Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2019
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.463x, což odpovídá cca 128.516-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Babiš je hajzl.“ Premiér: Lidi už nezapínají TV kvůli té nenávisti. A myslíte, že mě ty demonstrace trápí? Takže...
Premiér Andrej Babiš (ANO) neopomněl ani tento týden na své „Čau lidi“. A samozřejmě že řeč přišla i na demonstrace a nenávist lidí. „Vlezete na koupaliště, do dětského koutku, do Alberta, dokonce i do zoo a slyšíte mluvit lidi, že už je toho moc. Že už se jim z té nenávisti všude okolo zvedá žaludek. Už si kvůli tomu ani nechtějí zapnout televizi nebo přečíst noviny. A je jedno, jestli mi fandí, nebo ne. Nikomu z nich se nedivím,“ poznamenal Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2019 v 22:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 09. 06. 2019

Související články

V Saské Kamenici se znovu demonstrovalo. V ulicích bylo tisíc lidí. Dorazil také premiér
Tisíce lidí se ve čtvrtek večer v Saské Kamenici (Chemnitz) účastnily demonstrace pravicového hnutí Pro Chemnitz. Tentokrát se protesty obešly bez násilí. Debatovat s lidmi přijel i premiér Michael Kretschmer (CDU), který vyjádřil pochopení pro demonstrace a odsoudil chování extremistů a hajlování, informoval server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Demonstrace chápu, já jsem tady hodně neplatičům daní šlápl na kuří oko, říká Babiš
Ministr financí a šéf hnutí ANO se vyjádřil ke včerejším demonstracím v Praze, v Brně a dalších městech. Jen demonstrace na Václavském náměstí v Praze se zúčastnily až desítky tisíc lidí, některá média odhadují, že šlo o 20 až 30 tisíc lidí. Babiš uznává právo lidí demonstrovat, ale chápe ty demonstrace tak, že se mohou bouřit lidé, kterým šlápl na kuří oko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Demonstrace za dostupnější bydlení: „Byty pro lidi, ne pro zisk. Prázdné domy lidem!“
Téměř 200 lidí se zúčastnilo demonstrace s názvem Za dostupné bydlení a důstojnou mzdu, kterou organizovaly Socialistická Solidarita, Alternativa zdola a iniciativa za dostupné bydlení Bydlet-žít. Průvod za skandování hesel „prázdné domy lidem“, „byty pro lidi, ne pro zisk“ či „stop Airbnb“ přešel z Jungmannova náměstí na Malé náměstí, kde demonstrace skončila, informovala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Demonstrace v Bostonu: Zatčeno bylo přes 20 lidí
Dvacet sedm lidí bylo zatčeno při sobotních demonstracích v americkém Bostonu. Původně ohlášený pochod konzervativních aktivistů přehlušili účastníci protiakce. Odpůrců rasismu a neonacismu vyšlo do ulic až 40 tisíc. Na celou akci zareagoval také prezident Donald Trump, jenž pochválil ty demonstranty, kteří se postavili bigotnosti a nenávisti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Nádherný podzim solidarity, řekněme ne nenávisti. Berlínem prošel průvod posvěcený oficiálními autoritami
V centru Berlína bylo v sobotu hodně živo. Odehrála se tam demonstrace proti xenofobii a rasismu. Pořadatelé očekávali, že dorazí asi 40 tisíc lidí. Nakonec to bylo podle tvrzení demonstrantů 240 tisíc, média odhadovala „přes sto tisíc“. Demonstranti si s sebou přinesli transparenty s nápisy „Rasismus není alternativou“ nebo „Řekněte ne nenávisti vůči muslimům“. Informuje o tom server deníku Bild. Tentýž server však také přináší jeden varovný komentář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2018 v 12:35, zobrazit podobné
FOTO 1. máj: Babiši, buď chlap, sdělil Sobotka. Herman má ze svátku srandu. „Rudý zrůdy“ v Praze. A v Brně přituhuje
„Babiš by se měl zachovat jako chlap,“ řekl u příležitosti 1. máje premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) ve vztahu k ministru financí Andreji Babišovi (ANO) a jeho problémům kvůli korunovým dluhopisům. Spekuluje se dokonce o Babišově odvolání z vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Dvacet pět tisíc lidí demonstrovalo na Václaváku proti EU, to už je nějaká síla!
Kdepak, Evropská unie už to má spočítané. Včerejší demonstrace proti eurofašistům z Bruselu byla nejmasovější politická demonstrace od listopadu ´89. Jen houšť!  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.4.2019 v 20:40, zobrazit podobné
Lubomír Man: Mohutná i sterilní je redakce zpravodajství ČT
Která strana, myslíte, je nejbližší srdci téměř tří stovek zaměstnanců zpravodajství ČT, denně robotujících na úkolu přeměnit nás z lidu husitského a Masarykova na lid jiný a víceméně opačný, nejbližší snad tomu, který po Mnichovu vyhnal z republiky prezidenta Beneše a ke smrti uštval Karla Čapka? A který náš politik, myslíte, je pro tuhle třístovku lidí zázračně stejně uvažujích ( jinak by do ČT nebyli přijati), nejpopulárnější, nejskvělejší a zkrátka nejvíc IN i COOL?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
A nenapíšu ani ťuk, i kdybyste mě prosili!
Co si jako myslíte? Já si tady můžu vypsat prsty, na kterých nemám vietnamské akrilové nehty, které vydrží i seškrábnutí omítky, gelové jsou drahé, mně všechno rychle roste, takže bych vypadala neupraveně a vy si čtete o EET a EU?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 5.3.2019 v 05:40, zobrazit podobné
TOPlist