Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.142x, což odpovídá cca 268.302-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Německo není plně suverénní země, nemá ani vlastní ústavu, říká Jindrák z Hradu. A naznačuje něco o našem vstupování do EU
Do svého pravidelného pořadu Na prahu změn si tentokrát bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií Stanislav Novotný pozval předního českého diplomata, odborníka na mezinárodní vztahy ve střední Evropě, bývalého náměstka ministra zahraničí, někdejšího velvyslance České republiky v Maďarsku, Rakousku či Německu a dnes ředitele zahraničního odboru kanceláře prezidenta republiky Rudolfa Jindráka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2019 v 14:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 07. 06. 2019

Související články

Německo nechtělo být motorem evropské integrace, ale bylo k tomu donuceno, říká Jindrák
Ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Rudolf Jindrák v pondělních Událostech, komentářích České televize promluvil o zahraničních cestách Miloše Zemana. Zmínil přitom německou kancléřku Angelu Merkelovou a její cestu do Číny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Ladislav Žák: Koho uznáš? Modurita nebo Kujóna?
Položil jsem si jednoduchou otázku. Je vůbec možné, aby vláda suverénní země „X“ „uznala“ prezidenta suverénní země „Y“?!?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Prezident je velmi náročný šéf, říká Jindrák. Od cesty do Číny si slibuje nové dohody
Někdo si může myslet, že svého šéfa nějak oklame, ale u Miloše Zemana to není možné, tvrdí ředitel jeho zahraničního odboru Rudolf Jindrák.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 28.3.2019 v 11:36, zobrazit podobné
Jindrák chce na Hradě klást důraz na vztahy se sousedy a s EU
Nový ředitel zahraničního odboru Pražského hradu Rudolf Jindrák chce klást důraz zejména na rozvoj vztahů se sousedy a s Evropskou unií. Právě v této oblasti očekává letos intenzivní vývoj, protože se EU musí vypořádat s otázkami migrace i své budoucnosti po odchodu Británie. Do vývoje zasáhnou také podzimní parlamentní volby v Německu a Jindrák věří, že i jeho kontakty jako někdejšího dlouholetého velvyslance v Berlíně mu mohou při řešení situace pomoci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
„Ví to ode mne. Jen ho to nezajímá.“ Jindrák z Hradu vrací úder Kundrovi
Redaktor Respektu Ondřej Kundra se vyjádřil k tomu, že prezident Miloš Zeman vytkl exministru Robertu Pelikánovi vydání Jevgenije Nikulina do USA, že neměl být „servilním subalterním úředníkem, který se podbízí zahraniční velmoci“. Na jeho slova následně zareagoval ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Rudolf Jindrák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Pozor, Babiš něco jiného říká doma a něco jiného v cizině, varuje poslanec Krejza z ODS
ROZHOVOR Podle poslance ODS a místostarosty Litoměřic Karla Krejzy nemá premiér Andrej Babiš ve skutečnosti žádnou zahraniční politiku. A nemá ji ani současný ministr zahraničí. „Osobně to považuji za velký problém. Andrej Babiš na jednu stranu říká něco jiného doma a něco jiného, když je o samotě v zahraničí. Navíc podotkl, že vůbec nezná premiérovy názory na mimoevropský prostor, Babiš prý přikyvuje prezidentovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Diplomat Jindrák v rádiu prozradil: Merkelová o Zemanovi říká, že...
Do křesla pro hosta středečních Dvaceti minut Radiožurnálu usedl ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Rudolf Jindrák. Prozradil, co si o Zemanovi myslí evropští politici. Třeba německá kancléřka Angela Merkelová o Zemanovi říká, že...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Všechno nejlepší, republiko!
Do dalšího století přejeme naší republice, aby byla ve světě vnímána jako vyspělý suverénní stát, který ostatní země plně respektují, a kde se našim občanům dobře žije a jsou hrdi, že zde mohou žít, pracovat a vychovávat děti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Němci prchají z vlastní země před běženci. K zatracovanému Orbánovi
Maďarsko zavřelo brány uprchlíkům a nastolilo program důrazné ochrany své vlasti, ale do země stejně míří noví obyvatelé. Jen to nejsou uprchlíci, ale Němci, kteří prchají ze své vlastní země právě před uprchlíky. Pikantní na celé věci je, že občané Spolkové republiky Německo hledají útočiště u Balatonu, v zemi často zatracovaného Viktora Orbána. Řada evropských lídrů v minulosti spílala Orbánovi za necitlivý přístup k běžencům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Svatopluk Otava: Zrádce národa porušil ústavu své země, přesto si možná vyprosil americkou invazi
Tři flotily amerického námořnictva jsou v plné bojové pohotovosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist