Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 13x, což odpovídá cca 678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Kalousku, pověsíme tě,“ vysvětlil lídr TOP 09 starou kauzu. Přidal věci ze soukromí
Miroslav Kalousek dal rozhovor Lifestyle magazínu. Znovu popsal incident, při kterém na něj mladík křičel: „Kalousku, ty svině, my tě oběsíme s celou rodinou,“ a schytal tři výchovné. Politika je podle něj těžké řemeslo, které se musí umět, takže na volání po nových tvářích pohlíží s rozpaky. A poslanci jsou prý průměrný vzorek společnosti, protože ti nadprůměrní jsou v jiných oborech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2019 v 08:35, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 20. 06. 2019

Související články

Andrej Babiš na stránkách vlastních novin vysvětlil svou kauzu
Andrej Babiš se rozhodl vysvětlit svou kauzu, v níž je podezírán z daňových podvodů. Na toto téma poskytl rozhovor dnešní Mladé frontě Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Filip vysvětlil před vedením KSČM kauzu údajného lobbování
Předseda KSČM Vojtěch Filip dnes na zasedání širšího vedení komunistů vysvětlil svým kolegům informace, podle nichž lobboval ve prospěch První chráněné dílny obviněného podnikatele Tomáše Horáčka. Zopakoval, že pouze interpeloval. Na začátku jednání Ústředního výboru nikdo nenavrhl zařazení bodu na program jednání, odpoledne Filip podle mluvčí KSČM Heleny Grofové vystoupil a nabídl širšímu vedení KSČM, že o věci podá i písemnou zprávu. Výbor nabídku odmítl a Filipa tak podpořil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Proč tu není Bakala? Poslanci řešili kauzu blokace „nevhodných” webů. Redaktorům PL zakázali vstup. Do věci se vložil policejní exprezident
ROZHOVOR Sněmovní podvýbor pro svobodu slova a média se v úterý zabýval případem, kdy soukromí provozovatelé bezplatných e-mailů blokovali odesílání zpráv údajně nevhodným obsahem. Tím měly být odkazy na články některých serverů včetně ParlamentníchListů.cz. Předseda Asociace nezávislých médií a policejní exprezident Stanislav Novotný se schůze účastnil a nyní vypráví, jak vše probíhalo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Lesy Praha: Pyrotechnický průzkum na lesnickém úseku Šárka odhalil starou munici
Práce lesníka může být někdy nebezpečným povoláním. Kromě pádů stromů či rychle rotujícího řetězu motorové pily se v lese při práci lze setkat i se starou municí coby pozůstatkem válečných let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Policejní odposlechy! Letošní volby budou i o svobodě a ochraně soukromí, udeřil Ivan Langer
Soukromá vysoká škola v Praze CEVRO Institut se obsáhle vyjádřila k ochraně soukromí v České republice. Své k tématu připsal i předseda správní rady školy Ivan Langer, exministr vnitra za ODS. Svoboda a soukromí jsou podle jeho názoru zcela zásadní hodnoty, které stojí za to chránit. Boj o ně se odehraje i v letošních podzimních volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Kdo nám nejvíc leze do soukromí? Dnes se to dozvíte
Anticeny Velkého bratra za zásahy do soukromí občanů ze strany soukromých firem i veřejné správy dnes vyhlásí organizace Iuridicum Remedium.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Hřib (Piráti): Bezprecedentní omezení soukromí našich pacientů
Ve středu byla schválená novela zákona o zdravotních službách s poslaneckým přílepkem, který prakticky zrušil soukromí pacientů v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Piráti upozorňují na bezprecedentní omezení soukromí našich pacientů
Ve středu byla schválená novela zákona o zdravotních službách s poslaneckým přílepkem, který prakticky zrušil soukromí pacientů v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Umaštěnci, pomstil se Klaus ml. A přidal zážitek s „jedním dědkem" a Piráty
Václav Klaus mladší sdílel onehdy fotku z hor a na Forum24 už se tetelí, že fotka je z Turecka a elektorátu Trikolóry by to asi vadilo. „Pár umaštěných nerdů si léčí mindráky za monitorem,“ zhodnotil radost lídr Trikolóry. A přidal příhodu s „dědkem“, který ho udal na radnici kvůli třídění odpadu. „Hned to v kopii psal starostce Prahy 4 a Pirátům,“ říká Klaus a dodává: „Smáli jsme se tomu v kanceláři, kde se bere v lidech ta udavačská a nenávistná mentalita. S tou fotkou jde o něco podobného.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Věřím v poslední týden. Lidé dostanou volební lístky a uvidí starosty, které znají. Dá nám to čtyři procenta navíc, řekl PL Farský, lídr STAN
REPORTÁŽ „Věřím v poslední týden. Až lidé dostanou volební lístky a na nich uvidí starosty, které znají. Myslím, že to nám může přihrát ještě čtyři procenta navíc,“ vysvětlil ParlamentnímListům.cz celostátní lídr Starostů a nezávislých Jan Farský, který v neděli doputoval se svými kolegy do Liberce. Zatím se STAN v průzkumech pohybuje mezi čtyřmi až šesti procenty. Do koalice s Babišem jít nechtějí. „STAN je demokratické hnutí, které staví společnost odspoda na úspěšných příbězích jednotlivců a osobností, jež v regionech máme. Andrej Babiš to má úplně naopak. Ten má centrálně řízený stát, respekt k demokratickým institucím nulový. Z tohoto důvodu není přijatelný,“ vysvětlil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist