Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 13x, což odpovídá cca 678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Osobnosti proti Babišovi. Opustili ho i mnozí z těch, které ANO vydává za příznivce
Kdysi hnutí ANO podporovala trojskokanka Šárka Kašpárková. Nyní jí však vadí, že premiér Andrej Babiš nedokáže vysvětlit své kauzy.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 20.6.2019 v 06:36, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 20. 06. 2019

Související články

Proti Babišovi a Zemanovi se demonstrovalo i v Brně: „Táhni z Hradu, Babiš do vězení!"
Kolem jednoho tisíce lidí přišlo dnes odpoledne v Brně na demonstraci proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO). Mnozí z nich drželi v rukou transparenty, které označovaly Babiše za podvodníka, lháře nebo agenta StB. Mluvčí policie Lenka Drahokoupilová ČTK řekla, že demonstrace byla klidná, bez konfliktů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Navážení se do osobností oceňovaných prezidentem působí jen uboze
Také jste si všimli, jak se mnozí "pražskokavárníci" začínají opět navážet do osobností, které se chystá ocenit prezident republiky Miloš Zeman k 28. říjnu? Typickým příkladem je Michal David. Ale určitě bychom mohli pokračovat.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.10.2018 v 06:40, zobrazit podobné
Zahradil: Demonstrace proti Babišovi zmobilizovaly jeho příznivce. Vyrazili ho chránit před Pražáky
Evropské volby jsou za námi. Dali čeští voliči ve volbách do Evropského parlamentu opravdu najevo nesouhlas s Andrejem Babišem, jak řekl po zveřejnění výsledků předseda ODS Petr Fiala? Co vše výsledky evropských voleb znamenají a co udělají výsledky s českou politikou? Nejen to byly otázky pro lídra kandidátky ODS a znovu zvoleného europoslance Jana Zahradila ve Dvaceti minutách Radiožurnálu. „Jestli se v parlamentních volbách bude opakovat to co v eurovolbách, může se Babišovi lehce stát, že bude odsunut do opozice,“ myslí si europoslanec, podle kterého demonstrace zmobilizovaly Babišovy příznivce, kteří jej vyrazili chránit před Pražáky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Je třeba připomínat světu a hlavně Němcům, co se stalo za nacismu. Spisovatel Jan Žáček vydává knihu o osudech českých synagog
ROZHOVOR Příběh deseti synagog na území České republiky, které byly restaurovány a zachráněny před zkázou v rámci projektu Deset hvězd, přináší stejnojmenná kniha Jana Žáčka. Ta nezůstává jen u přiblížení revitalizace židovských památek, ale čtenáři se také dozvědí, jak obrovské osobnosti židovské kdy ve které lokalitě žily a co dokázaly. Autor vypráví o jednotlivých obcích, jak vznikly, jak žily a jak zemřely. Popisuje také, jak židovské obce a památky pečlivě likvidovali nejprve nacisté a posléze komunisté, aby nic nezbylo po těch báječných a úžasných lidech, bez nichž by se český národ nikdy nedokázal dostat především na hospodářskou úroveň, na níž byl třeba za první republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Německý horník: SPD už není strana pracujících. Mnozí podporují AfD
Německá sociální demokracie ztrácí příznivce i mezi svými tradičními voliči, konstatuje britský deník Financial Times, na jehož text se odvolává server CasopisArgument.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Petice! Jan Hřebejk, Rejžek a herečka Hrzánová vystoupili proti Babišovi a vládě
Herečky Bára Hrzánová či Hana Krobotová, režisér Jan Hřebejk, kritik Jan Rejžek či publicista Alexandr Tomský. Tito a mnozí další podepsali petici proti zdanění církevních restitucí. Píše o tom server Forum24.cz na základě informací Klubu na obranu demokracie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
V Liberci podepisují osobnosti petici proti xenofobii: Hlásíme se k odkazu Masarykova, Čapkova a Havlova člověčenstva
Proti xenofobii a šíření strachu z odlišnosti se staví provolání, které dnes představili jeho signatáři v Liberci. Kriticky se v něm vyjadřují i k prezidentovi republiky či tradičním demokratickým stranám. Text provolání podepsalo 15 osobností s různými profesemi a z rozličných sfér života společnosti, řekl jeden ze signatářů a náměstek primátora Liberce pro sociální oblast, Ivan Langr, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Sobotko, vzpomeň si! Expremiér demonstroval proti Babišovi... A teď se mu to vrátilo
Bohuslav Sobotka demonstroval. Proti Zemanovi, proti Babišovi, proti jmenování Benešové do čela resortu spravedlnosti. ParlamentníListy.cz se ptaly jeho stranických kolegů, co o účasti expremiéra a bývalého stranického šéfa na protestní akci organizované Milionem chvilek pro demokracii říkají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
„My starý jsme omlácený, nemáme odvahu. Nedržkujme, když za nás mladý napravujou, co jsme za těch 30 let podělali,“ padlo na akci proti Babišovi
REPORTÁŽ Na další demonstraci v Liberci se stejně jako v dalších městech sešli v pondělí lidé protestující proti premiéru Babišovi. „Pan premiér je trestně stíhanou osobou vedenou v archivech StB. Tento pan premiér nebyl schopen půl roku od voleb sestavit fungující vládu s důvěrou. A s čistkami, které mají doslova normalizační rozměry, čistí státní správu od nepohodlných osob. Poslední, kterého to postihlo, byl plukovník Murín, který velel Generální inspekci bezpečnostních sborů. Tomuto dnes a každý den musíme říkat ne. Takovéto praktiky nemají v demokratickém státě co dělat,“ řekl několika stovkám přítomných jeden z organizátorů akce Vojtěch Miler.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Měl by Miloš Zeman vyhrát prezidentskou volbu?
Mnozí hlasitě vykřikují, že by ve vlastním zájmu ze zdravotních důvodů kandidovat neměl. Otázkou ale je, zda to opravdu je zájem Miloše Zemana nebo spíš zájem těch kruhů, které ho z duše nenávidí a jeho vítězství si nepřejí...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.6.2017 v 14:40, zobrazit podobné
TOPlist