Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.195x, což odpovídá cca 114.532-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Pozor! Klaus ml. není Okamura. Obří chyba ODS. Po týdnu máme pět tisíc příznivců, říká koordinátor Mánek z Trikolóry
ROZHOVOR „Stejně jako drtivá většina lidí chci žít normální, obyčejný život. Ale v dnešní době se za to normální musíme začít prát. Musíme normálnost bránit,“ říká bývalý ředitel Národního parku Šumava a koordinátor hnutí Trikolóra v jižních Čechách Jiří Mánek. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz uvedl, že vyloučení Václava Klause ml. byla obrovská chyba, která nepoškodila jeho, ale ODS. Řekl, jaký je jeho pohled na EU, a vyjádřil se i k demonstracím. Na adresu Andreje Babiše říká: „Kdybych byl v kůži Andreje Babiše, odstoupil bych z funkce premiéra už dávno a nechal bych vládu opticky řídit někoho ze svého týmu.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2019 v 05:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 20. 06. 2019

Související články

Umaštěnci, pomstil se Klaus ml. A přidal zážitek s „jedním dědkem" a Piráty
Václav Klaus mladší sdílel onehdy fotku z hor a na Forum24 už se tetelí, že fotka je z Turecka a elektorátu Trikolóry by to asi vadilo. „Pár umaštěných nerdů si léčí mindráky za monitorem,“ zhodnotil radost lídr Trikolóry. A přidal příhodu s „dědkem“, který ho udal na radnici kvůli třídění odpadu. „Hned to v kopii psal starostce Prahy 4 a Pirátům,“ říká Klaus a dodává: „Smáli jsme se tomu v kanceláři, kde se bere v lidech ta udavačská a nenávistná mentalita. S tou fotkou jde o něco podobného.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Politik od Klause ml. spustil kanonádu: Obří organizace v pozadí Milionu chvilek. Havloidi. Zelené náboženství! Papež líbá nohy uprchlíkům...
POLOČAS HORKÉHO ROKU „Jestliže nejvyšší představitel římskokatolické církve líbá nohy uprchlíkům a neudržuje jako svátost manželství a spojení muže a ženy, tak je nasnadě, že je v Evropě něco špatně. Lidi mladší 30 let dnes už neumí vyjmenovat desatero, zato uznávají mnoho pohlaví,“ říká bývalý šéf Národního parku Šumava a koordinátor hnutí Trikolóra v jižních Čechách Jiří Mánek. Promluvil o 17. listopadu a zmínil i Václava Havla a Miloše Zemana. Své si řekl jak na adresu havlistů, tak i kritiků Karla Gotta. Nevynechal ani Milion chvilek pro demokracii. Svůj názor řekl i ohledně Číny a Ruska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Marxův pomník v Německu není jen výsměch
Václav Klaus na protestním shromáždění proti odhalení obří sochy Karla Marxe prohlásil, že postavení sochy je výsměch obětem komunismu. Je to ale i příznak toho, že marxismus v EU není zdaleka mrtvý.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.5.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Dáma z Trikolóry připomíná slova Thatcherové, že EU musí zkrachovat. Pusťte si německou veřejnoprávní televizi, pak člověk zjistí, jak šílený je svět
ROZHOVOR „Někteří lidé prostě mají pocit, že 17. listopad patří pouze jim a nikomu jinému,“ říká Helena Mallotová, bývalá poslankyně za ODS a v současnosti koordinátorka Trikolóry. Takoví lidé prý vedou nesmiřitelnou válku, ale svobodné volby prohrávají. „Odmítám být součástí jakési beztvaré protibabišovské Národní fronty,“ říká politička a zmiňuje jméno Mikuláše Mináře. A podlézání Rusku a Číně? V tom prý ještě zaostáváme za Západem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Mánek (ANO): Byl jsem překvapený, ale mám dobrý pocit
Ve středu 20. února zahájil jablonecký náměstek primátora pro oblast humanitní David Mánek v Centru sociálních služeb (CSS) další ze vzdělávacích cyklů pro seniory. Tentokrát šlo o sérii přednášek pod názvem Chceme, abyste věděli… A protože na poslední chvíli nedorazil lektor, chopil se náměstek pohotově úvodní přednášky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Kateřina Valachová: Vrtěti matematikou
Matematiku nemá (skoro) nikdo rád. Není to chyba matematiky. Maturity také nemá (skoro) nikdo rád. Ani to není chyba maturit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Okamura je nečestný člověk, Zeman mu jen hodil udičku. Vsadit na Ringo Čecha byla chyba, říká Veleba
Podle končícího senátora a bývalého předsedy SPO Veleby jsou i sympatie Miloše Zemana k Okamurovi pouze strategická hra.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 5.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
František Kostlán: Čeští fašisté a fašizující politici včera i dnes - díl I.
Naše země směřuje k autoritářskému vládnutí. Hybateli v tomto ohledu jsou Miloš Zeman, Andrej Babiš, Tomio Okamura a jeho SPD, s podporou KSČM. O Okamurovi se říká, že je populista, nacionalista, xenofob či rasista. Máme přitom tradiční, prvorepublikový výraz, který významy těchto slov spojuje pod jeden: fašista. Bedlivý pozor však dávejme i na chování dalších stran a politiků. A nezapomínejme: vše začíná u rétoriky.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 21.3.2018 v 11:41, zobrazit podobné
Projedu republiku jako Zeman, plánuje Klaus mladší. Na velká jména zatím čeká
Výraznější osobnosti, ať už z jakýchkoliv velkých stran, v současné době vyčkávají na zveřejnění podrobnějšího programu, zní z Trikolóry.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 16.8.2019 v 15:36, zobrazit podobné
Tak pozor: Ringo Čech a Okamura...
Tomio Okamura se snaží zlanařit na kandidátku své strany SPD kontroverzního umělce Františka Ringo Čecha. Píše o tom časopis Týden.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist