Urazil Zeman Ovčáčka? Silné dohry včerejších „pošukaných, nedostudovaných“ apod.
Prezident Miloš Zeman se v rozhovoru pro Frekvenci 1 mimo jiné vyjádřil k demonstracím, které nyní zaplňují náměstí a jsou namířeny proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO). A nejen k tomu. Následně se k jeho slovům vyjádřil politolog Jiří Pehe. A obdobně jako hlava státu hovořila již před několika dny advokátka Jana Zwyrtek Hamplová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2019 v 12:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 10. 06. 2019

Související články

Zeman je charakter!!
Včera jsem napsal blog o tom, jak prezident Zeman na státní návštěvě Rakouska opět perlil, když neuváženě urazil exstarostu Vídně. Dnes se stalo něco nečekaného. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.4.2019 v 20:40, zobrazit podobné
Skandální FOTO: TOP 09 vystavila Hitlerova „posílače do plynu“. Seďte na prdeli, provařené ksichty. Rána pěstí. Drsné dohry akcí proti Ondráčkovi
Po celé republice včera lidé demonstrovali proti zvolení komunistického poslance Zdeňka Ondráčka do čela sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Ondráček za totality zasahoval jako policista proti účastníkům protirežimních demonstrací. Během včerejších demonstrací i po nich se zúčastnění, ale i další pozorovatelé hojně vyjadřovali na sociálních sítích. Popsali i některé zajímavé detaily pondělních shromáždění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
„Čvančarová? Hrozí dlažební kostky.“ Příšerné dohry Milionu chvilek. Raději to neotvírejte
Naděje zlátne, rozloučil se s Václavským náměstím organizátor Milionu chvilek demokracie Mikuláš Minář, než se pateticky uklonil. A pak začala fáze komentářů a analýz na sociálních sítích, které se docela často věnovaly právě heslu o zlátnoucí naději. Pro řadu lidí se stalo důkazem naprosté prázdnoty demonstrací, pro Jiřího Ovčáčka výsměchem. A jiní začali hned radit, co dělat, aby zezlátla definitivně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Správa železniční dopravní cesty: Sjízdnost tratí po včerejší vichřici
Vichřice a silné sněžení způsobily od včerejších odpoledních hodin přerušení provozu na necelé dvacítce traťových úseků zejména horských a podhorských oblastech. Od dnešních ranních hodin se však již na všech postižených úsecích znovu jezdí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 08:35, zobrazit podobné
A pane prezidente, urazil jste Číňany a naštval Kellnera? Miloš Zeman odpověděl a řekl, co sdělil Topolánkovi. Velmi zajímavé
Prezident Miloš Zeman poskytl rozhovor deníku MF Dnes. Deníku toho řekl opravdu hodně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
„Zase jsem někoho urazil, no...“ Miloš Zeman vyrazil na Ostravsko, ušetřen nebyl ani Babiš. Došlo i na Bakalu a inaugurační projev
Prezident Miloš Zeman zahájil dnes svou třídenní návštěvu Moravskoslezského kraje. Nejprve se setkal s hejtmanem kraje Ivo Vondrákem (ANO), zastupiteli i dalšími představiteli samospráv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Lepšočlověk Mynář. Jak z příručky dezinformátora! Po tiskovce Ovčáčka se strhla zuřivá kanonáda
Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček na tiskové konferenci oznámil, že Kancelář prezidenta republiky nemá plnou důvěru v nezávislé rozhodování Nejvyššího správního soudu. Politici se za to do Ovčáčka pořádně obuli. Nezdá se jim správné, aby státní úředník, byť třeba hradní úředník, zpochybňoval nezávislost soudců. Ránu dostal i kancléř Mynář nebo prezident Miloš Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Zemanovo České císařství?
Miloš Zeman by na den adoptoval Jiřího Ovčáčka. Jasná reminiscence starého Říma, v němž je adopce prvním krokem k nástupnictví na trůn. Když ne fyzickou podobou herci Georgi Bakerovi, je Zeman podobný minimálně jeho roli Tiberia.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.1.2017 v 15:40, zobrazit podobné
Vladimír Kučera: Miloš Zeman je Velký Čech
Miloš Zeman prohlásil, že nebude v prezidentské kampani napadat soupeře. Hned, jak Jiří Drahoš ohlásil svoji kandidaturu, vypustil hradní vůdce osobního mopslíka, tajného viceprezidenta Ovčáčka, aby akademika pokousal co nejjedovatějšími zuby.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 2.4.2017 v 10:41, zobrazit podobné
TOPlist