Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 16x, což odpovídá cca 835-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Buzeranty postřílet“: Od Zemana přišlo lejstro. Zaujme voliče Okamury
Od parlamentních voleb uběhly už skoro dva roky. A také od začátku kauzy, kdy měl podnapilý tajemník poslaneckého klubu SPD Jaroslav Staník urazit ministryni Marksovou a její tajemnici slovy: „Zastáváš se buzerantů a muslimáků, půjdeš hned za nima.“ Obvodní soud již rozhodl, ale Staník se dle ČT hodlá odvolat. A písničkář Pepa Nos pro Staníka žádá milost. Jaká přišla z Hradu odpověď?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2019 v 09:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 20. 06. 2019

Související články

Cestovatel nepěkně pohovořil o voličích SPD a KSČM
Cestovatel Dan Přibáň se v rozhovoru pro Forum24.cz vyjádřil i k politice. Zkritizoval též voliče KSČM i SPD Tomia Okamury. Stejně tak podle svých slov nechápe voliče Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Vyšetřit Rusko a Čínu! vystoupili Langšádlová, Pirát, Bartošek a další. Přišlo i překvapení, které zaujme Babiše
Opoziční strany by chtěly parlamentní komisi, která by zkoumala vlivy autoritářských režimů na vnitřní záležitosti České republiky. ČT24 přinesla brífink těchto zástupců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Květiny od Zemana, Babiše a Okamury na Národní třídě vyhodili do koše. Kalousek to schvaluje slovy o vyšším principu mravním
Na Národní třídě je od rána živo. Do tradičního festivalu pokládání věnců k památníku 17. listopadu často proniká aktuální politika a letos, když výročí přišlo do časů politické krize, se rozhodně nečekalo, že by to bylo jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Můžeme na vlastizradu sudetů zapomenout? V tom spočívá reálně pozitivní myšlení?
První, co na sjezdech sudetů zaujme, je pompéznost; pompéznost nejen ve výzdobě, pompéznost a nabubřelost i ve slovech. Druhé, co na sjezdech sudetů zaujme, jsou systematicky proklamované lži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Jsou sudeti našimi krajany?
První, co na sjezdech sudetů zaujme, je pompéznost; pompéznost nejen ve výzdobě, pompéznost i ve slovech. Druhé, co na sjezdech sudetů zaujme, jsou systematicky proklamované lži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Kerčská krize: Herman a Jurečka stojí za Ukrajinou. Ale také přišlo silné vyjádření od Okamury...
Zatímco pirátský poslanec Jan Lipavský, vrchní představitelé NATO či představitelé USA nepochybují o tom, že se Rusko v Kerčském průlivu dopustilo vůči Ukrajině agresivního činu, poslanec hnutí Svoboda a přímá Demokracie Tomia Okamury naznačuje, že oním provokatérem a agresorem je Ukrajina. Předseda SPD Tomio Okamura se dokonce bojí, že roste riziko vypuknutí války v Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Fotka Okamury s Jarkem Nohavicou: Příběh pokračuje. Zase silná slova. A další FOTO, které mnohé zaujme
„Je to sympaťák,“ uvedl zpěvák Jaromír Nohavica o předsedovi strany Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamurovi. Fotografie obou mužů ze supermarketu se šíří internetem a je předmětem mnoha diskuzí. Někteří zpěváka za jeho postoj odsuzují, jiní chválí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Průzkum z ČT: Drahoš získal každého sedmého druhokolového voliče Miloše Zemana z loňských voleb
Prezidentský kandidát Jiří Drahoš získal každého sedmého voliče prezidenta Miloše Zemana ze druhého kola prezidentské volby před pěti lety. Vyplývá to ze sociologického průzkumu společností Kantar TNS a Median, jehož výsledky dnes zveřejnila Česká televize (ČT). Dotazování se uskutečnilo v sobotu, ve druhý den letošního prvního kola prezidentské volby. Průzkum také ukázal, že Zemana častěji volili méně vzdělaní a starší voliči.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Tomio, nezlob se. Okamura loví voliče i na stolní hru
Politici oslovují voliče na ulicích, předávají jim letáky a nahrávají videa. Tomio Okamura (SPD) však přišel s jednou novinku. Vymyslel pro voliče hru. Podle expertky na politický marketing je to sice hra rasistická, ale Okamurovy voliče má šanci oslovit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Mohutně dunící prázdný sud Drahoš, jehož PR tým se bojí, aby se ještě dva týdny nikdo nevrtal v investicích Akademie věd? Známý pražský podnikatel přiznal, že volí Zemana
Český komunální politik a pražský podnikatel Zbyněk Passer (Pro Prahu) se pokouší voličům vysvětlit, proč ve druhém kole prezidentské volby odevzdá hlas jen a pouze současnému prezidentovi Miloši Zemanovi, ačkoli se v žádném případě nepočítá mezi voliče komunistů nebo Tomia Okamury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist