Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.142x, což odpovídá cca 268.302-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Byl hejtmanem ODS, teď se přidal ke Klausovi. Kvůli jeho selskému rozumu, tvrdí
Libor Lukáš byl hejtmanem za ODS. V rozhovoru pro Aktuálně.cz vysvětluje, proč ze strany odešel a rozjíždí s Václavem Klausem mladším nové hnutí.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 12.6.2019 v 20:36, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 12. 06. 2019

Související články

Erika Magdalena Peprná: Konec začátku "fake news" o našem zdraví? Globální oteplování je nesmysl
Erika Magdalena Peprná zaznamenává první dramatické signály neslýchaného obratu k selskému rozumu také ve "zdravotní politice" prezidenta, o němž lze po desetiletích zoufalství říci, že je asi opravdu nový.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Paul Mason: Corbynova první vyhraná bitva proti vládnoucí elitě
Italský marxistický filosof a politik Antonio Gramchi proslul tvrzením o levici bojující proti zdravému rozumu a nyní britská labour party musí stejně bojovat s tvrzením, že Corbyn nemůže nikdy zvítězit podle logiky zdravého rozumu politiky. Dokonce to tvrdí i jeho elitní spolustraníci z parlamentu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Tomáš Šindler: Pýcha předchází pád
Ve Zlínském kraji vedeme už rok a půl neustálý boj s hejtmanem Jiřím Čunkem a jeho skupinou o podobu krajského zdravotnictví i o systém jeho řízení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Cizáci jsou jim bližší... Tlustý „natřel“ Hřebejka a další
Na XTV v Podtrženo, sečteno účtoval znovu Vlastimil Tlustý. Doufá, že demonstranti ze Staroměstského náměstí vědí, že vláda kvůli nim nepadne. Tvrdí, že pořadatelé budou v příštích volbách na kandidátkách. Tlustý též zhodnotil Ondráčkův výlet na Donbas, odvolání Jiřího Fajta či Piráty. A na závěr přidal teorii, proč tolik vlivných vzdělanců podporuje diktát Bruselu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Tomáš Haas: V ODS prý víc nenávidí Klause a Zemana než socialisty
Je to neuvěřitelné. ODS má větší averzi ke Klausovi a hlavně k Zemanovi, než k pražské kavárně a socialistům a "pragmatistům" z ANO, větší averzi k demokracii než k neonacismu, a větší averzi ke zdravému rozumu, než k politické korektnosti. Chce "reformovat Evropskou unii", která se nezvratně pohybuje směrem k megalomanskému evropskému superstátu bez demokracie. Chce zvyšovat napětí v nové studené válce, nechce řešit problémy, ale vyhrocovat je.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Jiří Chýla: Zatmění rozumu na ministerstvu zahraničí
Poslední krok dějství ve frašce kolem obsazení místa ministra zahraničí lze vysvětlit jen zatměním rozumu na ministerstvu zahraničí a především samotného ministra zahraničí a předsedy ČSSD. Ten svým rozhodnutím navrhnout na tuto funkci místo Miroslava Pocheho svého současného námětka a bývalého Pocheho poradce Tomáše Petříčka promarnil poslední příležitost ukázat, že má aspoň špetku politického rozumu a chápe, jak zachránit ČSSD před naplněním…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 21.9.2018 v 13:41, zobrazit podobné
SANEP: Oblíbenost hejtmanů - překvapil Okleštěk, až na konec se propadl Bernard
Nejlépe hodnoceným hejtmanem je nadále šéf Zlínského kraje Jiří Čunek, následován hejtmanem Libereckého kraje Martinem Půtou. Největším překvapením je olomoucký hejtman Ladislav Okleštěk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
„Orbán brání správné hodnoty.“ Klaus ml. prý loví ještě jednu posilu. TOP 09 by měla zbystřit
Pondělní Hospodářské noviny tvrdí, že poslanec Václav Klaus mladší oslovil celou řadu politiků, kteří by mu mohli pomoct s rozjezdem jeho nové strany. Oslovil prý senátora Ivo Valentu nebo senátorku Jitku Chalánkovou Valenta dal najevo, že si chce zachovat svou nezávislost, ale Chalánková nevyloučila, že Klausovi podá pomocnou ruku. A v minulosti už ukázala, že umí upoutat pozornost voličů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Junior jede bomby, píše Reflex o poslanci Klausovi. Bylo by prý nejlépe, kdyby v ODS skončil
Politolog Jiří Pehe vyzval ODS, aby začala řešit svůj problém. Problém jménem Václav Klaus mladší. Teď se přidal i server Reflex.cz. Klaus se prý chová jako solitér, který si názorově víc rozumí s Tomiem Okamurou než se svými liberálně-konzervativními kolegy. Možná by si Klaus mohl založit vlastní stranu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
„Alkoholik, pokálel chodbu“, „Zloději, vysypali mi z urny tátu a mámu!“ Soud s mužem, který se vzpíral exekutorovi, se dost zvrhl
REPORTÁŽ Jaroslav Novák stojí před soudem kvůli tomu, že měl před více než dvěma lety vyhrožovat vykonavatelům soudního exekutora Juraje Podkonického, kteří ho přišli vystěhovat z bytu, střelnou zbraní. Ta se v jeho bytě posléze skutečně našla. Novák však tvrdí, že nebyla jeho. To, že měl lidem od exekutora hrozit zastřelením Novák odmítá. Dvojice svědků ovšem tvrdí něco jiného. Novák u soudu podnikal útoky na jejich věrohodnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist