Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.142x, což odpovídá cca 268.302-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
,,Děláte h...! S Rusákama na mě nechoďte.” Veteránka ODS k hnutí Klause ml. A k těm, kteří se smějí
ROZHOVOR Kateřina Dostálová patří ještě k pamětnicím „staré“ ODS vedené Václavem Klausem. Její hodnocení současné strany a současně nového hnutí Trikolóra, založeného Klausovým synem, je proto podloženější než u drtivé většiny jiných. Podle ní Klaus junior staví zpět na nohy hodnoty, které strana vedená profesorem Fialou opustila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 21:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 11. 06. 2019

Související články

Nechoďte do Evropy. Vážný vzkaz muslimům od prezidenta Egypta
Egyptský prezident Abdel Fattah al-Sisi poslal jasný vzkaz všem muslimským migrantům, kteří se chystají do Evropy. „Každá vláda na prvním místě chrání své obyvatele, svou kulturu a své národní zájmy. Pokud chcete jít do Evropy, musíte respektovat tamní kulturní zvyklosti. Pokud je odmítáte respektovat, nechoďte tam,“ promluvil lidem do duše egyptský prezident. Řekl toho však ještě mnohem víc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Veteránka ODS se neudržela: Vlezte EU do prdele. Psycho, prounijní sráči. Nasrali jste mě, už nikdy ODS
Vyloučení Václava Klause mladšího z ODS velmi rozčílilo bývalou poslankyni strany Kateřinu Dostálovou. Na svém facebookovém profilu se uchýlila i k expresivním výrazům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
To jsem ještě nezažila, ODS už není pravicová strana. Vylučovali komunisti. Veteránka české pravice rozdrtila Fialu i jeho partu
ROZHOVOR „Tohle jsem v ODS ještě nezažila. Mě jedna soudružka v ODS chtěla vylučovat taky, za televizní krizi. Ale v té době si ještě nedovolili,“ říká bývalá poslankyně za ODS Kateřina Dostálová k vyloučení Václava Klause mladšího. Chválí rozhodnutí Zuzany Majerové Zahradníkové, méně pozitivní přístup ale zaujala ke krokům jiných poslanců ODS, o kterých se spekulovalo, že by Klause mohli podpořit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Zemřela válečná veteránka Kvapilová, bojovnice od Sokolova
Ve věku 95 let zemřela česká válečná veteránka Marie Kvapilová, která se mimo jiné účastnila za druhé světové války na východní frontě bojů u Sokolova. Na svých internetových stránkách o tom informovalo ministerstvo obrany. Kvapilová podle ministerstva zemřela 22. září, pohřeb se uskuteční v pátek v Praze-Strašnicích. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Chovancovo centrum vydalo sedmnáctistránkovou brožuru. A už se mu smějí
Ministerstvo vnitra vydalo brožurku pro organizátory letních festivalů, jak je zabezpečit proti případnému útoku. Ti se však této knížečce smějí. Píše o tom dnešní MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Ve věku 104 let zemřela česká válečná veteránka Anděla Haida
Ve Velké Británii v sobotu zemřela nejstarší československá válečná veteránka Anděla Haida, rozená Beníčková. Za druhé světové války působila jako řidička v Ženském pomocném sboru Královského letectva (RAF). Do své smrti ve věku 104 byla nejstarší žijící československou válečnou veteránkou. O úmrtí Anděly Haidy dnes informovala Česká televize (ČT), ČTK ji potvrdilo ministerstvo obrany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Na každého čuníka se vaří voda.
       „S účetnictvím na mě nechoďte, já jsem také podnikal,“ sděluje místostarosta chlapům, kteří přišli řešit městem přidělenou dotaci Takto otevřeně jednal Petr Rafaj už před dvaceti lety.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 19.3.2019 v 16:40, zobrazit podobné
František Kostlán: KOHO NEVOLIT, díl II. - ODS
Ministři, hlavně Babiš, nesmějí nyní vlastnit žádná média, kromě internetových. Proč média smějí vlastnit poslanci a senátoři? A proč internetová média smějí vlastnit i ministři? Protože ODS jde do voleb se spoluvlastníkem internetových Parlamentních listů. A protože tuto novinářkou žumpu využívají i další politici pro svou propagaci. V prvním díle jsme probrali důvody proč nevolit hnutí ANO, dnes se budeme zabývat ODS.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 5.10.2017 v 19:41, zobrazit podobné
Bohumil Sláma: Sociálně demokratičtí Idealisté.cz, co děláte?
Parafrázuji lidovou píseň: „Muzikanti co děláte, máte husličky a nehráte?!“ Když jsem, stejně jako mnoho jiných, přemýšlel o nynější situaci v ČSSD, vzpomněl jsem si na Idealisty.cz, a protože jsem o nich toho moc nevěděl, našel jsem si je na Wikipedii:
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 20.10.2018 v 15:41, zobrazit podobné
Elfové, čtěte. Mluvčí Kartous stvořil novou sérii posměšných nálepek pro Zemana, Babiše, oba Klause i odpůrce Grety
Mluvčí Českých elfů, kteří bojují proti dezinformacím, Bohumil Kartous na sociální síti sepsal kritickou reakci na reportáž 168 hodin Nory Fridrichové, v ní došlo na Václava Klause mladšího i na studenty, kteří na pátečních demonstracích vyjadřovali obavy, že za čas nebudeme mít kde žít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist