Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.994x, což odpovídá cca 260.580-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Za privatizační excesy by měli být potrestáni hlavně komunisté
KSČM prosadila v Poslanecké sněmovně unesení, že privatizaci provázely zločiny a excesy.  S tím se dá samozřejmě souhlasit, ale daleko horším zločinem bylo znárodnění po roce 1948 v režii rudých.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.6.2019 v 17:40, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 06. 06. 2019

Související články

Černohorský (Piráti): Stát má stále šanci odstoupit od privatizační smlouvy OKD
Existuje šance dodatečně zpochybnit privatizační smlouvu se společností Karbon Invest? Podle toho, co zaznělo na čtvrtečním zasedání vyšetřovací komise k OKD, zní odpověď „ano“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Vystoupení z NATO, do náruče Moskvy? Vlastizrada a rozvracení republiky. 20 let vězení, propadnutí majetku, naznačuje Jakub Janda potrestání KSČM
Ředitel think-tanku Evropské hodnoty Jakub Janda se zamýšlí nad počínáním českých komunistů. Jejich činy převádí do řeči paragrafů o vlastizradě, rozvracení republiky a sabotáži. Podle Jandy bychom si měli začít klást otázku, zda komunisté neoslabují obranyschopnost naší vlasti, za což občanům hrozí mnohaleté odnětí svobody a propadnutí majetku. Pokud je nechrání poslanecká imunita.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Rekapitulace privatizace OKD aneb proč nejsou stíhaní ti, kteří to způsobili?
Privatizační kauza OKD se stala beranidlem proti předsedovi vlády Bohuslavu Sobotkovi a proti sociální demokracii. Problém ovšem je, že tito kritici míří vedle a stíhat by se měli ti, kteří problém s OKD způsobili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Historik burcuje: Relativizujeme dobro a zlo. Dostáváme se na samotnou hranu demokratických hodnot
Když se vláda Andreje Babiše (ANO) začala opírat o komunisty, začali se ozývat lidé, kteří mají obavy z toho, že se komunisté derou k moci. Historik Michal Stehlík má za to, že existuje něco, čeho bychom se měli bát, ale komunisté to nejsou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Komentátor Steigerwald: Marx s Leninem se v hrobě stavějí na hlavu, jak čeští soudruzi podporují velkokapitalistu
Karel Marx a Vladimir Iljič Lenin se ve svých hrobech musejí stavět na hlavu, pokud vidí, co teď provádějí čeští komunisté, napsal Karel Steigerwald v komentáři pro server Reflex.cz. Pravověrní komunisté by přece měli důrazně vystupovat proti velkokapitálu a za internacionální spolupráci. A co dělají čeští komunisté? Chystají se ve vládě podepřít miliardáře Andreje Babiše (ANO) s radikálním nacionalistou Tomiem Okamurou v zádech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Poslanci by měli schvalovat sledovanou novelu autorského zákona
Poslanci by dnes měli schvalovat novelu autorského zákona, jež budí pozornost hlavně kvůli ohlášenému skokovému zvýšení autorských poplatků. Ve druhém čtení by se měli zabývat zřízením centrální evidence veřejných dobíjecích stanic pro elektromobily a úpravami správy silnic první třídy. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Komunisté by měli podpořit rozpočet, kritizují Ťoka a Petříčka
Širší vedení KSČM na svém dnešním jednání doporučilo poslancům strany podpořit ve středu v Poslanecké sněmovně návrh státního rozpočtu na příští rok. Musejí ale uspět vybrané pozměňovací návrhy, které komunisté prosazují. Strana dnes také hodnotila zhruba půlroční fungování dohody s ANO o toleranci kabinetu ANO a ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Moravskoslezský kraj pomáhá lidem, kteří měli konflikt se zákonem, aby znovu neklopýtli
Lidem, kteří měli konflikt se zákonem a byli potrestáni za své protiprávní jednání, pomáhal vloni Moravskoslezský kraj najít cestu zpátky do života bez kriminality. Díky Resocializačnímu programu MSK 2016, na který získal 310tisícovou dotaci Ministerstva vnitra, dostalo 30 pachatelů trestných činů šanci na život bez recidivy. O peníze kraj proto ministerstvo požádá znovu, aby v prevenci kriminality mohl pokračovat i letos. Dnes o tom rozhodli krajští radní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Dokonalý „tunel“ za miliardy, na kterém se podíleli Bakala se Schwarzenbergem. Poslanec od Babiše řekl dost závažné věci i o OKD a lithiu…
ROZHOVOR Poslanec ANO Zdeněk Soukup v souvislosti s debatou o těžbě lithia zmínil i privatizační kauzy z minulosti. Z těchto „tunelů“ bychom se dle něj měli poučit. „Privatizace Becherovky, to je opravdu dokonalý tunel,“ řekl Soukup o transakci, na které se podíleli i Zdeněk Bakala a Karel Schwarzenberg.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Toman (KSČM): (Ne)komunistická strana Čech a Moravy?
Ve vedení strany, hlavně v jejím čele, nesedí komunisté. Jak se tedy může strana nazývat komunistickou?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2018 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist