Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.261x, což odpovídá cca 170.154-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
„Nezdá se vám to divné?“ Generálmajor Blaško má podezření ohledně načasování poslední bruselské rány Babišovi. A doporučuje sledovat zákulisí organizátorů demonstrací
ROZHOVOR Do teď se mlčelo a najednou všichni zjistili, že Babiš hraje s dotacemi levou. Tak se dívá s podezřením na audit Evropské komise k dotacím pro premiérovu firmu. Doporučuje také zaměřit pozornost do zákulisí lidí, kteří organizují protivládní demonstrace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2019 v 08:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 07. 06. 2019

Související články

V noci je v mém době někdo cizí a já se nesmím bránit?! A až se migrantům zalíbí soukromý dům, auto a vezmou si ho... Generálmajor Blaško tvrdě účtuje
Nad ustanovením zákona o přiměřené sebeobraně se zamýšlí generálmajor ve výslužbě, krajský zastupitel Hynek Blaško (SPO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
V noci je v mém domě někdo cizí a já se nesmím bránit?! A až se migrantům zalíbí soukromý dům, auto a vezmou si ho... Generálmajor Blaško tvrdě účtuje
Nad ustanovením zákona o přiměřené sebeobraně se zamýšlí generálmajor ve výslužbě, krajský zastupitel Hynek Blaško (SPO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Generálmajor Hynek Blaško: Politická ignorace
Nezájem vlády, poslanců o vnitřní dění v armádě, ale i ve společnosti se projevil v poslední době schválením vyslání vojáků do Pobaltí, nákupů techniky pro armádu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Generál Blaško: Nedělejte ze slušných lidí udavače
Finanční úřady by měly mít pravomoc v rozhodování, komu výjimku udělit a samozřejmě za to nést i odpovědnost. Ne plošně, ale individuálně rozhodovat, kdo může být ze systému EET vyřazen a na jak dlouho, píše generálmajor Hynek Blaško, krajský zastupitel za SPO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Generálmajor vypěnil: Ten naturalizovaný Francouz jistě vraždil legálně drženou zbraní se zásobníkem na deset ran!
Krajský zastupitel za SPO a generálmajor v záloze Hynek Blaško se ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz věnoval vraždě francouzského policisty. Podle něj opět ukázala na bruselskou neschopnost řešit problémy s migranty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Proč musí ČR nastrkovat své vojáky do mise v Pobaltí? Někdo si myslí... Generálmajor se tvrdě pustil do Stropnického
Generálmajor v záloze Hynek Blaško se neudržel a okomentoval dění v ozbrojených silách České republiky. Nespokojeně kroutí hlavou nad tím, jak se u nás nakupuje nová armádní technika. Stejně tak nechápe, proč posíláme vojáky na misi do Pobaltí. To snad někdo věří, že si tím koupí lístek na loď do Ameriky, až se to podělá, ptá se generálmajor v záloze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2017 v 06:35, zobrazit podobné
„Pro mě je první moje vlast! Až pak vše ostatní...“ Generál Blaško do toho po zvolení šlápl, Okamura odepsal Jourovou
Páté místo v evropských volbách patří SPD Tomia Okamury s 9,1 procenta a dvěma mandáty. Europoslancem se stal z osmého místa i generálmajor ve výslužbě Hynek Blaško, jenž obdržel čtvrtý nejvyšší počet hlasů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Demokracie jelit, řev hrůzy. Sobotko, Kalousku, tohle si venkov líbit nenechá. Generál Blaško jim nastínil, co mohou očekávat
Řev hrůzy. Tak nazval svou výpověď, kde se zamýšlí nad stavem demokracie, generálmajor v záloze Hynek Blaško. Píše v ní o námětu na horor pro Alfreda Hitchcocka. Venkov prý dá při volbách všem pocítit, co si myslí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Generál Hynek Blaško: Zabijou vám dítě a řeknou, že si na to musíte zvykat? Ne, EU, tohle my nechceme
Generálmajor Hynek Blaško, jenž je mimo jiné také krajským zastupitelem SPO ve Středočeském kraji, zveřejnil na svém facebookovém profilu odpovědi, které poskytl jednomu novináři. Mimo jiné pohovořil o stavu české armády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Generál Blaško barvitě popsal, do čeho nás zavleče současné vedení EU. Peklo, jinak se to popsat nedá. Hořící předměstí, krach sociálního státu...
Generálmajor Hynek Blaško se znovu pustil do Evropské unie. Připomněl, že předseda Evropské komise před časem hrozil Česku pokutami. Za každého uprchlíka, kterého nepřijmeme, zaplatíme pokutu 250 tisíc euro. Jako by nestačilo, že už u nás máslo stojí 50 korun. I to klade Blaško za vinu Bruselu. Český lev prý už konečně musí zařvat dost a stáhnout z Bruselu všechny své politiky i úředníky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist