Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.261x, což odpovídá cca 170.154-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Pirát a ódéesák v rádiu plánovali budoucnost po Babišovi. Zeptám se předsedy Bartoše, jestli vás vezme do vlády, posmíval se Peksa
Na vlnách Českého rozhlasu se střetli předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura a místopředseda Pirátů Mikuláš Peksa. Shodli se na tom, že mnohatisícové demonstrace proti Andreji Babišovi (ANO) rozhodně mají smysl. Nedokázali se však shodnout na tom, co přijde po Babišovi. Peksa oznámil, že se bude muset zeptat předsedy Pirátů Ivana Bartoše, zda jako premiér přijme ODS do vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2019 v 07:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 08. 06. 2019

Související články

Šéf Pirátů Bartoš se v rádiu rozpovídal: O recyklaci Kalouska i Babiše
Zuzana Bubílková přivítala v úterní Kauze dne na Rádiu Impuls šéfa Pirátů Ivana Bartoše, který ve vysílání odmítl, že by Piráti byli stranou jen pro mladé lidi. Vymezil se proti Andreji Babišovi, Miroslavu Kalouskovi (TOP 09) a prozradil, jak se Piráti staví k migrační krizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Pirát Bartoš promluvil: Česká politika se točí kolem čtyř advokátních kanceláři. A Babišovi to vyhovuje taky
Šéf Pirátů Ivan Bartoš má za to, že v minulosti českou politiku v podstatě ovlivňovaly čtyři právnické kanceláře. Jde prý o systém, kterým je zvyklý proplouvat i současný předseda vlády Andrej Babiš. Piráti se tento model vládnutí pokoušejí rozbít a podle Bartoše se jim to jednou podaří. Předseda Pirátů je přesvědčen, že jednoho dne porazí i Babiše. Má plán, jak na to.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Babiš jen vykládá své sny, nic nedělá. Budeme se ptát tak dlouho, dokud neodpoví, hrozí Pirát Bartoš
Pravicová opozice a Piráti svolali mimořádnou schůzi Poslanecké sněmovny. Chtěli od premiéra slyšet, jak hodlá Českou republiku posunout kupředu. Předseda vlády sice slibuje, že spustí celou řadu modernizačních projektů, ale podle předsedy Pirátů Ivana Bartoše se zatím reálné výsledky jaksi nedostavily. A to je Babiš členem vlády už šest let. Piráti se proto hodlají Babiše tak dlouho ptát, kdy začne opravdu něco dělat, dokud neodpoví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Babiš odmítá trestat Orbána! žalují do EU Piráti. Je to vážné
Belgický časopis MO, věnující se mezinárodní politice, přinesl obsáhlý text. V něm píše o tunelování evropských dotací českým premiérem Andrejem Babišem. V textu vystupují z České republiky poslanci Pirátů Ivan Bartoš a Mikuláš Peksa, kteří vybízejí evropské instituce, aby proti Babišovi zasáhly. Zcela otevřeně vyjadřují víru, že tím dojde ke změně politických poměrů v ČR. Mikuláš Peksa dokonce pro zvýšení efektu belgickým novinářům žaloval, že v Česku Babišovi poslanci odmítají podpořit sankce proti Maďarsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Bartoš (Piráti): Jsem rád, že některé věci jsou v tomto státě ještě v pořádku
Vyjádření předsedy Pirátů Ivana Bartoše k zachování Odboru protidrogové politiky pod Úřadem vlády ČR
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Evropa potřebuje Piráty! Strana zahájila kampaň do Evropského parlamentu
Česká pirátská strana dnes zahájila kampaň k volbám do Evropského parlamentu. Kampaň bude provázet heslo „Evropa potřebuje Piráty”. Program po boku předsedy strany Ivana Bartoše představili čelní kandidáti do europarlamentu Marcel Kolaja, Markéta Gregorová, Mikuláš Peksa, Lukáš Blažej a Jana Koláříková. Hlavními pilíři programu jsou svobodná Evropa, upgrade EU, bohatství, udržitelnost a spravedlnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Babiš chce potrestat Peksu za výrok o zneužívání dotací. Jen konstatuji fakta, vysvětluje pirát
Peksa se ohradil proti tomu, aby s ním zahájil disciplinární řízení mandátový a imunitní výbor. Ten může poslanci uložit pokutu až do výše jeho platu.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 30.4.2018 v 12:36, zobrazit podobné
Pirát Bartoš navrhne Zemanovi, aby vládu sestavoval někdo jiný než Babiš. Odblokuje to situaci, míní
Jmenování jiného premiéra by podle Bartoše mohlo odblokovat současnou situaci.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 15.4.2018 v 14:36, zobrazit podobné
Faltýnek je na špinavou práci, takový Wolf Čistič, posmíval se lidovec Bartošek na ČT
Poslanci dnes debatovali o tom, jestli místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek ovlivňoval soutěž na provozování mýtného systému v České republice. Minulý týden si od něj a od ředitele společnosti Kapsch a předsedy antimonopolního úřadu (ÚOHS) vyžádala policie případné dokumenty k mýtnému tendru. Opozice proto chtěla vysvětlení. Dostala jej? A myslí si opozice, že se Faltýnek dopustil korupce? Na to se ve čtvrtečním Interview na ČT24 ptal Daniel Takáč svého hosta, předsedy poslaneckého klubu KDU-ČSL Jana Bartoška. „Faltýnek, to je muž na špinavou práci, takový Wolf Čistič z Pulp Fiction,“ uvedl poslanec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Jiřina Novotná: Ivo Budil blábolí o milionchvilkařích a barevných revolucích
Žádné důkazy o tom, že by organizátoři včerejší pražské demonstrace proti Babišovi plánovali nedemokratické kroky, neexistují. Nechť premiéra prostě nahradí někdo jiný z ANO. Sorry jako.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist