Autodrom Most: Olympijský běh jeho pětinásobný vítěz ozdobil rekordem
Milosrdnější než v uplynulých letech byly tentokrát sluneční paprsky k účastníkům 34. ročníku Olympijského běhu na mosteckém autodromu, na jehož startu se ve středu 19. června v podvečer sešlo 230 mužů a žen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2019 v 09:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 20. 06. 2019

Související články

Oni nenávidí Zemana, přitom národ ho zvolil! Olympijský vítěz Kůrka už nevydržel a promluvil
ROZHOVOR Pojmenovávat svého prezidenta hanlivými výrazy, natož pak usilovat o jeho odvolání z vlastizrady nebo pro zaujatost do cizích mocností, to už se ve světě, kromě nás, jen tak nevidí. Piráti „dojedou“ na to, že jsou mladí a nechtějí se nechat poučit staršími, opakují chyby, které jsou pro zkušenější notoricky známé. Olympijský vítěz ve střelbě Jan Kůrka v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hodnotí rovněž působení Věcí veřejných ve vládě a zvláště pak na Ministerstvu dopravy, odkud pramení onen černý Petr kritiky a neoblíbenosti, kterého si vytáhl současný šéf resortu Ťok. I Zelení se prý „povedli“, jejich přístup například k Šumavě se bude jen těžko napravovat. A Donald Trump? Ještě že měl a má slovanské manželky!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Až nás někdo napadne a budou tady vraždy, tak potom se dá teprve národ dohromady, zoufá si někdejší olympijský vítěz Kůrka
ROZHOVOR Zachránil střeleckou Grand prix, na kterou si na Západě kdekdo brousil zuby a politici po sametové revoluci by ji nejraději zlikvidovali, tak jako to bylo třeba v případě Závodu míru. Krajský zastupitel za SPO, zarytý „zemanovec“. Takový je olympijský vítěz ve střelbě na OH v Mexiku, které se uskutečnil před padesáti lety, Jan Kůrka. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz upozorňuje na viditelný a drtivý propad výsledků českých sportovců, které nahrazují lidé z Číny, Indie, Jižní Koreje. Obhajuje mnohdy tvrdé metody trenérů, které ale přinášejí své ovoce. Zmiňuje se i o své zkušenosti se Švýcarskem, kde jsou zbraně v každé domácnosti a kdo neabsolvuje vojenský výcvik, nemůže pracovat ve státní správě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Střelecký závod na počest květnového osvobození se po roce 1989 stal moci trnem v oku... Olympijský vítěz Kůrka vypráví, co kolem toho zažil
ROZHOVOR Že slovíčko „osvobození“ v názvu soutěže může vyvolávat nejrůznější asociace a devětačtyřicet ročníků není jen bonus navíc – o tom ví své bývalý olympijský vítěz ve sportovní střelbě Jan Kůrka. Mnoho let je ředitelem špičkového mezinárodního závodu, na jehož termín začátkem května si dělají zálusk různá daleko větší města, než je „rodná“ Plzeň. Areál střelnice, který vlastní ministerstvo obrany, byl po sametové revoluci trnem v oku a developeři by si na něm „smlsli“ jistě i dnes. Ti, kteří za socialismu neřekli proti aktivitám na střelnici „ani pumpičku“ se najednou začali ozývat, jak hrozně jim areál, který je na světové úrovni, kvůli výstřelům najednou vadí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
SPO: Plzeňské povede do voleb olympijský vítěz
Dalšího lídra si zvolila SPO do říjnových voleb do Poslanecké sněmovny v Plzni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Bývalý slavný brankář Milan Hnilička se stane vládním zmocněncem pro sport
Poslanec a bývalý hokejový brankář Milan Hnilička se stal vládním zmocněncem pro sport. Funkce se ujme oficiálně začátkem března, předtím skončí u hokejového národního týmu. Olympijský vítěz z Nagana by se měl starat o strategii sportu a jeho financování, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Radiožurnál startuje nový Olympijský rok
Osm českých sportovních hvězd spolupracuje s Radiožurnálem. Přesně rok před začátkem zimních olympijských her v jihokorejském Pchjongčchangu spouští projekt Olympijský rok, který nese podtitul Zanechat stopu!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
„Migrace je malér číslo jedna. Merkelová si nechá ty chytrý a k nám šoupne ty blbce.“ Fotbalový kanonýr Láďa Vízek přináší hlas lidu
ROZHOVOR O čem mluví česká hospoda? Co stůl, to názor. Proto, když to všechno slyším, tak jsem hlas lidu. V hospodě sedí vždy samozřejmě ty nejchytřejší lidi. Takto mluví olympijský vítěz a fotbalista na slovo vzatý Ladislav Vízek. O jeho životě nyní vyšla v nakladatelství Daranus kniha "Pro lidi jsem Láďa". S ParlamentnímiListy.cz však hovořil hlavně o politice. Jeho Kozlovna, kde jsme si povídali, se nachází kousek od Psychiatrické nemocnice Bohnice v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Vládní sportovní zmocněnec Hnilička: Nás se jako dětí nikdo na nic neptal, dneska rodiče vyžadují svá práva
Bývalý olympijský vítěz z Nagana Milan Hnilička nastupuje od března na Úřad vlády a bude novým vládním zmocněncem pro sport. Jeho úkolem bude zprůhlednění dotací a dostat do sportu více peněz. Jak to chce udělat a jak jako generální vládní manažer hokejové reprezentace Milan Hnilička (nestr. za ANO) prožíval cestu českých hokejistů olympijským turnajem, prozradil v Interview na ČT24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Víkend na mosteckém okruhu ozdobil nový traťový rekord
Mezinárodní německý šampionát silničních motocyklů (IDM), který hostil tento víkend mostecký autodrom, přinesl vedle dramatických a napínavých soubojů i nový rychlostní rekord okruhu. Na novém asfaltovém povrchu si jej připsal v prvním závodě třídy Superbike 1000 ukrajinský jezdec Ilja Michalčik. Nejrychlejšího času 1:35,430 minuty dosáhl na svém stroji BMW ve třetím ze šestnácti kol. Překonal tak čtyři roky starý zápis Poláka Pawla Szkopeka na Yamaze, a to o 129 tisícin vteřiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Autodrom spolupracuje s portálem Slevomat, nabízí exkurzi za výhodnou cenu
Mostecký autodrom zahájil v těchto dnech spolupráci s tuzemským portálem Slevomat.cz. Jeho prostřednictvím nabízí zajímavý zážitek za výhodnou cenu. Je jím prohlídka areálu autodromu včetně velkého závodního okruhu a jeho zázemí, na konkrétním termínu je možné se dohodnout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist