Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.142x, což odpovídá cca 268.302-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zatímco Václavák bouří proti Babišovi, mimo Prahu to vidí jinak. Takto promluvil jeho zastánce. Dokonce padlo porovnání s Karlem IV.
ROZHOVOR „Hoši si to tady od revoluce rozdělovali a Babiš to chtěl srovnat. Nedivím se, že to někomu nevyhovuje,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz k protestům vůči premiéru Babišovi jeho podporovatel Oldřich Jeníček, předseda osadního výboru nejlidnatější liberecké části Rochlice. „Je to přímo rozvracení státu, protože pár lidí potřebuje, aby Babišova vláda, která tady opravdu chce udělat pořádek, padla. Ale podívejte se, jak dopadly teď volby. Zase měl Babiš navrch. A to ho ještě poškodila ta druhá strana s názvem ANO. Což si mnozí starší lidé určitě spletli. Což nemůžou ostatní strany skousnout,“ domnívá se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2019 v 18:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 10. 06. 2019

Související články

Orbán se sešel s Kurzem. A takto si notovali
Zatímco Andrej Babiš se v Bruselu označoval za zastánce Evropské unie a varoval před „extremistickou“ SPD Tomia Okamury, rakouský kancléř Sebastian Kurz a jeho maďarský protějšek Viktor Orbán se sešli ve Vídni, aby stvrdili své spojenectví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Přemysl Votava: „Panská jednota“ na koni, chystá se na štvanici?
Je po prvním kole prezidentských voleb. Hlasy jsou sečteny, ve všech krajích mimo Prahu, zvítězil Miloš Zeman. Zeman zcela ovládl první kolo prezidentské volby a v porovnání s rokem 2013 svůj zisk z I. kola dokonce navýšil, tedy z 24,21 % v roce 2013 na dnešních 38,5 %. V některých krajích se dokonce přiblížil k 50 %… Severomoravský kraj 49,25 %, Ústecký kraj 47 %, Olomoucký kraj 45 %, Karlovarský 44 %... Mapa republiky se zcela pokryla jeho vítěznou barvou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Drahoš, Majdan a zmlácený Ovčáček? Po konci „Václaváku“ se Česko rozhádalo na internetu. Ale hodně
Demonstranti proti premiéru Babišovi a ministryni spravedlnosti Marii Benešové se přestali motat mezi turisty u Orloje na Staroměstském náměstí a přesunuli své akce na Václavák. Úterní demonstrace se tak měla stát jejich triumfem, dopředu se ozývaly výzvy, že Václavák bude zaplněn.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Vládní krize: Babiš se bojí kriminálu, Babišovi jde o byznys, padlo. Ale Erik Best to vidí jinak, jde prý o kšefty ČSSD...
Proč je pro ministra financí Andreje Babiše (ANO) klíčové, aby neztratil vliv na ministerstvu? O tom píše Sabina Slonková na serveru Neovlivní.cz. A se svým názorem se svěřil serveru Reflex.cz i expremiér Jiří Paroubek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Bartoš ani Fiala nemají proti Babišovi šance
Ne že by Andrej Babiš nedělal chyby. Dělá a nemalé. Jeho trvání na Danu Ťokovi coby ministru dopravy, jeho uznání samozvaného prezidenta legitimní hlavou státu, jeho asi absurdní trvání na vytvoření vládního městečka v Letňanech, což obyčejného občana spíše naštve, asi leckdo vidí. Ale vše to jsou jen jednotlivosti, zatímco natvrdo přijatá politika catch- all party a pragmatické a neideologické posuzování problémů ho zatím činí nepřekonatelným.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Skončíme ve sra*kách. Projedeme to, jen pomáháme Kalouskovi, začíná zaznívat z ČSSD. Už se dokonce šušká, co bude dál
ČSSD pomáhá Kalouskovi udržet TOP 09 při životě a sama díky tomu skončí ve sra*kách. Tak nehovoří žádný z novinových komentátorů, takto situaci vidí sami sociální demokraté. Stranické kuloáry dosud nejsilnější parlamentní strany zdaleka nestojí jednotně za svým šéfem Sobotkou. Mnozí z politiků ČSSD mají problém se spoluprací Kalouska a Sobotky proti Babišovi. ParlamentníListy.cz se snažily zmapovat nálady ve straně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Sirotci: Zmrdství! Hnojař, zločinec, stupňují se nadávky na Babiše. Ale zvedají hlavu lidé, kteří tvrdí, že je to celé úplně jinak
Útoky proti Andreji Babišovi ve věci syrských sirotků se stupňují. Někteří politici, novináři či „opinion makeři“ již sahají i k vulgarismům na jeho adresu. Babiš v podstatě rozpoutal bouři na téma, jaký je „lidožrout“. Možná nejvulgárněji se směrem k předsedovi vlády vyjádřil člen Rady ČT. Objevují se však i pochybnosti o tom, jak to se sirotky ze Sýrie vlastně je...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Marek Wollner promluvil o České televizi a Babišovi se Zemanem. A alternativní servery podle něj dopadnu takto
Reportér Marek Wollner se v rozhovoru pro časopis Respekt vyjádřil mimo jiné k útokům vicepremiéra Andreje Babiše na tvůrce pořadu Reportéři ČT. Babiš je totiž označil za zkorumpovanou pakáž.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Marek Wollner promluvil o České televizi a Babišovi se Zemanem. A alternativní servery podle něj dopadnou takto
Reportér Marek Wollner se v rozhovoru pro časopis Respekt vyjádřil mimo jiné k útokům vicepremiéra Andreje Babiše na tvůrce pořadu Reportéři ČT. Babiš je totiž označil za zkorumpovanou pakáž.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Komu není rady
Tomu není pomoci. Na sjezdu ČSSD se objevily hlasy, že kampaň proti Babišovi je kontraproduktivní. Sobotka a jeho pohůňci si však poradit nenechají. Na své straně mají Seznam, kde je článek o Babišovi dokonce dvakrát.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.3.2017 v 19:40, zobrazit podobné
TOPlist