Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.261x, což odpovídá cca 170.154-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Ale lidi to zajímá! Železný na ČT griloval Babišova Brabce, který řekl, jaký je vlastně premiér
Po ministrech Havlíčkovi a Dostálové hovořil v ČT i ministr životního prostředí a místopředseda ANO Richard Brabec. Vysvětloval, proč hřímal proti auditu Evropské komise v Parlamentu: „Byly tam takové nesmysly, které se ještě navíc týkaly mě. Před Babišem prý do Agrofertu teklo 800 milionů, za jeho vlády jen desetina. Premiér prý nechce rozdělovat společnost. A očividnost chyb je Brabcovi podezřelá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2019 v 11:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 06. 06. 2019

Související články

Miloš Zeman jako muž, který už vše podstatné řekl
Velice krátce... Nedotknutelnost Miloše Zemana mě donutila zamyslet se nad tím, jaký konec mu přeji a na jaký má právo.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.9.2018 v 12:40, zobrazit podobné
Miloš Zeman jako muž, který už vše podstatné řekl
Velice krátce... Nedotknutelnost Miloše Zemana mě donutila zamyslet se nad tím, jaký konec mu přeji a na jaký má právo.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.9.2018 v 12:40, zobrazit podobné
Jakub Železný musel křičet: Okamura a lídr ODS rozjeli cirkus, jaký ČT dlouho neviděla
V Událostech, komentářích na ČT24 se tentokrát řešila celostátní referenda. Návrhy na ně podávala SPD, komunisté a ČSSD. Hosty byli předseda SPD Tomio Okamura a místopředseda ODS a senátor Miloš Vystrčil. Téma referend však politikům vydrželo jen do půlky debaty, pak se začali hádat o stanovy SPD tak, že je Jakub Železný, který jejich televizní setkání moderoval, musel co chvíli okřikovat. „Nejsou tam všichni členové, je tam klíč. To je nepřímá demokracie, rozumíte tomu?“ ptal se Vystrčil Okamury, jestli rozumí vlastním stanovám. „Vy jste z toho udělal úplnej galymatyáš,“ bránil se předseda SPD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Jan Čermák: Stopař napoví, jak bobtnají devizové rezervy ČNB či jaký americký HDP
Zajímá vás, kam až dnes nabobtnaly devizové rezervy ČNB v poměru k HDP, či jaký bude lednový přírůstek pracovních míst v USA? Odpověď zná náš “Stopař” alias nová webová stránka pro prezentaci našich běžících makro-odhadů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Lidi zajímá, jak budou žít! Soupeř Čaputové se v debatě neudržel nad otázkami
Denník N přinesl další debatu kandidátů na slovenského prezidenta před druhým kolem voleb, ve kterém se slovenští občané budou rozhodovat mezi Zuzanou Čaputovou a Marošem Šefčovičem. V duelu došlo na několikrát opakované obviňování Čaputové a její koncipientské praxe, ta se vůči těmto obviněním ohradila a tázala se, proč má Šefčovič potřebu stále něco hledat na její osobu. Šefčovič též poukázal na nesmyslnost pokládaných otázek: „My tu v Bratislavě řešíme stále něco jiného, než co zajímá lidi,“ řekl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Rozpočet je náš, není náš, já nevím - váš premiér
Ehm, jak to vlastně je? Nádhera, smích, komika. Ale ano, je to náš úspěch. Teda vlastně ne. No, asi jsou za tím... kdo vlastně?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.2.2019 v 20:40, zobrazit podobné
P*del v ústech Miroslava Kalouska! Jde o Zemana
Jaký je názor Miroslava Kalouska na lidi, které Miloš Zeman chválí? „Pro Zemana není důležité, co prospěšného ten či onen člověk udělal. Zajímá ho pouze indikátor, kdo mu vlezl hlouběji do prdele.“ A pro příklady nešel daleko. Ale vulgarismy jeho voličům vadí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Čas mastodontů na Hradě pominul
Česko volí prezidenta. Zřejmě nejdůležitější volby za posledních 5 let jsou tu a tak je ideální příležitost si vlastně shrnout, jaký by takový nový český prezident měl být a jakého prezidenta naše země vlastně potřebuje.  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.1.2018 v 18:40, zobrazit podobné
Průzkum, který Babiše nepotěší. Většina lidí věří informacím z reportáže Slonkové a Kubíka. Ta ovlivnila i část voličů ANO
Většina Čechů věří, že premiér Andrej Babiš (ANO) se snaží, aby jeho blízcí nevypovídali v kauze Čapí hnízdo. Téměř polovina lidí to zároveň považuje za závažnou informaci. Vyplývá to z průzkumu agentury Median. Syn Andreje Babiše řekl serveru Seznam Zprávy, že premiér chtěl, aby kvůli kauze zmizel z Česka. Premiér a jeho dvě dospělé děti čelí v kauze obvinění z dotačního podvodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist