Udělat Babišovi pápá. Soukromníci chtějí usilovat o sjednocení pravice
REPORTÁŽ Strana soukromníků České republiky pořádala svůj sjezd tak jako minule ve východočeských Holicích. O funkci předsedy se opět ucházel Petr Bajer a obhájil ji. Zatímco minule navštívil sněm Soukromníků Petr Fiala, letos bylo zastoupení ostatních pravicových stran méně reprezentativní, ale o to pestřejší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2019 v 11:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 09. 06. 2019

Související články

Dilema pravice- S Babišem ANO či ne
Česká pravice je dnes spojencem ČSSD a KDU-ČSL   proti Andreji Babišovi. Programově je přitom Babišovi o něco blíže. V tom tkví ono dilema české pravice.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.5.2017 v 08:40, zobrazit podobné
Bajer (Soukromníci): Nemůžeme dát šanci Babišovi zamést aféry pod koberec
Soukromníci podporují Drahoše, Zeman by si měl už odpočinout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Ivan Bednář: Stane se Pospíšil Otcem sjednotitelem?
Stal jsem se překážkou pro sjednocení pravice, řekl při svém odchodu z funkce bývalý šéf TOP 09 Kalousek. Nahradil ho Jiří Pospíšil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
David Klimeš: Alternativní volby 2017: Pravice se probrala z kómatu, ODS s TOP 09 utvořily volební koalici a chtějí porazit Babiše
Ve včerejším dílu alternativního průběhu voleb 2017 se ČSSD vzchopila a má šanci obhájit post premiéra. Předsednictví vlády ale chce pro po sebe i pravice. A není vyloučené, že se to podaří.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 17.10.2017 v 07:41, zobrazit podobné
Silný vzkaz Kalouskovi: Je čas udělat pápá! Pospíšil vede TOPku do hrobu. Neuvěříte, kde to psali
Komentátor Hospodářských novin David Klimeš připomněl doby, kdy Miroslav Kalousek (TOP 09) jezdil za Milošem Zemanem na Vysočinu. Poté Kalouskovi doporučil, aby nechal „svou“ TOP 09 zemřít. Pokud to udělá, může tím prý přinést novou naději.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Merkelová lhala, televize manipulovala záběry, jen aby vyrobili fake news o nacistech. Citové vydírání- typický trik levičáků, říká poslanec AfD Bystroň a vzpomíná, co tito lidé prováděli v Německu
ROZHOVOR „Typický trik levičáků – vydírat city. Pokud chtějí těm sirotkům ze Sýrie pomoct, tak proč jim nepostaví sirotčinec v Sýrii? Chtějí pouze udělat z každého, kdo je proti migraci, bezcitu,“ říká k návrhu europoslankyně Šojdrové (KDU-ČSL) ohledně 50 syrských sirotků bavorský zemský předseda Alternativy pro Německo (AfD) Petr Bystroň. Andreji Babišovi složil kompliment. Vyjádřil se i k Evropskému parlamentu a k Maďarsku. Prozradil také, za co v těchto dnech dostal prestižní ocenění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2018 v 19:35, zobrazit podobné
ODS, Piráti a KDU svolávají schůzi Sněmovny k rozpočtu i Babišovi
ODS, Piráti a lidovci sesbírali podpisy potřebné pro svolání mimořádné schůze Sněmovny, na které chtějí probírat zprávu Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) za loňský rok, deficitní státní rozpočet či situaci kolem střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). Opoziční strany to dnes oznámily na společné tiskové konferenci v dolní komoře. Jejich předsedové nechtěli předjímat, jestli by mohli usilovat o hlasování o nedůvěře vládě, pokud by Sněmovna neschválila program mimořádné schůze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Komunisté chtějí dát Babišovi nůž na krk. Jde o Petříčka
Buď ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček (ČSSD), nebo my. To vzkazují komunisté premiérovi Andreji Babišovi (ANO). O situaci ve vládě píší Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Dvouletý (Soukromníci): Soukromníci mohou být na sebe hrdí
Hlas Strany soukromníků ČR posílil a jejich kandidáti budou důležitými hráči v komunálních volbách
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist