Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Lžete!“ Výbuch Pirátů v Praze: Povyk kvůli atentátu na Heydricha. Dokonce i vtipné FOTO
Pražský primátor Zdeněk Hřib a všichni jeho kolegové z Rady ignorovali pietní shromáždění k uctění Kubiše, Gabčíka a všech dalších československých parašutistů při výročí jejich úmrtí v kostele v Resslově ulici. Místo toho se primátor učil, jak před novináři manipulovat se sbíječkou při slavnostním výkopu metra. Až když se kauzou začal bavit český internet, tak primátor na místo ve večerních hodinách zanesl květinu a navzdory pirátské otevřenosti nejspíš mazal kompromitující fotky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2019 v 08:35, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 19. 06. 2019

Související články

Posselt má tak velký zadek, aby se mu tam vešli všichni čeští politici i novináři. Duch Heydricha se vznáší nad celou EU, píše Martin Koller
Vojenský analytik Martin Koller se ve svém pravidelném příspěvku pro ParlamentníListy.cz tentokrát odpíchl od 75. výročí atentátu na Reinharda Heydricha. Dnešní hodnocení atentátu je podle něj diametrálně odlišné od jeho hodnocení v tehdejší době, už proto, že hodnoty, pro které byl spáchán, mnohým nekonvenují. Dokonce lze říci, že se hodnocení atentátu, jeho příčin a důsledků otočilo zcela naruby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Výročí atentátu na Heydricha připomenou dvě venkovní výstavy
Výročí atentátu na říšského protektora Reinharda Heydricha dnes v Praze připomenou dvě venkovní výstavy. Hrdinství domácího i zahraničního československého odboje představí panelová výstava před dejvickou budovou generálního štábu. Na Klárově u památníku druhého odboje bude otevřena výstava o vojácích i civilistech, kteří se na atentátu s krycím názvem Anthropoid před 75 lety podíleli, informuje ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Lidé si v Praze připomínají parašutisty, kteří zabili Heydricha
Stovky lidí včetně politiků si dnes dopoledne u kostela sv. Cyrila a Metoděje v Resslově ulici v Praze připomněli památku parašutistů, kteří v roce 1942 uskutečnili úspěšný útok na říšského protektora Reinharda Heydricha. V poledne byl u kostela odkryt památník připomínající padlé parašutisty. Od atentátu na Heydricha letos uplynulo 76 let, připomíná ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Tomáš Krystlík: O atentátu na Heydricha se tradují líbivé pohádky
Pravda je však o hodně střízlivější – zejména co se týká účinnosti domácího odboje, organizace atentátu a postoje českého obyvatelstva k němu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Zdeněk Lanz: Atentát na Heydricha – promyšlený státnický čin, nebo zbytečně zmařené životy mnoha nevinných lidí?
V sobotu 27. května 2017 uplynulo 75 let od atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
75. výročí atentátu na Reinharda Heydricha připomíná výstava před Generálním štábem
Výstavu věnovanou 75. výročí atentátu na říšského protektora Reinharda Heydricha zahájil v pátek 26. května dopoledne první zástupce náčelníka Generálního štábu AČR generálporučík Jiří Baloun. Součástí expozice, která je umístěná před budovou Generálního štábu na Vítězném náměstí, jsou panely s dobovými fotografiemi a historickými souvislostmi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Česko si připomene atentát na říšského protektora Heydricha
Uplynutí 75 let od atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha si dnes lidé připomenou na několika místech Česka. V Praze se uskuteční rekonstrukce útoku nebo ukázka výcviku československých vojáků v zahraničí. Na podobný program se mohou těšit i návštěvníci zahájení sezony Vojenského technického muzea v Lešanech na Benešovsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Praha si připomene atentát na říšského protektora Heydricha
O víkendu se v Praze na Karlově náměstí koná dvoudenní akce, připomínající výročí atentátu na Reinharda Heydricha. Na náměstí je ode dneška k vidění dobový tábor československých vojáků a ukázky vojenské techniky. V nedělí nejvyšší státní a armádní představitelé v chrámu sv. Cyrila a Metoděje uctí parašutisty, kteří před 75 lety v kostele zahynuli v boji s příslušníky SS a gestapa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Před 75 lety zemřeli v boji s nacisty českoslovenští parašutisté, kteří spáchali atentát na Heydricha
Dnes dopoledne se v pravoslavném chrámu sv. Cyrila a Metoděje v Resslově ulici v Praze 2 odehraje tradiční uctění hrdinského boje československých parašutistů po úspěšném atentátu na říšského protektora Reinharda Heydricha. Zúčastní se ho premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), ministr obrany Martin Stropnický (ANO), ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL), první místopředsedkyně Senátu Miluše Horská (nestran.) a náčelník generálního štábu Josef Bečvář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Pekarová Adamová (TOP 09): K vítězství zla stačí, aby dobří lidé nedělali nic
Komentář na facebookovém profilu k výročí atentátu na Reinharda Heydricha
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist