Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.261x, což odpovídá cca 170.154-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Členové ODS v Šestajovicích zrušili svou buňku a míří ke Klausovi
Občanští demokraté v Šestajovicích u Prahy rozpustili svou stranickou buňku, důvodem je nesouhlas s vyloučením poslance Václava Klause mladšího z ODS. Členové místního sdružení chtějí pokračovat v novém politickém subjektu Trikolóra hnutí občanů, který Klaus mladší zakládá. Uvedli to dnes v tiskové zprávě. Reakci vedení krajské ODS ČTK zjišťuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2019 v 14:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 06. 06. 2019

Související články

Binec v SPD: „Předsedovi“ Volnému zrušili buňku. My víme, co se předtím dělo: Chodil, naříkal... A koluje lejstro
Ve čtvrtém největším parlamentním subjektu to začíná vřít. Vedení Okamurova hnutí SPD zrušilo celou krajskou organizaci v Moravskoslezském kraji. Tu vedl poslanec Lubomír Volný, který hodlal kandidovat na šéfa hnutí proti Tomiu Okamurovi. ParlamentníListy.cz zjišťovaly další podrobnosti. SPD by mohlo přijít až o několik poslanců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Proč bylo nutné zrušit brněnskou buňku SPD? Odpověď přišla z rozhlasu
Moderátor Jan Moláček v pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu přivítal jihomoravského poslance Jana Hrnčíře z hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury. Host na rozhlasových vlnách vysvětloval, proč by Tomio Okamura rozhodně neměl být odvolán z vedení Sněmovny a proč bylo nezbytné zrušit buňku SPD v Brně, kde zasahovala policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Petru Hamplovi zrušili besedu k jeho knize. Kdo a kde? Autor napsal silná slova
Sociolog Petr Hampl znovu bije na poplach. Se svou knihou Prolomení hradeb o tom, jak EU ustupuje islámu, prý znovu čelí cenzurním pokusům. Oheň a síru kvůli tomu tentokrát dští na hejtmana Libereckého kraje Martina Půtu (Starostové pro Liberecký kraj). A nejen na něj. Raději se podívejte sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Členové širšího vedení lidovců vyjadřovali podporu Bělobrádkovi
Členové širšího vedení KDU-ČSL dnes při příchodu na jednání vyjadřovali podporu předsedovi strany Pavlu Bělobrádkovi. Ten už dříve oznámil, že kvůli volebnímu neúspěchu lidovců nabídne na dnešní celostátní konferenci svou funkci k dispozici. KDU-ČSL ve volbách získala 5,8 procenta hlasů a deset poslanců, proti předchozímu období o čtyři mandáty přišla, připomněla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
„Chytrej jak rádio.“ Soukup ke Klausovi ml. a ODS
Soukup opět trochu pozměnil formát svých zpráv. K událostem si jako komentátora pozval Leo Luzara, komunistického poslance. Nemohla chybět vyjádření ke Klausovi mladšímu. Soukup Petra Fialu přirovnal k Bohuslavu Sobotkovi a dodal, že si vsadí, že dopadne stejně. A také si všímal, že Pavel Novotný je v ODS stále. Pak přešel na důchody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Poslanci Klausovi zrušili pondělní blog. Ale občas jej prý na web pustí
Na serveru Novinky.cz už nebude vycházet pravidelný pondělní blog poslance a šéfa nového hnutí Trikolóra Václava Klause ml., jelikož se podle šéfredaktora Novinek Vladimíra Dušánka Klaus mladší stal lídrem Trikolóry, a nyní by tak mohli být Novinky vnímány jakožto jeho neoficiální platforma. „Od té doby, co se stal lídrem politického hnutí Trikolóra, nám vznikl problém, neboť se z běžného komentujícího poslance stal významným hráčem na jiném poli a Novinky by mohly být vnímány jako jeho neoficiální platforma,“ vysvětlil v prohlášení Vladimír Dušánek s tím, že se Klaus ukázal jako „bystrý a nekonvenční autor, byť někdy až příliš ideologický“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Členové ČSSD se neshodnou v názoru na přímou volbu předsedy
Členové ČSSD se neshodnou v názoru na dnešní návrh statutárního místopředsedy Milana Chovance, aby nového předsedu volili přímo všichni členové strany. Někteří to v současné situaci nepovažují za šťastné řešení, jiní naopak tento postup podporují, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Zdeněk Koudelka: Ústava a demise v únoru 1948
Únorová vládní krize začala 20. 2. 1948 demisí 12 členů vlády za Československou stranu národně socialistickou (4 členové vlády), Československou stranu lidovou (4 členové vlády) a slovenskou Demokratickou stranu (4 členové vlády). Vláda měla 26 členů. Občas je uváděno, že předseda vlády Klement Gottwald mohl navrhnout doplnění vlády, protože nerezignovala nadpoloviční většina ministrů. Ovšem 25. 2. 1948 podali demisi i dva členové vlády za…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 25.2.2018 v 12:41, zobrazit podobné
TOPlist