pořádaných Milionem chvilek pro demokracii si všiml i americký deník New York Times, a aby Američanům přiblížil, co se teď vlastně děje v České republice, postavil proti sobě vyjádření aktivisty Tomasze Peszynského a herečky Jitky Čvančarové na jedné straně a předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) na straně druhé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 21:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2019

Související články

Eva Kislingerová: The New York Times: V roli autora anonym
Na konci minulého týdne vyšel v deníku New York Times úvodník kritizující Donalda Trumpa. Nic překvapivého, redakce NYT v posledních letech nepokrytě souzněla s Hillary Clintonovou a Demokratickou stranou. K tomu se blíží důležité volby, případná porážka republikánů oslabí prezidentovu pozici. Jako zcela zásadní problém se mi ovšem jeví neexistující autor.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 14.9.2018 v 12:41, zobrazit podobné
Generální ředitel ČD k článku The New York Times, který tvrdí, že privatizace britských železnic je fiasko
Prestižní deník The New York Times publikoval 4. dubna článek, v němž se Owen Jones, spolupracovník listu The Guardian a autor publikace „The Establishment: And How They Get Away With It.“, zamýšlí nad výsledkem privatizace železnice ve Velké Británii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Číňané pozabíjeli a pozatýkali informátory CIA, píše New York Times
Čínská vláda nechala mezi lety 2010 až 2012 zabít nebo zatknout více než tucet lidí, kteří v nejlidnatější zemí světa údajně pracovali pro CIA. Činnost agentury v této zemi to prý ochromilo na léta. Informuje o tom server deníku New York Times. CIA se odmítla jakkoli vyjadřovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Vše v pořádku, to jsou jen protibělošskomužské tweety. Roman Joch se zarazil, ale pak pochopil, proč New York Times zaměstnají tohoto muže
Český politik, publicista a liberální konzervativec Roman Joch se na Twitteru vyjádřil ke zprávě, že New York Times zaměstnají spisovatele, jenž publikoval rasistické tweety.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Na Václavským Václaváku
Na Václavským Václaváku moc tam člověků přečetli si EU normu je jim do breku. Dovolil jsem si parafrázovat slavný text, slavné kapely z jejich nejslavnější desky.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.3.2017 v 21:40, zobrazit podobné
Slavné Financial Times při výročí vychválily Karla Marxe. Dokázal se prý postavit naivním analýzám kapitalismu
Server CasopisArgument.cz přinesl analýzu z Financial Times o tom, proč je německý filozof Karel Marx významnější než kdy dřív. Podle serveru Financial Times pojaly připomínku možná až překvapivě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Umíráte, vy štváči. Donald Trump zase udeřil proti velkým novinám, šlo i o osobní setkání
Donald Trump má minimálně jednu věc společnou s Milošem Zemanem. Svoji „lásku“ k novinářům. 20. července se setkal s A. G. Sulzbergerem z New York Times, který s ním hovořil o jazyce, který vůči novinářům používá. Ačkoliv zprvu tento novinář popsal setkání jako přátelské a také mimo záznam, později Donald Trump odpálil sérii tweetů, která novináře přinutila vydat svou vlastní verzi setkání. Zprávu přinesl deník New York Times.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Velvyslanec Schapiro skončí v Praze už tento měsíc. Na pokyn Trumpa
Řada amerických velvyslanců bude muset své zahraniční posty opustit ještě před inaugurací nového prezidenta Donalda Trumpa 20. ledna. S odvoláním na diplomatické zdroje o tom dnes informoval list The New York Times.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Slavné americké noviny: Česko bývalo vzorem liberální demokracie. Ale teď...
České námluvy byly pro Čínu naprostým vítězstvím – v Evropě získala pevného přítele, který je americkým vojenským spojencem a státem, který byl kdysi považován za záštitu liberální demokracie ve strategicky důležitém regionu. Napsal to dnes list The New York Times v obsáhlém článku o změně vztahu České republiky k Číně po nástupu Miloše Zemana do prezidentské funkce. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Nad Trumpem se stahují mračna. Prý už je to jako Watergate
Po odhalení deníku The New York Times, že se nejstarší syn amerického prezidenta setkal s advokátkou napojenou na Kreml, se ocitl Donald Trump jr. pod těžkou palbou kritiky. Deník Boston Globe dokonce aktuální kauzu srovnává s aférou Watergate.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist