Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.142x, což odpovídá cca 268.302-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Tohle si Petr Fiala za rámeček nedá. Dlouholetá poslankyně za ODS promluvila
ROZHOVOR „Do ODS jsem vstupovala v roce 1996 a tehdy se jednalo o zcela vyhraněnou pravicovou stranu v tom nejlepším slova smyslu. Buď jste její program podporovali, anebo jste s jejími ideovými východisky vášnivě polemizovali. Ale rozhodně vás nenechávala v klidu," říká někdejší poslankyně ODS Helena Mallotová, podle které již ze staré strany zbyla jen značka. Mallotová koncem května po téměř čtvrtstoletí ODS opustila. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hodnotí také šance Václava Klause ml. a jeho nového subjektu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2019 v 20:35, prečteno: 14x

nejlepší články ze dne: 07. 06. 2019

Související články

Eurobolševici! Tohle si Petr Fiala za rámeček nedá. Tvrdá reakce na pád neposlušné poslankyně
Bývalý člen ODS a Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek se ve svém komentáři na Facebooku vyjádřil k odvolání poslankyně Zuzany Majerové Zahradníkové, na návrh klubu ODS, ze školského a ze zahraničního výboru. Ve školském výboru ji nahradil Bohuslav Svoboda (ODS) a v zahraničním Marek Benda (ODS). „Totalitní sešup ODS do podoby bolševické, možná přesněji eurobolševické strany pokračuje,“ píše o „vyhazovu“ Majerové Zahradníkové Štěpánek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Klaus ml. je štika, Fiala se bojí. Co znamenala jeho slova? Bývalá poslankyně ODS ví
ROZHOVOR „Dlouhý pochod institucemi, který neomarxisté kdysi vyhlásili, skončil, nyní začínají šlapat po lidech. A je nejvyšší čas tento proces zastavit. Tak to mnozí vnímáme," říká bývalá dlouholetá poslankyně Helena Mallotová k důvodům, kvůli kterým vzniklo hnutí Trikolóra. Petr Fiala podle ní hnutí bedlivě sleduje a obává se ho, což dokazují i jeho výroky. Vysokou četnost komentářů ze všech stran politického spektra považuje zkušená politička za důkaz, že do českého politického rybníka zamířila nová štika.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Půjde za Klausem? ODS opouští zkušená exposlankyně, její slova si strana za rámeček nedá
Bývalá poslankyně za ODS Helena Mallotová zveřejnila na svém facebookovém profilu své odůvodnění odchodu z ODS. Odchází společně s dalšími pěti členy z Prahy 12.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Tomáš Břicháček: Tak tohle si Ústavní soud za rámeček nedá
Slovy Zdeňka Koudelky: "Zasedá-li náš Ústavní soud, nemůže se být nikdo jist ničím, ani tím, že nepromění muže v ženu a místo tatínka a maminky nám všem vnutí označení rodič 1 a 2." / O likvidaci veřejného pořádku Ústavním soudem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Tohle si hlavní stranický kritik Trumpa za rámeček nedá. Unikly nepěkné věci o Johnu McCainovi a Ukrajině
Na to, že američtí senátoři John McCain a Lindsey Graham provokují násilí na Ukrajině, upozorňuje publicista James Cardin v materiálu pro The Nation. Český překlad textu přináší server Prvnizpravy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Jaroslav Hutka otiskl něco, co se stydíme popsat
Jaroslav Hutka nedá tématu prezidenta Zemana spát. Na svém Facebooku sdílel obrázek, který si Hrad za rámeček asi nedá. Bůhví proč, pod příspěvkem propukla debata o Euru. „Budeme svobodnější a méně závislí na východě a jeho pacholcích,“ myslí si o této měně písničkář. „Meleš hlouposti,“ ozvalo se z komentářů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Tomáš Vyoral: Dejte mi s tím kur*a pokoj! Emma Smetana si toto za rámeček nedá...
Kusturica v DVTV k Emmě Smetaně: Jste jmenována nějakým mezinárodním tribunálem? Je to, jako kdybych hovořil s někým z amerického ministerstva zahraničí, a ne s někým z ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Dominiku Feri, děláš to naprosto na houby. Zde jsou důkazy
Rozpaky a zhnusení. Těmito slovy knížku Dominika Feriho (TOP 09) „Tahle knížka není pro starý“ hodnotí novinář Jakub Kašpárek. Pro server Finmag se o této knížce rozepsal tak, že si to Feri asi za rámeček nedá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Tohle si Babiš za rámeček nedá. Ani Marek Prchal! Šafrovo fórum udeřilo po vysílání TV Nova
Vyjádření Babiše seniora a jeho exmanželky zaznělo včera na TV Nova a kolo reakcí se roztáčí znovu. Forum24 rozebírá jak vyjádření exmanželky, tak nemoc Babiše mladšího. Podle Šafra je jasně vidět, že na Beatu Babišovou premiér zatlačil, aby podala vyjádření. A Vilém Besser tvrdí, že vyjádření sepsal marketér ANO Marek Prchal. A došlo i na schizofrenii Babiše mladšího: „My vůbec nevíme, zda má Babiš junior schizofrenii. Ale i kdyby ji měl, není tím pádem automaticky nedůvěryhodný v popisu okolností své cesty na Krym,“ píše Šafr.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Petr Bílek: Sebevražední husiti
Nevím, proč jsem vzal do ruky monumentální spis Josefa Pekaře Žižka a jeho doba. Snad že jsem toužil po četbě o něčem přehlednějším než naše doba. Znovu se mi ale potvrdilo, že ta se svléknout nedá. Přečtěte si tohle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist