Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.142x, což odpovídá cca 268.302-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Aňa Geislerová: Třeba půjdu do politiky. Je důležitý jezdit z Prahy, mluvit s těmahle lidma
Herečka Aňa Geislerová je jednou z tváří protestů Milionu chvilek pro demokracii. Na Václavském náměstí provolávala, že protesty jsou kampaň. „Kampaň za odstoupení trestně stíhaného estébáka, kampaň za nezávislou justici, kampaň za ochranu životního prostředí.“ S blížícími se protesty na Letenské pláni dostala možnost vyjádřit se v interview s Danielou Drtinovou na DVTV. Prý je potřeba mluvit s lidmi mimo Prahu a vysvětlit jim, o co demonstrantům jde. Andrej Babiš se má podle ní obviněním postavit. „Nemůže se chovat jako totalitní vůdce nebo autoritativní, nevím co,“ říká. Ze současné vlády se jí líbí ministr zahraničí Petříček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2019 v 11:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 10. 06. 2019

Související články

Aňa Geislerová zasáhla do politiky. A s ní i Hřebejk
Herečka Aňa Geislerová se k situaci ve společnosti vyjadřuje poměrně často. Naposledy vyjádřila svou kritiku vůči kardinálu Dominiku Dukovi. Její kolega z branže, režisér Jan Hřebejk, pro změnu podepsal petici proti kandidátovi na ústavního soudce Aleše Gerlocha.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Dolínek (ČSSD): Nikdo snad už nebude muset jezdit načerno
Rada hlavního města Prahy dnes schválila návrh na snížení ceny jízdného v pražské MHD pro studenty a cestující mezi 60 a 65 lety. Obě skupiny budou moci nově od 1. října jezdit za 1 280 korun ročně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Jan Hrušínský lkal nad rokem 68. Někdo nadával na EU. „Vy kujóne,“ zklidnila ho herečka Geislerová
„Vy kujóne,“ vyjela herečka Anna Geislerová v diskuzi pod svým článkem. Kdybychom 21. sprna 1968 byli v EU (EHS), tak by nás Rusko nikdy neokupovalo, napsal Hrušínský a Geislerová to sdílela. „Kde by byla naše rumová identita?“ dodala. Hrušínský hrál Dubčeka a dodal něco o 21. srpnu. Co se strhlo v diskuzi?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Hromada sraček! vmetla Babišovi Aňa Geislerová, herečka
Herečka Aňa Geislerová se na svém facebookovém profilu rozhořčila nad Agrofertem. A to velmi výrazně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Elitářsky namyšlená Aňo Geislerová, přestaňte se vysmívat lidem. Nekorektní profesor Holoubek volá k odpovědnosti
NEKOREKTNÍ PROFESOR Ve volbách do Evropského parlamentu se jím vedené hnutí Vědci pro Českou republiku neprosadilo, přesto profesor Ivan Holoubek se svými kolegy z politiky utíkat nechce. Při sledování protestních akcí proti premiéru Andreji Babišovi ho udivuje, že od demonstrantů ani jednou nezazněl požadavek na předčasné volby. Doběla ho zato rozpálil výrok herečky Ani Geislerové, že je třeba vyjíždět z Prahy a těm méně informovaným vysvětlovat, co se děje, aby to pochopili správně. Tato elitářská namyšlenost prý neodrazuje jenom jeho. Vždyť republika se nedělí na vědomou, probuzenou Prahu a spící, otupělý venkov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Nám patří svět! Tomáš Klus a Geislerová jásají nad Čaputovou
Vítězství Zuzany Čaputové, i přes nízkou volební účast, nepřestává v Česku těšit umělce. Mezi těmi, kdo její zvolení považují za něco převratného, jsou například Tomáš Klus a Aňa Geislerová. „Slyšet z politických úst slovo soucit je učiněný zázrak. Nad Tatrou sa blýská na lepší časy,“ napsal Klus. A Geislerová vyzývá, abychom věřili, že se něco podobného může stát i v Česku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Dolínek (ČSSD): Jezdit načerno není cool
Komunikační kampaň zaměřenou na černé pasažéry spustili zástupci Magistrátu hl. m. Prahy, Dopravního podniku hl. m. Prahy a organizace ROPID.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Aňa Geislerová: Vedu kampaň, Babiši! Martha Issová: Dělaj si z nás... Pavel Liška: Voni to neustojej
Na včerejší demonstraci za nezávislou justici nemohli chybět herci, kteří se proti Babišovi a Zemanovi vymezují, jako je Anna Geislerová, Martha Issová, Pavel Liška, Lenka Krobotová a Jiří Macháček. A Anna Geislerová potvrdila slova premiéra. „Ano, my vedeme kampaň,“ přiznala herečka. A dodala s jistotou, že tato kampaň bude úspěšná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Umělci znovu v akci! Anna Geislerová dokonce pracovala rukama, aby naštvala Babiše
Herečka Anna Geislerová se pustila do premiéra Andreje Babiše (ANO). Jásala nad nápisy na silnici. Nešetřila ani prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Prague Pride: Herečka Geislerová vystoupila proti kardinálu Dukovi
„Mám naději, že příští rok o Velikonocích vztyčí na pražském magistrátu kříž,“ nechal se slyšet na svém twitterovém účtu kardinál Dominik Duka. Na jeho slova reagovala mimo jiné herečka Aňa Geislerová, jež při té příležitosti zmínila LGBT problematiku...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist