Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.261x, což odpovídá cca 170.154-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Jsi v pí**, naklonil se ovíněný Kalousek na premiéra přímo před kamerami
V Poslanecké sněmovně bylo ještě veseleji než obvykle. O rozruch se postaral Miroslav Kalousek, který si, prý mírně nabuzen alkoholem, došel za Andrejem Babišem k vládní lavici a sdělil mu nejspíš, že je stejně „v píči“. Babiš si zážitek s ovíněným kolegou nenechal pro sebe...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2019 v 16:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 06. 06. 2019

Související články

Natočili jste o mě nekrolog, ale já z politiky neodcházím, durdil se Kalousek na ČT. Pak se ptal, jestli se má zastřelit
V úterních Událostech, komentářích České televize debatovali o povolební situaci v Česku šéf komunistů Vojtěch Filip, předseda ODS Petr Fiala a odcházející předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. A jak to dopadlo? Kalousek se před kamerami ptal, zda se snad má zastřelit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Kalousek se zabreptal. Ale pak rozjel kanonádu: Zeman? Ostuda! A Babiš...
Poslanecká sněmovna znovu jedná a členové jednotlivých stran předstupují před novináři, aby se vyjádřili k aktuálním tématům. Nejinak tomu bylo i u předsedy poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska, který před kamerami tvrdě zkritizoval trestně stíhaného premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO) i prezidenta Miloše Zemana. Tomu vynadal za to, že se zapojuje do obchodů mezi Čínou a Ruskem, což je něco, co mu česká Ústava rozhodně neukládá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Přeháníte. To říkáte každý rok, stíral ministr Vojtěch před kamerami odborářku
Do nedělní Partie televize Prima zavítali členka zdravotnických odborů Dagmar Žitníková, ministr zdravotnictví za hnutí ANO Adam Vojtěch a dlouholetý lékař a poslanec Bohuslav Svoboda (ODS). Přímo před kamerami se přeli o to, zda hrozí kolaps českého zdravotnictví. Žitníková divákům vykreslila temný obraz nemocnic, kde se jedna jediná sestra musí starat o třicet pacientů, zavírají se celá oddělení a lékaři pravidelně slouží 100 hodin měsíčně navíc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Kalousek s Dolejšem si notovali: Vláda se nemá proč chlubit
Místopředseda sněmovního rozpočtového výboru Jan Volný (ANO), bývalý ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) a člen sněmovního rozpočtového výboru Jiří Dolejš (KSČM) svedli před kamerami České televize tvrdou bitvu o rozpočet. Ten pro rok 2016 skončil s rekordním přebytkem takřka 62 miliard korun. Volný nad úspěchem jásal, zatímco Kalousek s Dolejšem se vzácně shodli na tom, že se vláda nemá čím chlubit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Miroslav Kalousek se ozval z nemocničního lůžka
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek pobývá v nemocnici. Před pár dny prodělal několikahodinovou operaci břicha. Zákrok však proběhl úspěšně a politik se zotavuje. Rádiu Impuls prozradil přímo z nemocničního lůžka, jak se cítí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2018 v 13:34, zobrazit podobné
Kalousek už na omluvě netrvá
Poslanec Kalousek ještě ve čtvrtek celý den trval na omluvě od premiéra Babiše, protože ve středu před půlnocí ho předseda vlády opakovaně označil za ožralu, zloděje, symbol korupce  a vraha.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.7.2018 v 10:40, zobrazit podobné
Jurečka o případných námluvách lidovců s Babišem: Jen jsme vysílali signály
Do křesla pro hosta pátečního Interview ČT24 usedl končící lidovecký ministr zemědělství Marian Jurečka. První místopředseda lidovců si před televizními kamerami rýpl do designovaného premiéra Andreje Babiše (ANO) a Miloše Zemana, končícího premiéra Bohuslava Sobotku pochválil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
„Babiš přísahal na zdraví svých dětí a vnoučat!“, „občas nás posílal do dámských pohlavních orgánů!“ U Moravce to vřelo
Václav Moravec si do Žižkovské věže pozval pětici lídrů sněmovních stran, aby jim umožnil probrat aktuální vládní krizi přímo před kamerami. Tohle všechno zaznělo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Vy neplníte své povinnosti, musíme udržovat lidskost. Merkelová hubovala Orbána přímo před kamerami
Angela Merkelová, německá kancléřka a Viktor Orbán, maďarský premiér se sešli v Berlíně, aby projednali situaci ohledně migrantů. Dnes odpoledne předstoupili před kamery a mikrofony novinářů na společné tiskové konferenci, aby sdělili výsledky jednání. Debatu vysílal server euronews.com. Některé pasáže otiskl server usnews.com.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Leje na mě kýbl sraček, řekl Babiš o europoslankyni. A dáma se ozvala
Když padne jméno německé europoslankyně Ingeborg Grässleové, zdá se, že český ministr financí začíná vidět rudě. Ukázalo se to před pár dny, kdy si Babiš přímo před kamerami České televize stěžoval, že tahle dáma na něj leje kýbl sraček a nemá ráda Českou republiku. Teď se zdá, že si to Ingeborg Grässleová nenechá jen tak líbit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist