Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 13x, což odpovídá cca 678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Komunista Valenta udeřil: Demonstrace organizuje nejzákeřnější skupina osob v zemi. Většina protestujících ani neví, o co běží! A vesnice? Ta má jiné starosti
ROZHOVOR Takzvané legitimní protesty organizuje nejhorší a nejzákeřnější skupina osob v ČR. Zradikalizovaný dav rozeštvává společnost, což může vést až k občanské válce. Umělci, kteří dříve vymetali každý prorežimní seriál, jsou i nyní „nosiči nové myšlenky“. Ve skutečnosti jde o předsmrtný záchvěv politického vzepětí, zvláště u topky. To uvádí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz komunistický poslanec Jiří Valenta. Rozebírá také Andreje Babiše i svoji nedávnou monitorovací cestu do Kazachstánu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2019 v 16:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 20. 06. 2019

Související články

Senátor Valenta udeřil: Nedivil bych se, kdyby pravým důvodem státního šmírování, EET a kontrolních hlášení bylo...
Senátor Ivo Valenta (Strana soukromníků) se dlouhodobě vyjadřuje proti ministerstvu financí. „Pokuty, šikana a vyhrožování. To je přesný obrázek dnešní úřednické diktatury,“ zmínil mimo jiné Valenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Rázný hlas venkova při akci Zemana: Na vesnici máme jiné starosti než vysedávat v kavárnách. Pokud Zeman nevyhraje, nepůjdu do ulic jako někteří blbečci s červenými kartami
REPORTÁŽ „Doufám, že vyhraje v prvním kole a všem blbečkům spadne čelist.“ „Zeman na Hrad, protože kdo?“ Většina lidí, kteří přišli na setkání s prezidentem Milošem Zemanem do Hlučína, patřila k jeho příznivcům. A jak to vysvětlovali? „Brání imigrantské invazi.“ „Stará se o to, aby měly naše firmy zakázky.“ „Říká věci, tak jak jsou.“ „My na vesnici, na periferii, situaci vnímáme jinak než ve městech, máme úplně jiné problémy a starosti, než vysedávat po kavárnách, chodit po večírcích a VIP koncertech,“ uvedl Martin Popek, který přišel se státní vlajkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Václavák: Demonstrace proti odzbrojení občanů běží. Sledujte ŽIVĚ
Na Václavském náměstí se ve středu před polednem konala demonstrace proti směrnici EU, regulující držení zbraní. Na tradičním stanovišti „pod koněm“ se sešli odpůrci tohoto kroku, varující před omezováním svobody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Zlikviduje EU lokálky?
Vždyť je to přece pořád jako přes kopírák. Úředníci v Evropské unii se zřejmě nudí a tak vymyslí nové úžasné celoevropské zdokonalující pravidlo s cílem šířit dobro a zbavit občany členských zemí starostí či vlastní zodpovědnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Nadace ČEZ: Albrechtická základka otevřela druhý stupeň a rozšířila školku
Opačným směrem než většina obcí se vydaly Albrechtice nad Vltavou na Písecku. Zatímco většina menších sídel druhé stupně základních škol spíše ruší, vesnice s jedním z největších katastrů v jižních Čechách jej obnovila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
V den voleb je volič ve své zemi králem
Porád to neví - Češi - zdá se podle účasti na letošních senátních volbách mají pořád představu, že senát zruší svou neúčastí na jeho volbě. Většina parlamentních stran, dnešní systém nezmění, budou na něj lát, ale to je vše.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 29.10.2018 v 16:40, zobrazit podobné
„To nechápu. Asi lidi nemají jiné starosti!“ Herečka Obermaierová odsuzuje útoky na Zemana, které podnikli Pehe, ukrajinská aktivistka a mnoho dalších
ROZHOVOR „Je to kravina a předpovídat něčí smrt je sprostý! Mnoho lidí se dožívá devadesáti let a Zemanovi je třiasedmdesát! A navíc – nikdo z nás neví, co bude za 14 dní, proč tedy tímhle směrem uvažovat? To nechápu! Asi lidi nemají jiný starosti,“ kroutí hlavou nad řečmi, které se vedou v médiích kolem zdraví Miloše Zemana a kolem jeho možné smrti, herečka Jaroslava Obermaierová. Vůči krutým slovům politologa Jiřího Peheho říká: „Je to jednoduché – Zeman je politik a Drahoš je vědec. A já myslím, že lidi se mají držet svého kopyta a dělat to, co umí!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Mladí zelení: V Praze proběhne demonstrace Žít, ne dřít
Prahou dnes projde demonstrace Žít, ne dřít, svolaná levicovými kolektivy RFK, Socialistická solidarita, Mladí zelení a Queer anarchistická skupina.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
ČSÚ: Rychle roste počet pracujících na kratší úvazek ve věku 65 a více let
Celková zaměstnanost se ve druhém čtvrtletí meziročně zvýšila o 91,8 tisíce osob na 5,3 miliónu. Polovina populace tedy pracuje. Většina osob pracuje na plný úvazek. O 20,3 tisíce se ale zvýšil i počet osob pracujících na kratší pracovní dobu. „Výrazně se nám zvýšil počet pracujících na kratší úvazky. Jejich podíl vzrostl na 7,6 % ze všech pracujících. Přesto je toto číslo v mezinárodním srovnání velmi nízké. Oproti Německu nebo Rakousku jde stále o malý podíl. Dá se také říct, že nárůst kratších úvazků se koncentruje do dvou věkových skupin. Jednak jsou to lidé, kteří jsou starší 65 let, jednak věková skupina 25 až 29 let,“ oznámil Dalibor Holý z odboru statistiky trhu práce ČSÚ.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Pavel Bartoníček: Vedou pokrytci i vaše město?
Radní, který ve Slaném organizuje demonstrace proti Babišovi a zároveň podepsal koaliční smlouvu s ANO, je opravdu zkušený kamuflážník.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist