Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.142x, což odpovídá cca 268.302-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Lidé čtou, že jim média lžou, a pak tomu věří! Novinářka z Respektu se zhrozila
Redaktorka Respektu Ivana Svobodová projezdila Českou republiku křížem krážem a od lidí si vyslechla ledacos. Lidi jí nadávali do lepšolidí, do pravdoláskařů a tvrdili jí, že o běžném životě vlastně nic není, protože žije v Praze odtržená od reality.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2019 v 21:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 07. 06. 2019

Související články

Média lžou. Lidé mají z útoků strach. Naštvaná britská novinářka se ozvala proti slovům politiků a zjevně ťala do živého
Muslimský starosta Londýna Sadiq Khan a většina labouristů či levicových novinářů neustále opakuje, že Britové jsou jednotní a nenechají se teroristickými útoky zastrašit. Novinářka Katie Hopkinsová však tvrdí opak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
V Respektu vypustili „návod na aktivní občanství“: Choďte do ulic, podávejte trestní oznámení, podporujte seriózní a veřejnoprávní média, mluvte s příbuznými...
Redaktorka Silvie Lauder přinesla v nejaktuálnějším vydání Respektu návod na aktivní občanství. Jedním z nich je mimo jiné to, aby to lidé nevzdávali. Vyzvala také k tomu, aby se více vycházelo do ulic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Spisovatel: Čtenáři Respektu by si opravdu neměli myslet, že jsou něco víc. Nejsou
Spisovatel David Zábranský se znovu vyjádřil k přímé volbě prezidenta. Podle jeho názoru nepatříme na Západ, ale nejsme proto lepší nebo horší než Západ. Nejsme děti, máme určité zkušenosti a ty můžeme Západu předat. Nezůstal však jen u zahraniční politiky České republiky. Vyslal jasný vzkaz i dovnitř země. Lidé, kteří čtou časopis Respekt a jim podobné, by si prý neměli myslet, že jsou něco vic než lidé, kteří po večerech sledují TV Barrandov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Kavárník Jindřich Šídlo. Čtou Respekt, bezmezně věří ČT a myslí si, že jsou morálně nadřazení, definoval Zahradil
Europoslanec Jan Zahradil (ODS) se na svém facebookovém profilu vyjádřil k termínu „pražská kavárna“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Marek Benda věří, že ODS v Praze vyhraje volby. A prozradil, o co ho ohledně Babiše prosí lidé na ulici
Politický matador občanských demokratů Marek Benda (ODS) i letos bojuje o vstup do Poslanecké sněmovny. Kandiduje na šestém místě kandidátky a věří, že se poslancem stane znovu. Věří dokonce, že by ODS mohla volby vyhrát, alespoň v Praze. Lidé se prý dnes dívají na ODS pozitivněji než před čtyřmi roky, lidé prý dokonce Bendu prosí, aby občanští demokraté zastavili Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Prezidentovi věří půl národa, ukázal průzkum. Poslanci jsou na tom zle
Lidé v Česku nadále věří z ústavních institucí nejvíce obecním zastupitelům a starostům. Vyplývá to z říjnového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Představitelům obcí věří kolem 60 procent Čechů. Druhou největší míru důvěry má prezident, kterému věří přesně polovina dotázaných. Důvěra v prezidenta po zářijovém mírném růstu v říjnu stagnovala, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Maďarská opoziční novinářka, známá i z ČT, přijela do Prahy vykládat o Orbánových ukrutnostech: Média jedou tu nejhorší propagandu, ale bohužel to udělali transparentně
Maďarský parlament jako hacker evropských zákonů. Státní mediální konglomerát sídlící v chatce u Balatonu. Takzvaná veřejnoprávní média v plném područí maďarské vlády, sloužící jako její propagandistická hlásná trouba. To jsou nyní takzvaná státní média. Na konferenci o nezávislosti sdělovacích prostředků lipské neziskovky to v Praze uvedla maďarská novinářka Agnes Urbanová, která zároveň vyzvala Evropskou komisi a vlastně celou EU k razantnímu řešení, ke kterému se údajně Brusel nedokáže odhodlat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Lidé věří televizi a rozhlasu nejméně ze všech médií
Průzkum agentury STEM/MARK pro nakladatelství GRADA ukázal, že lidé při hledání informací nejvíce věří knihám a nejméně televizi a rozhlasu. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Ruská média neustále vykládají, že Západ je v rozkladu. A ti čtenáři tomu věří, smějí se v Britských listech
Server Britské listy se podíval na to, jaký obraz Západu předkládají svým občanům ruská média. Euroatlantická společnost se podle ruských médií v podstatě rozkládá a patřit k ní není žádná výhra. Jednoho dne prý Západ poleze před Ruskem po kolenou a bude prosit o pomoc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist