Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.142x, což odpovídá cca 268.302-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Obrovský důchodový problém, hrozící katastrofa. Bude se to muset řešit, varuje ekonomka Zamrazilová
Vláda má před sebou každoroční letní jednání o budoucím rozpočtu, do toho přichází zpráva od Národní rozpočtové rady, která varuje před neudržitelností veřejných financí ve zdravé kondici. Jak moc vláda bere vážně varování expertů? Nejen na to v pořadu Interview na ČT24 odpovídala předsedkyně Národní rozpočtové rady Eva Zamrazilová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2019 v 22:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 12. 06. 2019

Související články

Slonková se opět pustila do Faltýnka. Má prý obrovský problém...
Sabina Slonková s kolegy se obuli do hnutí ANO a do jeho prvního místopředsedy Jaroslava Faltýnka. Šéf hnutí Andrej Babiš má prý teď kvůli němu problém, který bude muset řešit. Problém o to horší, že se projevil v Brně. Jihomoravská metropole přitom bývala výkladní skříní hnutí ANO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Zamrazilová: Držení věku na 65 letech zvýší deficit systému penzí
Udržení stropu pro důchodový věk na 65 letech znamená v příštích čtyřech dekádách postupné navyšování deficitů důchodového systému až na čtyři procenta HDP ročně. Roční výdaje na penze by tak byly v dnešních cenách zhruba o 225 miliard korun vyšší než příjmy. Pokud by se dodržovala zákonná podmínka čtvrtiny života v důchodu a věková hranice pro nástup do důchodu by se podle toho upravovala, problém by byl zhruba poloviční. Uvedla to předsedkyně Národní rozpočtové rady Eva Zamrazilová ve vyjádření, které dnes rada zaslala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Ekonomka k navýšení úrokové sazby: Obyčejný občan zatím tento krok nepocítí
K rozhodnutí bankovní rady ČNB o navýšení úrokové sazby na 0,25 procenta se v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu Českého rozhlasu rozhovořila ekonomka Eva Zamrazilová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Řítí se na nás katastrofa. Bude to řešit i Babiš
Českou politickou scénou v poslední době hýbe především sestavování vlády a kauza „českého novičoku“, o kterém mluvil prezident Miloš Zeman. Ukazuje se však, že Česko má ještě jeden problém. Z jistého úhlu pohledu mnohem závažnější problém, než je neexistence vlády s důvěrou Sněmovny nebo v Česku nevyráběný novičok. V Česku schází voda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Šichtařová objevila průšvih: Pozor, hrozí nám krize. A všichni na to kašlou
Koruna od zrušení intervencí posiluje, slýcháme neustále. Ekonomka Markéta Šichtařová ale varuje, že pravda je jiná. Koruna má aktuálně vážné problémy! Všichni prý ignorují varovné výstřely. Hrozí přehřátí ekonomiky. Bude ČNB muset zasáhnout?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Dostali jsme se do bodu, odkud není bezbolestného návratu, varuje Markéta Šichtařová
Ekonomka Markéta Šichtařová má za to, že česká ekonomika se přehřívá. Nejhorší prý je, že se už nedá zabránit pádu, který nás bude bolet. Ekonomka také ukázala na viníka problémů, které nás čekají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Upocené sazby a hrozící katastrofa
České úrokové sazby jdou optimisticky nahoru, ale svět se řítí někam, pro co je marno hledat slušné jméno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Naprosto nehorázná šikana většiny menšinou! Ekonomka Šichtařová varuje před tím, co se děje kolem dětí předškolního věku
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Nový ministr financí Ivan Pilný se po svém jmenování nechal slyšet, že bude ve funkci lakomý, že je zásadně proti zvyšování minimální mzdy a že penzijní systém dojede, takže důchodci budou muset pracovat, třeba sekat trávu v parku. Markéta Šichtařová míní, že má v mnohém pravdu, ale chybí mu jistá míra diplomacie a bez ní velmi rychle narazí. Kromě otázek kolem státního rozpočtu se ekonomka pozastavuje nad částí českého práva, které řeší neplnoleté děti, a obává se, že se blížíme Norsku s neblaze proslulým Barnevernetem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Ministryně Marksová: Důchodový účet bude poprvé po deseti letech v plusu
Důchodový účet bude příští rok poprvé po deseti letech v plusu. Podle předpokladů bude na pojistném v příštím roce vybráno o devět miliard korun víc, než bude vyplaceno na důchodech. A to i přesto, že lednová valorizace počítá s rekordním zvýšením v průměru o 475 korun. Naposledy byl na důchodovém účtu přebytek v roce 2007.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Trump má co napravovat. Izraelský expert v Praze přednášel, jak Obama naštval většinu amerických spojenců
REPORTÁŽ Americký prezident Donald Trump to bude mít na Středním východě hodně těžké. Barack Obama tam totiž za sebou zanechal řadu problémů, které bude muset řešit. V první řadě bude muset opět získat důvěru spojenců. To řekl světoznámý odborník na zahraniční politiku USA na Středním východě z Izraele Ejtan Gilboa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist