Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.142x, což odpovídá cca 268.302-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Hajzl! Tisícihlavý dav v Plzni chtěl Babišovu hlavu. A vzpomínalo se na Havla
REPORTÁŽ Zhruba tisícovka manifestujících zaplnila část plzeňského náměstí. Za hudebního doprovodu Jana Buriana se vystřídala řada řečníků, mladými počínaje přes studenty práv, Čechosyřanku až k zástupcům herců a důchodců. V projevech nenechali řečníci nit suchou nejen na Andreji Babišovi, pro které je symbolem zosobnění zla a všeho negativního. Do „party“ s ním dali též prezidenta Zemana a ministryni Benešovou. Komunisté jsou podle protestujících již u moci – zničili minulost a chtějí potopit i naši evropskou budoucnost. Vzpomnělo se i na osobnost Václava Havla a jeho vize občanské společnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2019 v 21:35, prečteno: 35x

nejlepší články ze dne: 12. 06. 2019

Související články

FOTO V Praze se vzpomínalo na Václava Havla
REPORTÁŽ V den výročí úmrtí prvního polistopadového českého i československého prezidenta a dramatika Václava Havla se na Jungmannově náměstí v Praze uspořádala benefiční akce nazvaná Svíčka pro Václava Havla. Pieta trvala od 11 dopoledne do 18 večer.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Zapálil se den po Palachovi a zemřel. V Plzni si připomněli muže, o němž se historie příliš nezmiňuje
REPORTÁŽ Na další živoucí pochodeň, mladého člověka protestujícího proti sovětské okupaci, se vzpomínalo v Plzni. Padesát let se pozapomnělo na Josefa Hlavatého, pětadvacetiletého mladého muže, který se upálil v krajské metropoli 20. ledna 1969. Občanům to připomněl při malém pietním aktu poslanec, primátor města a místopředseda ODS Martin Baxa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
V Plzni dnes pokračuje soud s mužem, který chtěl prý k islamistům
Po dvoutýdenní přestávce dnes v Plzni pokračuje soud s dvaadvacetiletým Janem Silovským ze Spáleného Poříčí na Plzeňsku, který se chtěl podle obžaloby před rokem přidat v Sýrii k organizaci Islámský stát. Je možné, že rozsudek by soud mohl vynést dnes, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Včera „ubožáci“, dnes Mitrofanov. Hrad v ostrém konfliktu s novinářem Práva
Mezi Plzní a Hradem stále létají hromy a blesky. Ovčáček chtěl celý spor o poplatek za parkování vozů prezidenta Zemana v Plzni „smáznout“ jedním gestem, jenže se mu to nepodařilo. Věc pokračuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Vylhané sliby Havla a Klause. Parazité na poctivé práci. Lidé trpí, církev si vesele podniká. Skutečně drsný první máj v Plzni
REPORTÁŽ Drtivou kritikou současného režimu začal oslavy 1. máje v Plzni poslanec za KSČM Jiří Valenta. Na setkání zhruba stovky občanů vesměs důchodového věku nenechal suchou nit ani na jedné vládě od roku 1989. Ve svém projevu nevynechal ani Václava Havla či tzv. pražskou kavárnu. Hostem akce, kterému přítomní rovněž aplaudovali, byl atašé generálního konzulátu Ruské federace v Karlových Varech Kyril Alexejevič Popov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Na Vinohradském hřbitově se vzpomínalo na Olgu Havlovou
Na pražském Vinohradském hřbitově u hrobky prvního polistopadového prezidenta Václava Havla se v pátek konala menší vzpomínková akce na jeho manželku Olgu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Vaše věc: Německo vzpomínalo Karla Marxe
V rámci velkých jubilejních slavností při příležitosti 200. výročí narození Karla Marxe vzpomínalo na jeho dílo řada význačných německých politiků. Předsedkyně Sociálně demokratické strany Německa Andrea Nahlesová zdůraznila, že pro SPD je Marx po celou dobu její existence až po dnešek aktuální.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Lavička Václava Havla, zahrada Václava Havla, náměstí Václava Havla. To vše je v Izraeli, uvedl ministr Herman u příležitosti otevření rozhledny
Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) nedávno v Izraeli otevřel rozhlednu Václava Havla a připomněl, že právě kvůli prvnímu českému prezidentovi má Česká republika v Izraeli dobrý zvuk, Izraelci si prý cení myšlenek Václava Havla. Svědčí o tom i fakt, že v této zemi najdeme rozhlednu Václava Havla, zahradu Václava Havla i lavičku Václava Havla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Hajzl na hlavu, blivno, dobytek. Po zvolení Jakla ovládl kavárnu děs a hrůza
RRTV je kompletní. Poslanci zvolili třináctého člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Na poslední volné místo usedne Ladislav Jakl, kterého navrhla SPD Tomia Okamury. V tajné volbě obdržel 88 hlasů, jeho protikandidát Milan Bouška jich dostal 66. Ostré reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
O muži, který chtěl k islamistům, budou u soudu vypovídat znalci
Výslechy znalců z oborů psychologie, psychiatrie a výpočetní techniky bude dnes u Krajského soudu v Plzni pokračovat hlavní líčení s dvaadvacetiletým Janem Silovským ze Spáleného Poříčí na Plzeňsku. Muž čelí obžalobě z přípravy teroristického útoku, za to, že se podle státního zástupce chtěl loni přidat v Sýrii k teroristické organizaci Islámský stát. Soud trvá do pátku 10. února, kdy by mohl i padnout rozsudek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist