Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.142x, což odpovídá cca 268.302-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Klaus mladší představil bouřlivě své hnutí. A na internetu to už vře
Na sociálních sítích se strhly debaty ohledně vzniku hnutí Trikolóra pod vedením Václava Klause mladšího. Ke vzniku se vyjadřovali končící poslanec Evropského parlamentu Petr Ježek či komentátor Jiří Pehe. „Už se těším na ten trolling. Trikolóra – hnití občanů,“ pobavil se zase komentátor Hospodářských novin Petr Honzejk a nakonec se přidal i předseda ODS Petr Fiala a pro server Novinky.cz zareagoval na dnešní tiskovou konferenci spojenou se vznikem tohoto nového hnutí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2019 v 22:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 10. 06. 2019

Související články

Trikolóra hnutí - český název pro "hrdé" vlastence
Václav Klaus mladší konečně představil svou novou stranu, kterou docela příznačně nazval "hnutí", čímž se zařadil přesně k těm populistům, k nimž byl již dříve řazen. A ještě moc dobře neumí česky - to že je vlastenec?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.6.2019 v 05:40, zobrazit podobné
Šifra mistra Klause ml.
Trikolóra je název hnutí, který aktuálně oznámil světu Václav Klaus mladší. Snad každý, kdo byl seznámen s tímto názvem, si představil trojbarevnou stužku, která se nosí ve vypjatých chvílích národa připíchnutá na klopě, 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.6.2019 v 19:40, zobrazit podobné
Vychcanost! Václav Klaus mladší znovu udeřil proti vedení ODS. Významně
Poslanec za ODS Václav Klaus mladší rozčiluje svými kontroverzními stanovisky své spolustraníky natolik, že jej dnes projednávali při jednání poslaneckého klubu. A Klaus mladší přitvrdil i ve svém včerejším komentáři k senátním volbám, který zveřejnil na facebookovém profilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2018 v 11:34, zobrazit podobné
„Já být na místě Schillerové, tak se zastřelím!“ Klaus mladší řádil v televizním studiu
V nedělní Partii televize Prima proti sobě zasedli ministr školství za hnutí ANO Robert Plaga a expert na školství Václav Klaus mladší, který pracuje na založení nové politické strany, s níž se hodlá podílet na příští vládě. Před televizními kamerami si nebral servítky. Premiér Babiš podle něj točí ministry jak na kolotoči. Kdyby byl Klaus v kůži ministryně financí za hnutí ANO Aleny Schillerové, prý by se už zastřelil. Došlo i na inkluzi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Klaus mladší nevylučuje povolební spolupráci s nikým
Hnutí Trikolóra se chce zaměřit hlavně na sněmovní volby v roce 2021. V případě úspěchu chce utvořit koalici se stranami, s nimiž prosadí největší část programu. Nechce tak předem někoho z případné spolupráce vyloučit a kádrovat. V rozhovoru s ČTK to řekl zakladatel hnutí a bývalý poslanec ODS Václav Klaus mladší, který dnes slaví 50. narozeniny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Wollner z ČT píše: Klaus si nás chce ochočit! Vysílání by prý vypadalo jinak
O rozruch se v posledních dnech postaral Václav Klaus mladší, bývalý člen ODS, který v nejvyšší budově ve městě představil svou novou politickou stranu s názvem Trikolóra hnutí občanů. Jeho cílem bude podle politika především hájit konzervativní hodnoty a zdravý rozum. Podle Marka Wollnera z ČT všichni vůdci jeho typu ovšem potřebují ochočená média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
S tím běžte do háje! Klaus mladší chtěl obhájit voliče Zemana. Zcenzurovali ho
Poslanec za ODS Václav Klaus mladší se na svém facebookovém profilu rozlítil nad tím, že byl cenzurován na serveru Novinky.cz v odstavci věnovaném prezidentské volbě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
VÍME PRVNÍ Klaus mladší se pokusí odložit sporná pravidla financování škol
Václav Klaus mladší se podle informací ParlamentníchListů.cz pokusí posunout spornou novelu pravidel financování regionálních škol, tak aby nezačala platit již od příštího školního roku. Informaci, kterou redakce získala z řad pedagogických aktivistů, potvrdil jeho asistent Daniel Kolář. Návrh chce podle Koláře Klaus mladší podat již během příštího týdne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
„Nějaká postižená puberťačka“. Klaus ml. rozjel stranu zostra. Mnohé naštve
Je to tady. Poslanec Václav Klaus mladší představil svou novou poltickou stranu. Když žádal občany, aby mi navrhli nějaké poutavé jméno, putovaly k němu návrhy jako „Klaus, Klaus Klan“ nebo „Ego“ nebo „SSSR“. Dnes nezařazený poslanec se však nedal odradit a stranu tzv. na zelené louce opravdu vystavěl. Buse to prý strana konzervativní, která položí důraz na rodinu. Tím to však neskončí. Podívejte se smi, co všechno Klaus o své nové straně prozradil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Klaus mladší chce vrátit tuhle zemi lidem, kteří pracují a platí daně
Václav Klaus mladší se zřejmě objeví na kandidátce občanských demokratů pro sněmovní volby. A míří rovnou na vyšší příčky. Informoval o tom server Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist