Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.994x, což odpovídá cca 260.580-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
ODS: Babiš paralyzuje Česko
Občanští demokraté tvrdí, že kauzy Andreje Babiše paralyzují českou politiku. ODS nabízí podle vedení strany změnu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.6.2019 v 17:40, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 07. 06. 2019

Související články

Babiš je to, co potřebujeme. Věci se hýbou, Česko už nespí. Jsou peníze, které utíkají. Je tu podpora ANO ze zcela nečekané strany
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI Gordický uzel nerozmotává, on ho rozetne! Kumar Vishwanathan, aktivista, držitel mnoha ocenění za práci s romskou menšinou a ředitel společnosti Vzájemné soužití z Ostravy, věří, že pragmatický a razantní přístup premiéra Andreje Babiše je právě to, co naše země v současné době potřebuje. Jen by měl kabinet rychle přijmout zákon o sociálním bydlení. A že lidé nepracují a flákají se na dávkách? Ale pracují, jenže načerno. „Tento stav musíme zlomit, protože tohle paralyzuje naši zemi. Babiš to musí zlomit!“ Vishwanathan také ukazuje plus a minus bezdoplatkových zón, hovoří o uprchlících uvnitř naší země a „etnických čistkách“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš jednal s ministerským předsedou Saska
Předseda vlády Andrej Babiš se ve středu 24. ledna 2018 setkal s novým ministerským předsedou Svobodného státu Sasko Michaelem Kretschmerem. Během jednání v Kramářově vile spolu mluvili o dalším rozvoji nadstandardních česko-saských vztahů, zejména pak v rámci Česko-německého strategického dialogu a Česko-německého fondu budoucnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš: Do Číny jezdilo hodně politiků, ale výsledek se zatím neprojevil. Teď se to chystá změnit
Premiér Andrej Babiš chce na společném jednání 16 států střední a východní Evropy s Čínou domluvit pro Česko výhodnější obchodní spolupráci. Zatím totiž ve vzájemném obchodě Česko dováží z Číny desetkrát více zboží, než do Číny vyváží. Babiš to dnes řekl novinářům před odletem do Sofie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Zdechovský: Babiš je nemehlo. Česko kvůli němu trpí
Lidovecký europoslanec Tomáš Zdechovský se v rozhovoru pro Forum24.cz pustil do premiéra Andreje Babiše (ANO). Podle jeho slov je Babiš nemehlo a Česko je kvůli němu v izolaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Babiš se setká s finským premiérem, chce mluvit o EU a vzdělávání
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) a jeho finský protějšek Juha Sipilä dnes projednají společné zájmy obou zemí v Evropské unii. Babiš chce s finským premiérem mluvit například o rozpočtu EU nebo o reformě unijního azylového systému. V programu českého premiéra je také česko-finské podnikatelské fórum nebo návštěvy ve finských školách. Babiš rovněž za Česko podepíše memorandum o připojení k činnosti centra pro boj s hybridními hrozbami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Známe zásadní plán pro Česko. Babiš řekl, co chystá. Jde o desítky miliard ročně
Vláda Andreje Babiše (ANO) na začátku týdne schválila strategický plán, který má nás do několika let posunout na špičku Evropy v inovacích. Premiér tvrdí, že tak ambiciózní strategii desítky let nikdo nepředstavil. Babiš se domnívá, že až on posune Česko o obří krok vpřed.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Ministr Hamáček: Současný služební zákon de facto paralyzuje chod celého ministerstva
Projev na 4. schůzi Senátu 19. prosince 2018 ke změně návrhu zákona o státní službě a o zahraniční službě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Babiš: Česko bude usilovat o to, aby peníze získané z evropských fondů mohlo využít podle svého
Česká republika bude v EU usilovat o to, aby mohla přidělené peníze z evropských fondů využít podle svých představ. Česko má nyní problém finance na určené programy vyčerpat. Novinářům to dnes při své návštěvě jižní Moravy řekl premiér v demisi Andrej Babiš (ANO). Podle něj by Česko mohlo mít v příštím programovacím období na čerpání větší vliv než dosud, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Babiš odpálil informaci o Merkelové: Co zkoušela na Česko při jednání o migrantech
Premiér Andrej Babiš (ANO) se ve svém komentáři rozepsal o setkání s německou kancléřkou Angelou Merkelovou. Ta chtěla, aby Česko přijalo migranty, Babiš se však postavil jakýmkoliv jejím slovům a odmítl jakéhokoliv uprchlíka. „Já jsem kancléřce Merkelové řekl jasně, že dokud nezačne platit nulová tolerance nelegální migraci, tak se nemůžeme posunout dál. Stejně si mě ale otestovala a zeptala se: ‚A co kdybychom vás požádali, abyste přijali dva nebo tři migranty z další lodě?‘ Absolutně ne, je to otázka principu, znamenalo by to vyslat pašerákům signál, že se podařilo ukecat i Česko,“ sdělil Babiš, co Merkelová chtěla. Podstatným bodem Babišova programu minulý týden byla právě návštěva Německa a jeho setkání s německou kancléřkou Angelou Merkelovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2018 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist