„Kunda sem, kunda tam.“ Umělkyně Bára Basiková se vyjádřila o Zemanovi. Prý jí ubližuje
„To je mi ale svoboda a demokracie. Ku*da sem, ku*da tam.“ Zpěvačka Bára Basiková se obula do prezidenta Miloše Zemana. Hradní mluvčí Ovčáček jí odpověděl a nedržel se přitom zpátky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2019 v 09:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 06. 06. 2019

Související články

Umělkyně Bára Basiková promluvila k politice: Zeman, Babiš a sex
Na třicáté výročí Listopadu 1989 s jinou vládou a jiným prezidentem. To je přání mnoha lidí, jak tvrdí zpěvačka Bára Basiková. Ta se kromě toho vyslovila na podporu homosexuálních manželství. Je podle ní absurdní v dnešní době nepovolovat homosexuálním párům vychovávat dítě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Bára Basiková: Čím dál od Prahy, tím je to horší! Ti lidé neznají pravdu. Musíme jim to říkat
Bára Basiková po svém projevu na Letné rozvinula své myšlenky v rozhovoru pro DVTV. „Aby prezident této země, i když já ho nevolila a polovina národa taky ne, prostě nebyl vůči nám tak sprostej a arogantní jako dosud,“ přála si Basiková a vyslovila i přání, aby Andrej Babiš odešel do své rodné země. Lidé mimo Prahu? „Když koncertuju někde daleko za Prahou, čím je to dál od Prahy, tím je to horší. Ti lidé vůbec neznají pravdu, protože jsou obelháváni, a je potřeba prostě jim otevřít oči,“ míní zpěvačka, která tvrdila, že jí prezident Zeman zakázal vystupovat s Armádou ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Primátor Macura: Na letošní Vánoce jsme přispěli historicky nejvyšší částkou
Na Masarykově náměstí se v neděli 3. prosince rozzáří vánoční strom. Slavnostní rozsvícení s videomapingem je naplánováno na 17. hodinu. Program na náměstí začne již v 16 hodin, večer zazpívá Bára Basiková. Strom rozsvítí s představiteli centrálního ostravského obvodu primátor Tomáš Macura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Pane Suchý, jestli taky nepůjdete proti Zemanovi, nebudeme si vás vážit. Bára Štěpánová přešla k výhrůžkám
Bára Štěpánová, velká odpůrkyně čerstvě ženatého Andreje Babiše (ANO) a prezidenta Miloše Zemana, poslala ostrý vzkaz divadelní legendě Jiřímu Suchému. Titánovi české kultury hrozila, že si ho přestane vážit, pokud se nepřidá k Zemanovým odpůrcům. Suchý odpověděl Báře Štěpánové s nadhledem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Podstatné je, že Zeman nelhal. Herman se lísal Posseltovi, sklidil aplaus. Břetislav Olšer řekl důležitá slova o Němcích v ČR a Turcích v Německu
STO LET REPUBLIKY „Ostrava? Ten kraj rázovitý, poznamenaný Bakalovým řáděním…? Zlodějů už tady mají všichni plné kecky, takže jasně zde vítězí hnutí ANO,“ konstatuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Břetislav Olšer, šéfredaktor internetových novin Rukojmi.cz. O prezidentu Zemanovi říká: „Jeho vulgarity jsou asi nemístné od hlavy státu, ale podstatné je, že nelhal, byť za to nespolečenské chování byl popliván zvláště pražskou kavárnou slušňáků. Šlo o jeho výroky „kunda sem, kunda tam“, přitom jen citoval název veřejně souložící ruské skupiny Pussy Riot, Když pak mluvil o zlodějích Koženém a Bakalovi, použil slovo zmrd. To je sice na první pohled velmi neslušné, ale co jiného si zaslouží lumpové, kteří okradli stát o stovky miliard, resp. zlikvidovali OKD i sto tisíc nájemníků hornických bytů?“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Bára Štěpánová se rozkřikla na plný Václavák: Zeman se zachoval jako malej parchant! Přece už tam znovu nebude. To nedopustíme!
Před zaplněné Václavské náměstí v Praze se postavila herečka Bára Štěpánová, aby svým spoluobčanům na akci nazvané „Proč? Proto!“ od plic řekla, co si myslí o Andreji Babišovi a jeho inzerátu s páskou přes ústa a co si myslí o prezidentovi Miloši Zemanovi. Ani jednomu z těchto pánů se slova Štěpánové asi nebudou líbit. Zazněl také vzkaz Tomáše Halíka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
VIDEO Všetci kradnú! říkal Babiš. Takže i on krade, útočí Bára Štěpánová
Herečka Bára Štěpánová se opět pustila do bývalého ministra financí Andreje Babiše (ANO), proti kterému vystupuje dlouhodobě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Bára Štěpánová do toho zase šlape! Zde je VIDEO
Herečka Bára Štěpánová natočila další z videí, v němž prosí občany, aby přišli 25. února na demonstraci za svobodu, demokracii a svobodné podnikání na Václavské náměstí v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
„My na ty lidi okatě serem.“ Umělkyně se vyjádřila k masové akci filmařů na Českém lvu. Slova prší jako kulky
Během příprav slavnostního předávání Českých lvů podepsalo mimo jiné 370 hostů výzvu na podporu České televize. Podpora veřejnoprávního média pak zaznívala i napříč přímým přenosem. Sociální sítě se tak plní ohlasy, v nichž mnozí na celou situaci reagují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
VIDEO Pane Stropnický, odstupte z Babišovy kandidátky, apeluje Bára Štěpánová. V roce 1989 jste právě proti takovým dělal revoluci
Herečka Bára Štěpánová poskytla serveru Forum24.cz vyjádření směřující k hnutí ANO Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist