Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.142x, což odpovídá cca 268.302-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Protesty v Česku? Je jasné, jak to je, dal Eduard Chmelár na stůl vážná fakta
Historik Eduard Chmelár se na svém facebookovém profilu zamyslel nad tím, že skutečný problém, kterému čelíme, se nenazývá korupce, ale kapitalismus. Hovořil tak v souvislosti s demonstracemi, které se nyní v Česku odehrávají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2019 v 12:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 10. 06. 2019

Související články

Zmanipulované! Eduard Chmelár „poblil“ Kisku i NATO. Kuciak? Toho znal osobně
Prezidentské volby se blíží. Ani ne tak ty v Česku, ale ty u našich nejbližších sousedů na Slovensku. Ale stejně jako u nás přitáhnou několik přinejmenším zajímavých kandidátů. Jedním z nich je Eduard Chmelár, který zveřejnil „grilování“, kterého se mu dostalo na televizní stanici TA3. Při něm se opíral do Andreje Kisky, který prý ani nedokáže pořádně přečíst projev, který mu někdo jiný připravil. Také si stýskal, že protestní akce, které vyzní do vytracena, jenom posílí extremistické subjekty. A v zahraniční politice by šel proti tomu, aby Slovensko utrácelo dvě procenta HDP na obranu, jak si to přeje americký prezident a NATO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Demonstrace síly vůči Rusku? Znepokojuje mě zbabělost slovenských politiků, napsal Eduard Chmelár
Slovenský historik a politický a mediální analytik Eduard Chmelár kroutí hlavou nad tím, co činí slovenští politici v čele s prezidentem Andrejem Kiskou. Prý se snaží demonstrovat sílu vůči Rusku, zvyšovat napětí mezi Ruskem a EU a nadále komplikovat jejich vzájemné vztahy. Komplikovat vztahy s Ruskem přitom podle Chmelára není ve slovenském národním zájmu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Vedl jsem pochod proti válce v Iráku. Špinili mě, ale pravda se ukázala. Teď je to stejné. Monstrum Clintonová, pohrdání obyčejným člověkem, účtuje Eduard Chmelár
ROZHOVOR Tvrzení, že Rusko hackerskými útoky ovlivnilo výsledek amerických voleb, jsou k smíchu. Existují faktické důkazy a vyjádření, že tomu tak nebylo. ParlamentnímListům.cz to řekl slovenský politolog, analytik a bývalý rektor Akademie médií doc. Eduard Chmelár. „Rusové nemohou za to, že demokraté nasadili do souboje o Bílý dům zdiskreditované militantní monstrum,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Mlčel jsem. Ale už nemohu, začíná mrazivý komentář o Johnu McCainovi
Slovenský mediální analytik Eduard Chmelár usoudil, že bude dobré sepsat pár řádek o americkém senátorovi Johnu McCainovi, který v neděli zemřel. Veterán z Vietnamu a prezidentský kandidát, jehož ctil i jeho sok Barack Obama, se dožil jednaosmdesáti let. Chmelár však senátora, který opakovaně jasně vítězil ve státě Arizona, vykreslil ve značně temnějších barvách než Obama.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2018 v 14:34, zobrazit podobné
Eduard Chmelár: Vy supi, živíte se zdechlinami studené války. Dobří lidé, držme spolu. Víte, co řekli chemici z Británie? ČT odmítá...
Slovenský publicista Eduard Chmelár přináší pozoruhodný vhled do zákulisí slovenské politiky ve věci údajné otravy dvojitého agenta Sergeje Skripala Novičokem a následné odvety západních zemí vůči Rusku. Dochází prý k velmi vážnému střetu mezi vládou a prezidentem Kiskou, který posílen demonstracemi proti Ficově vládě začíná využívat všechny možné prostředky k prosazení „solidarity se západními spojenci“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Zemřel bývalý ministr školství Eduard Zeman
Zemřel bývalý ministr škoství, z vlády prezidenta Miloše Zemana, a první školský ombudsman Eduard Zeman. Bylo mu 69 let. ČTK to potvrdil předseda Strany práv občanů Jan Veleba. Členem strany Eduard Zeman byl v minulosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
A teď co? Zatímco „Milion chvilek“ bouří proti Benešové, vyplouvají vážná fakta. Zcela opačná
Autor analýzy o možnosti objednání trestního stíhání v Česku advokát Karol Hrádela se rozhovořil o posudku ministryně spravedlnosti Marie Benešové, na jehož základě prezident Miloš Zeman i premiér Andrej Babiš (ANO) prý tvrdí, že si v České republice lze objednat trestní stíhání. Hrádela poukázal na to, že je v Česku dle něj skutečně možné objednat trestní stíhání a zároveň se táže, proč někteří vyvozují, že své výroky o objednání trestního stíhání Babiš se Zemanem opírají právě o tvrzení Benešové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Rakety: A co vojenské výdaje USA? Andor Šándor dává na stůl jasná fakta
Donald Trump plánuje vypovědět smlouvu INF o raketách krátkého a středního doletu, kterou v roce 1987 podepsal Reagan s Gorbačovem. Jaké to může mít dopady pro bezpečnost v České republice a v celé Evropě, jsme se ptali generála v záloze a bezpečnostního poradce Ándora Šándora. Řešila se i radarová základna v Česku a vztah obou velmocí s Čínou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Paroubek: Reálná mzda v Česku poklesla o patnáct procent
Vláda a koneckonců i část opozice, která se za to cítí spoluodpovědná, a také česká ekonomická fronta, jásají nad nízkou úrovní nezaměstnanosti v Česku. Tento okázalý jásot jaksi zakrývá dvě fakta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Reálná mzda v Česku – pokles o 15 procent
Vláda a koneckonců i část opozice, která se za to cítí spoluodpovědná, a také česká ekonomická fronta, jásají nad nízkou úrovní nezaměstnanosti v Česku. Tento okázalý jásot jaksi zakrývá dvě fakta:
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 7.7.2017 v 14:41, zobrazit podobné
TOPlist