Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 13x, což odpovídá cca 678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Digitální automyčka? Zvažujeme vývoj softwaru i v Česku, říká manažerka české pobočky Superoperator Lindová
ROZHOVOR Už více než rok mají řidiči v Česku možnost umýt svůj vůz v automyčkách společnosti Benzina přes mobilní aplikaci. Letos v únoru pak na český trh vstoupila aplikace Superoperator, která nabídku digitalizovaných automyček rozšiřuje i o zařízení nezávislých soukromníků. Za oběma projekty stojí finský startup Superoperator. O dalších cílech a ambicích Superoperatora ParlamentníListy.cz hovořily s ředitelkou jeho české pobočky Helenou Lindovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2019 v 17:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 20. 06. 2019

Související články

Průzkum: V Česku se užívá 32 % nelicencovaného softwaru, nejméně v historii
Zajištění kybernetické bezpečnosti uvádějí manažeři jako hlavní důvod, proč se vyhýbat nelegálnímu softwaru. Obávají se zejména ztráty dat. Nižší riziko právních postihů se v průzkumu BSA umístilo až na druhém místě. Česko má nejméně nelegálního softwaru ze zemí střední a východní Evropy, ale stále nedosahuje 28% průměru EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Jihočeský kraj vytvořil unikátní systém digitální evidence muzejních sbírek
Jihočeský kraj disponuje novým unikátním a nadčasovým systémem digitální evidence muzejních sbírek, který podle IT specialistů nemá v současné době v Česku obdoby. Zaznělo to na zatím posledním pracovním setkání zástupců krajského úřadu, regionálních muzeí a konstruktérů originálního softwaru systému MUSEION. To se uskutečnilo minulý týden v Českých Budějovicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Bohatí a prosperující. Takoví jsme podle Marka Bendy od revoluce
O rozdělení české společnosti a o tom, kdo za to může, hovořili v pořadu Pro a proti Českého rozhlasu poslanec za ODS Marek Benda a předseda české organizace Social Watch Tomáš Tožička. Podle poslední výroční zprávy české pobočky organizace je společnost v Česku rozdělená a mohou za to elity, které selhaly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Piráti se aktivně podílí na digitalizaci Česka. Připravili akční plán pro zavedení otevřeného softwaru na úřadech
Piráti vytvořili Akční plán pro boj s vendor lock-inem a rozšíření využití open source ve veřejné správě, který má být součástí strategie Digitální Česko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
ČSÚ: Vychází interaktivní digitální publikace o evropské ekonomice
Digitální publikace „Evropská ekonomika od začátku tisíciletí — statistický obraz“ pomáhá lépe porozumět strukturálním změnám evropské ekonomiky a atraktivní formou ukazuje ekonomický vývoj členských států Evropské unie od roku 2000. Popisy hlavních výsledků jsou navíc doplněny interaktivními vizualizacemi, v nichž může uživatel porovnávat mezi zeměmi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Průzkum: V průmyslu a stavebnictví kvete softwarové pirátství
Konstrukční firmy nabírají zaměstnance, ale nové licence si už nezakoupí. Počet případů krádeže softwaru v sektoru výroby za poslední rok zdvojnásobil. Podle poslední studie pirátství je téměř každý třetí program v Česku instalovaný nelegálně, softwarové firmy tak v Česku přicházejí ročně o 3,6 miliardy korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Finská společnost chce digitalizovat všechny automyčky v Česku
Finská společnost Superoperator vstupuje na český trh s projektem digitalizace automyček a jejich napojením na mobilní aplikaci. Čeští řidiči tak budou po Finech druzí v Evropě, kteří budou moci mytí auta řešit bez toho, aby vůbec vystoupili z auta, z kabiny a za pomoci mobilního telefonu. Odpadne také čekání ve frontě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Včera měl nový digitální koordinátor křest ohněm, a zatím žije se ctí
Včera zase zasedal Výbor pro digitální ekonomiku. Poprvé ho vedl nový koordinátor digitální agendy Ondřej Malý, kterého do funkce jmenovala nedávno vláda po odchodu Tomáše Prouzy. No a obstál se ctí.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.4.2017 v 11:40, zobrazit podobné
Já nic nevěděl. Babiš dal ruce pryč od Faltýnkových schůzek
Premiér Andrej Babiš (ANO) nevěděl, že se první místopředseda jeho hnutí Jaroslav Faltýnek scházel s Karlem Feixem, ředitelem české pobočky firmy Kapsch, která v Česku provozuje mýtný systém, a s ředitelem Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Petrem Rafajem. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Ministryně Schillerová: Internetoví giganti u nás neplatí daně v míře, která by odpovídala jejich ziskům
Vláda dnes od Ministerstva financí obdržela návrh na zavedení digitální daně v České republice, který reaguje na dynamický rozvoj služeb digitální ekonomiky a narovnává podmínky v českém daňovém prostředí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist