Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.994x, což odpovídá cca 260.580-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Lubomír Zaorálek: Správný čas na cestu do Severní Koreje
Cestu zahraničního výboru do Severní Koreje provázely posměšné hlasy, že prý jedeme s křížkem po funuse. Schůzka Donalda Trumpa s Kim Čong-unem přece nedopadla, tak co prý chceme pohledávat v Pchjong jangu – hlavním městě truchlivé říše.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 8.6.2019 v 11:41, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 08. 06. 2019

Související články

P.C. Roberts: Severní Korea má za to, že Pompeo nedrží dohodu
Pchjongjang vyjádřil svou lítost nad postojem, který na probíhajícím jednání mezi delegací USA a Severní Koreje zaujal americký ministr zahraničí Mike Pompeo, a obvinil Washington z toho, že mu jde mu výhradně jen o jednostranné a vynucené nukleární odzbrojení Severní Koreje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Vaše věc: Život po životě v Severní Koreji
Lidé ze Severní Koreje, kterým se podařilo utéci do Jižní Koreje, a to s mnoha osobními a finančními oběťmi, čelí nové výzvě: integraci do země, jejíž pravidla vůbec neznají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Mirko Raduševič: Upozornění ze Severní Koreje - „Čas hraje podstatnou roli“
Naposledy, kdy západní diplomat jednal v Severní Koreji uběhlo hodně času– šest let! Nyní, v rozjitřené atmosféře byl zde jednat diplomat OSN Jeffrey Feltman, zástupce generálního tajemníka a v sobotu se vrátil s varovnou výzvou: „Ve světě není nejnapjatější a nejnebezpečnější situace než představuje napětí kolem Severní Koreje.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
To budete koukat, kdo může taky usednout do sněmovny. Za komunisty kandidují dva znalci Severní Koreje
Na šestém a devatenáctém místě pražské kandidátky KSČM ve sněmovních volbách kandidují Milan Krajča a Lukáš Vrobel, dvojice známá pořádáním kontroverzní besedy věnující se detailnímu rozboru poslední diktatury světa, Severní Koreje. V létě na ní zazněly poměrně zajímavé informace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Vaše Věc: Severní Korea aneb Šílení lidé dělají šílené věci
Kim Jong-nam byl nevlastním bratrem nejvyššího leadra Severní Koreji Kim Jong – una. Život Kim Jong – nama zhasl před pár dny v hale letiště v Kuala Lumpur. Postaraly se o to dvě najaté špionky ze Severní Koreje, stalo se tak otráveným sprejem. Kim pak a v sanitce zemřel. Byl to velmi rozmarný člen poslední komunistické dynastie, bylo mu 45 let. Vysoce postavený úředník Severní Koreje žádal reformu režimu, nyní žije v Macau pod ochranou čínských tajných služeb a unikl nejméně jednou atentátu v roce 2011 v předvečer nastoupení Kima Jong – una. Jestliže se potvrdí autorství atentátu, bude to znamenat novou smrtící ránu pro Kima Jong – una.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Poslanci příští rok vyjedou do Severní Koreje, Ruska či Austrálie. Co to bude stát?
Poslanci by měli při cestách sněmovních výborů v příštím roce jet například do Severní Koreje, Austrálie, Ruska nebo na Nový Zéland. Záměry zahraničních cest výborů dnes schválil sněmovní organizační výbor. Během příštího roku bude pak schvalovat i konkrétní cesty. Na cesty výborů je ve sněmovním rozpočtu vyčleněno 12,5 milionu korun. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Na korejském poloostrově během olympiády probíhají politická jednání. „Rakeťák“ přišel s nabídkou
Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu jsou v plném proudu. Sportovci spolu zápolí na bruslích, na lyžích a na saních. A v zákulisí dochází k politickým jednáním mezi představiteli demokratické Jižní Koreje a totalitní komunistické Severní Koreje. Tamní vůdce Kim Čong-un vyslal na jednání do Jižní Koreje svou sestru. A zdá se, že by tato návštěva mohla přinést některé plody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Atomový útok na Spojené státy! Posaďte se a žasněte nad obrazy budoucnosti našeho předního generála
ROZHOVOR Výhrůžky jadernými zbraněmi jsou podle generála Jiřího Šedivého běžnou rétorikou Severní Koreje. Podle bývalého nejvyššího vojenského velitele české armády a pedagoga Vysoké školy CEVRO Institutu nemá zatím Severní Korea rakety, které by doletěly tak daleko, a jadernou nálož tak malou, aby byla přizpůsobena letu. Přesto varuje, že vývoj a trend Severní Koreje jsou velmi znepokojivé a agresivní, nikoliv mírumilovné. Pokud by teoreticky Severní Korea byla schopna instalovat jadernou zbraň na ponorku, která by uměla skrýt svůj pohyb, bylo by v nebezpečí přímo území Spojených států.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Mayová „odpráskla“ Trumpovo varování Severní Koreji
Pod bombastickým titulkem server msn.com informoval o stanovisku britské premiérky k varování na adresu Severní Koreje, které pronesl americký prezident Donald Trump. Ten řekl, že pokud Čína nezasáhne, budou USA jednat.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.4.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Ladislav Jakl: Jak odčarovat začarovaný kruh kolem Severní Koreje?
Severní Korea děsivě zbrojí. Světové společenství a především USA rezolutně požadují zastavení severokorejských zbrojních projektů a přikládají k této rezolutní žádosti hrozbu masovým vojenským zásahem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist