Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.994x, což odpovídá cca 260.580-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Vojta jede domů
Agrofert, dotace, EU, vláda, opozice, demonstrace. Zase to vře, ale lidské osudy plynou dál, někdy docela tiše a smutně, protože správci země jsou zaměstnáni jjnšími problémy, než má nějaký Vojta... 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.6.2019 v 05:40, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 07. 06. 2019

Související články

Jaké to je překládat slova prezidenta Zemana čínské straně? Tlumočník promluvil
Sinolog Vít Vojta, jenž překládá i pro premiéry, ministry či Petra Kellnera z PPF, se rozhovořil o svém řemesle pro MF Dnes. Pokud jede český prezident Miloš Zeman do Číny, doprovází jej většinou právě Vojta. „Tlumočení pro Zemana je vždy napínavé,“ uvedl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Vojta (ANO): Proběhlo setkání jihomoravských koordinátorů rodinné politiky
Náměstek hejtmana Marek Šlapal a předseda Výboru sociálně-zdravotního zastupitelstva JMK Milan Vojta zahájili setkání koordinátorů rodinné politiky z jižní Moravy, které se uskutečnilo v pátek 31. března 2017 v prostorách sídla Jihomoravského kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
VIDEO Pavel Novotný. Magda Vášáryová. Dominik Feri. Vojta Dyk. George Soros rozjel v ČR kampaň, abyste byli hodní na uprchlíky
Vojta Dyk, Domik Feri, synáček baviče a bulvárník Pavel Novotný, herečka Magda Vášáryová, celebrity a zástupci české kulturní fronty oslovují Čechy a ptají se jich na otázky související s migrační krizí. Projekt vznikl z iniciativy nadace Open Society Fund navázané na George Sorose.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Čínský tlumočník českých prezidentů odhaluje: Co si o této zemi myslel Václav Havel?
Sinolog, překladatel z čínštiny Vít Vojta, známý také jako tlumočník prezidenta Miloše Zemana, se věnuje ekonomickému a právnímu poradenství pro čínský prostor. V rozhovoru pro server Aktuálně.cz se rozpovídal o česko-čínských vztazích. „Čínu nelze vybojkotovat, musíme jí porozumět,“ říká Vojta s tím, že u nás je veřejná diskuse o Číně zbytečně vyhrocená. Přichází proto s vlastní informační platformou, jež má z debaty odstínit podle jeho slov zbytečné emoce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Sinolog, který doprovází prezidenty do Číny, se důrazně zastal Jágra: Ten redaktor...
Sinolog Vít Vojta doprovázel a doprovází české prezidenty při cestách do Číny. Prozradil mimo jiné, že při jednání s Číňany se hodí kvalitní játra. Posteskl si však nad tím, že na Čínu se u nás hledí buď skrz prsty kvůli komunismu, nebo příliš pochvalně. Ani jedno není podle sinologa v pořádku. Vít Vojta podrobně vysvětlil proč. Popsal také, jakou roli v tom hraje prezident Miloš Zeman. A důrazně se zastal Jaromíra Jágra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Do Karlových Varů přijde za Českou televizí prezident, hrabě i hollywoodský režisér
Každý den v Karlových Varech nabídne Česká televize v Domě ČT na Divadelním náměstí osobnosti a debaty spojené s novými televizními i filmovými projekty. A k tomu každý večer koncerty českých kapel. Do Domu ČT zavítá třeba Zdeněk Svěrák, Vojtěch Dyk, Vojta Kotek nebo Zuzana Stivínová a zahrají Klára Vytisková, Houpací koně či Circus Brothers. Představí se i čtyři koprodukční snímky, s nimiž ČT na festivalu soutěží.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
200 žen znásilnil. Chodil od domu k domu, všude zanechal „stopu“. Chlapi to prostě potřebují, řekl islamista
Amar Hussein chodil od domu k domu v několika iráckých městech a znásilňoval ženy pocházející z minoritních skupin. „Mladí muži toto potřebují. Je to normální,“ uvedl mladý člen Islámského státu v rozhovoru pro Reuters.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Račok: SPD není ďábel
Jak to vlastně bylo v tom filmu Janu Hus. A jezdec z korouhví jede a křičí na všechny strany, ďábel jede. Ruku mu nepodejte, chleba mu nedejte, vodu mu nedávejte, děti uschovejte, okna zavřete a dobytek chraňte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
CzechTourism: Spuštěn nový web pro projekt Česko jede
Po celý uplynulý víkend měli návštěvníci veletrhu FOR BIKES možnost poznat nové trendy pro jízdu na kole ve městě i v přírodě. Jednou z hlavních novinek bylo i představení nových webových stránek pro projekt Česko jede.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
"EU, jdi do prdele. Papeži Františku, ty zkurvysynu." Tento pán jede za Donaldem J. Trumpem
45. prezident USA Donald Trump znovu ukazuje, že umí překvapit. Zatímco cesta Miloše Zemana do Bílého domu se odkládá, dveře do Oválné pracovny bude mít otevřené muž, jenž se nebojí sáhnout k velmi jadrnému slovníku. Do USA byl pozván filipinský prezident Rodrigo Duterte, který sprostě vynadal papeži i Baracku Obamovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist