„Jakla nikdo nenapadl, on praštil mě.“ Druhý účastník se rozpovídal v Respektu
Před čtrnácti dny měl být v pražském metru napaden Ladislav Jakl, člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a dlouholetý spolupracovník Václava Klause. Web magazínu Respekt ale nyní přichází s jinou verzí. S verzí muže, který se do konfliktu s Jaklem zapojil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2019 v 22:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 08. 06. 2019

Související články

Šéfredaktor Respektu Tabery varuje: Pokud budeme volit psychopaty...
Šéfredaktor Respektu Erik Tabery se na vlnách Českého rozhlasu rozpovídal o předsedovi vlády Andreji Babišovi (ANO) a prezidentovi Miloši Zemanovi. Nenechal na nich nit suchou. Poté posluchače varoval, že pokud si budeme volit psychopaty, nedopadne to s námi dobře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Královéhradecký kraj zrušil druhý tendr na výstavbu v nemocnici Trutnov
Ani napodruhé se Královéhradeckému kraji nepodařilo vysoutěžit zakázku na výstavbu laboratoří a transfúzního oddělení Oblastní nemocnice Trutnov. Do 160milionového tendru se přihlásil jediný účastník, který nesplnil podmínky dané zákonem o veřejných zakázkách. Termín zahájení výstavby se tak s největší pravděpodobností posune.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Respekt hned pár minut po debatě vysvětlil čtenářům: Diskuse patřila Drahošovi
Druhý televizní duel obou prezidentských finalistů je za námi. Podle webu Respektu patřil Drahošovi. „Už nepřipomínal nervózního profesora, ale pohotového politika,“ píše Erik Tabery, šéfredaktor týdeníku Respekt.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Výzvy k zavraždění redaktorů Respektu: Policie to odložila, Eriku Taberymu to vadí
Šéfredaktor časopisu Respekt Erik Tabery ve svém komentář uvedl, že v případě, že někdo vyzývá k likvidaci redaktorky nebo redaktora Respektu, magazín to nepřechází, ale předává policii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Šok: Erik Tabery se raduje, že Soukup jde do politiky
Šéfredaktor Respektu Erik Tabery a komentátor Respektu Martin Fendrych se rozepsali o plánu Jaromíra Soukupa kandidovat v eurovolbách. Nebo spíš o tom, jak to celé může dopadnout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Zeman dal nejnovějšími kroky najevo, že je aktivistou Kremlu, napsal natvrdo Kundra z Respektu
Redaktor Respektu Ondřej Kundra se ve svém komentáři zaměřil na to, že prezident Miloš Zeman odmítl povýšit ředitele kontrarozvědky na generála.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
„Svinstvo od Bakalova Respektu.“ Jiří Ovčáček zveřejnil smsky jako důkaz a mluví o cenzuře
Stála za odmítnutím ocenění parašutistů Gabčíka a Kubiše z rukou prezidenta republiky Miloše Zemana jeho obava ze ztráty komunistických voličů? I k tomu se ve svém rozhovoru pro DVTV.cz vyjádřil novinář Respektu Ondřej Kundra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Lidé čtou, že jim média lžou, a pak tomu věří! Novinářka z Respektu se zhrozila
Redaktorka Respektu Ivana Svobodová projezdila Českou republiku křížem krážem a od lidí si vyslechla ledacos. Lidi jí nadávali do lepšolidí, do pravdoláskařů a tvrdili jí, že o běžném životě vlastně nic není, protože žije v Praze odtržená od reality.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2019 v 21:35, zobrazit podobné
V Respektu vypustili „návod na aktivní občanství“: Choďte do ulic, podávejte trestní oznámení, podporujte seriózní a veřejnoprávní média, mluvte s příbuznými...
Redaktorka Silvie Lauder přinesla v nejaktuálnějším vydání Respektu návod na aktivní občanství. Jedním z nich je mimo jiné to, aby to lidé nevzdávali. Vyzvala také k tomu, aby se více vycházelo do ulic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Češi! Zastřelte Švejka. Zbavte se ho. A buďte světoví, stojí v Respektu
Jak vypadá současná Česká republika z pohledu globálních ekonomických elit? Pozoruhodný vhled nabídl rozhovor Respektu s Jonathanem Ledgardem, někdejším novinářem The Economist, který byl v devadesátých letech pražským zpravodajem týdeníku globálních ekonomických elit a teď se sem vrátil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist